СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drifty » 25 Мар 2023, 8:49

Как ще кажеш това последното, нали началниците само това чакат? :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ID A » 25 Мар 2023, 9:42

Зашили и един шамар. Явно поредния съпруг и е писнал и сега прави драма за повече пари.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barty » 25 Мар 2023, 11:04

От няколко дни имам проблем с прахосмукачка робот Irobot roomba 605: не тръгва.
Смених батерията, разглобих я, почистих ( много скрита праг имаше вътре ) , с четка за зъби изчетках хубаво вътре и отвън, сглобих и дотам. Зарежда се на дока но като я стартирам само изпиуква и не тръгва.
Някакви идеи?
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от madafaka_donkele » 25 Мар 2023, 11:49

barty написа:Някакви идеи?


Дай я на никълбека, хем да ти я оправи, хем да ти я ъпгрейдне с някакъв изкуствен интелект да се включва дори и само с мисъл :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 25 Мар 2023, 17:04

barty написа:От няколко дни имам проблем с прахосмукачка робот Irobot roomba 605: не тръгва.
Смених батерията, разглобих я, почистих ( много скрита праг имаше вътре ) , с четка за зъби изчетках хубаво вътре и отвън, сглобих и дотам. Зарежда се на дока но като я стартирам само изпиуква и не тръгва.
Някакви идеи?


Барти, аз имам две. Чистя ги допълнително веднъж - два пъти годишно с компресора на моя механик. Като ги продухам внимателно от разстояние, отвътре излизат чудеса. Не тръгва ръчно и чрез wi-fi също ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barty » 25 Мар 2023, 17:34

BMW_POWER написа:
barty написа:От няколко дни имам проблем с прахосмукачка робот Irobot roomba 605: не тръгва.
Смених батерията, разглобих я, почистих ( много скрита праг имаше вътре ) , с четка за зъби изчетках хубаво вътре и отвън, сглобих и дотам. Зарежда се на дока но като я стартирам само изпиуква и не тръгва.
Някакви идеи?


Барти, аз имам две. Чистя ги допълнително веднъж - два пъти годишно с компресора на моя механик. Като ги продухам внимателно от разстояние, отвътре излизат чудеса. Не тръгва ръчно и чрез wi-fi също ли?


Моята май няма wifi :dunno:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от b_u_b_o » 25 Мар 2023, 17:41

Прахосмукачка робот без wifi? :shock: Че нали целият им смисъл е, да можеш да ги пуснеш отдалечено когато те няма или да я нагласиш в определен час всеки ден да минава. Как я пускаш, отиваш до нея и ѝ цъкаш копчето ли?

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spunky » 25 Мар 2023, 18:56

На баба ти румбите все със Wi-Fi са били :mhihi: Едно време имаха копчета да си правиш разписания и бяха честни машинки. Сега са шпиони и дават още по добра картина на амазон, щото камерите и звънците не са им достатъчни :twisted:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 25 Мар 2023, 20:28

barty написа:Моята май няма wifi :dunno:


Новата ми е wifi, старата не. Трябва да имаш функция, да тръгва в определен час. Виж, нагласи я и виж, дали ще тръгне сама, без да натискаш бутона.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drifty » 26 Мар 2023, 1:39

Днес времето беше супер, или поне до към 6 вечерта, после заваля... Та викам, ще открия сезона в гаража като започна с пролетно почистване, че тая година съм влизал 1-2 пъти да взимам или оставям неща. Тръгнах с идеята да премета, измия и поразчистя, та да кога да мятам задачките по колата и симсоня, ама съм забравил как оставих гаража декември :ok: . Тогава първо на един приятел сменяхме гарнитура на картера и стана голямо омазване докато почистим картера и сглобим машината, после 39ката и дойде реда за ребилд на охладителната система, че беше пробила радиатор, обаче и там имаше изненади, съответно се забавих и стана много студено, та изкарах колата и заебах всичко - до днес. Та общо взето посъбрах боклуци из гаража, почистих някои препарати и инструменти, които са участвали в тия два ремонта, посъбрах парцалите, събрах старите резервни части - водна помпа, една ролка, ремъци и други такива от 39ката, посортирах малко някои кашони с нови резервни части и разчистих достъпа до задната част на гаража, която бях блокирал с въпросните кашони + летни гуми. И ми стана студено, мразя да работя в гаража, когато ми е студено.. Но все пак си улесних работата за друг ден, в който наистина ще направя пролетното разчистване в гаража.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 26 Мар 2023, 3:21

