Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 28 Яну 2023, 21:51

Предния ми Самсунг 4год го ползвах и като още си работи, но стана бавен и малко по изнервящ за ползване.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от dhtj » 28 Яну 2023, 22:16

При мен батериите умират най-често. Не мога да търпя да извадя зарядното в 07:30 и да ми се налага да зареждам пак в 21ч примерно. Веднага сменям телефона. Особено преди като ги ползвах за навигация и пътувах много, умираха всяка година.

Иначе забавянето често се оправя с един фактори ресет, поне при андроидите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 28 Яну 2023, 22:23

Че аз чисто нов телефон го зареждам поне 2-3пъти на ден, вие за 1 вечерно зареждане ги хвърляте.
Под 60% да падне и го закачам за 15-20 минути.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nxn » 28 Яну 2023, 23:02

Вземате шиомитата с по 5200мАх батерии и спирате да имате такива ядове.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 28 Яну 2023, 23:27

Колеги, туй чудо как да разбера дали е ОК понеже го взех за доста комична цена на 1 месец уж, с гаранция към Виваком. Имам само сервизна карта и приемо предавателен протокол, нищо друго. От Виваком магазина казаха, че само сервизна карта без касов бон пак е ОК за гаранцията.
Проверявам му имея и уж пише че е clean.ИзображениеИзображение

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nxn » 29 Яну 2023, 0:00

Spit-Fire написа:Колеги, туй чудо как да разбера дали е ОК понеже го взех за доста комична цена на 1 месец уж, с гаранция към Виваком. Имам само сервизна карта и приемо предавателен протокол, нищо друго. От Виваком магазина казаха, че само сервизна карта без касов бон пак е ОК за гаранцията.
Проверявам му имея и уж пише че е clean.ИзображениеИзображение

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


Като гледам екрана е добре, тоест цялото нещо е добре, разцъкай камери, едно друго, ако няма проблеми или неприятни звуци при отваряне и затваряне му няма нищо. Само не отлепяй протектора :mhihi:

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 0:05

Не, не, топ е, няма забележки освен една, по-скоро ме притеснява да не е нещо краден или не знам и аз какъв друг може да му е случая понеже го взех на малко по-малко от половината на цената на нов. Просто ми се видя бая бая добра сделка и го взех без да ги мисля тея неща, та сега седнах да ги мисля чак.Изображение

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от dhtj » 29 Яну 2023, 0:22

И преди и сега, децата мечтаят за "сгъвайка". Само смисъла се измени. :mhihi:

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 0:40

О аз тоя го исках още като излезе първия Z Fold, просто чак сега съдбата реши да ме събере с 4-тото му поколение.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от drifty » 29 Яну 2023, 9:41

Exclusive89 написа:Едва ли вече има хора, които се интересуват кой какъв смартфон има.. :dunno:
А че един телефон едва ли ставал за нещо след 2г няма да коментирам, че не е смешно, а е жалко. Иначе останалите неща са верни за някои хора.


Всичко гледат, особено малките , телефон, кола, не мое кака ти на 18 да се вози с кого да е в какво да е. :D

Моят скромен опит с телефони от последните 9 години е, ще след около втората година вече са изживели 75% от жизнения си цикъл. Около края на втората, началото на третата, вече са на системи.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Anthony_J » 29 Яну 2023, 10:17

Spit-Fire написа:Не, не, топ е, няма забележки освен една, по-скоро ме притеснява да не е нещо краден или не знам и аз какъв друг може да му е случая понеже го взех на малко по-малко от половината на цената на нов. Просто ми се видя бая бая добра сделка и го взех без да ги мисля тея неща