Румбата има рисет (комбинация от бутони). Ако това не я подкара- има диагностичен режим където можеш да видиш какво Не й работи
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barty » 26 Мар 2023, 7:40

alx написа:Румбата има рисет (комбинация от бутони). Ако това не я подкара- има диагностичен режим където можеш да видиш какво Не й работи


Натискат "Старт" чува се "пиу" и до там. Все едно няма батерия. А батерията е чисто нова.
Задържах бутона "Старт" за ресет и пак нищо.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 26 Мар 2023, 10:16

drifty написа:Днес времето беше супер, или поне до към 6 вечерта, после заваля... Та викам, ще открия сезона в гаража като започна с пролетно почистване, че тая година съм влизал 1-2 пъти да взимам или оставям неща. Тръгнах с идеята да премета, измия и поразчистя, та да кога да мятам задачките по колата и симсоня, ама съм забравил как оставих гаража декември :ok: . Тогава първо на един приятел сменяхме гарнитура на картера и стана голямо омазване докато почистим картера и сглобим машината, после 39ката и дойде реда за ребилд на охладителната система, че беше пробила радиатор, обаче и там имаше изненади, съответно се забавих и стана много студено, та изкарах колата и заебах всичко - до днес. Та общо взето посъбрах боклуци из гаража, почистих някои препарати и инструменти, които са участвали в тия два ремонта, посъбрах парцалите, събрах старите резервни части - водна помпа, една ролка, ремъци и други такива от 39ката, посортирах малко някои кашони с нови резервни части и разчистих достъпа до задната част на гаража, която бях блокирал с въпросните кашони + летни гуми. И ми стана студено, мразя да работя в гаража, когато ми е студено.. Но все пак си улесних работата за друг ден, в който наистина ще направя пролетното разчистване в гаража.


И как издържа толкова време без да отхвърлиш това почистване? Аз не мога така! Така ме човърка отвътре, че почти не мога да спя, докато не подредя/оправя !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drifty » 26 Мар 2023, 10:49

ildivvy написа:И как издържа толкова време без да отхвърлиш това почистване? Аз не мога така! Така ме човърка отвътре, че почти не мога да спя, докато не подредя/оправя !


Последните две зими се разболявам супер лесно, та цял ден мръзнене в гаража е почти сигурно разболяване. А и ръцете ми буквално се вкочаняват от студ, когато стоя дълго време навън и правя нещо с тях. Случвало ми се е да се прибера и да стоя няколко минути с ръце под струя топла вода докато ми се раздвижат ръцете. Ако живеех там щеше да е друго, мога да отделя всеки ден по-малко и после на топло в къщата, ама като трябва да ходя специално до там и да мръзна. Плюс тва няма вода зимата, та съм и с вързани ръце. Почистил съм тогава и съм прибрал повечето инструменти, но парцали, стари части, които съм свалил и разни други дреболии са останали. Бях купил и някои части, които сега ще сменям и тях бях оставил където е имало място - дискове, накладки, спирачна течност и т.н, а рафтовете са ми заети със части на симсонката, та сега ще трябва да преподредя рафтовете, да освободя място за тия и за новите части, които пристигнаха - носачи, масла, филтри и т.н. После трябва да премета и измия гаража, да почистя каквото има по рафтовете от прах и това е!

По предната година нямах достатъчно рафтове, та миналата година пролетта си беше яко чистене и редене по новите рафтове, дето купих. Но тази година би трябвало да освободя доста рафтове, че вече имам достатъчно готови неща за да сглобявам лека полека рамата на симсоний и да редя части по него. :bchug:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 26 Мар 2023, 16:56

drifty написа:
ildivvy написа:И как издържа толкова време без да отхвърлиш това почистване? Аз не мога така! Така ме човърка отвътре, че почти не мога да спя, докато не подредя/оправя !


Последните две зими се разболявам супер лесно, та цял ден мръзнене в гаража е почти сигурно разболяване.


интересно. ваксиниран ли си за ковид?

аз по принцип не боледувам, но тази зима буквално не се спрях... направо ми се разказа играта. ваксиниран съм (бях задължен) и ми беше интересно дали това може да е дало някакъв ефект.

иначе за човъркането - аз съм същия- сън не ме хваща ако нещо не ми е подредено, чисто и тн.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook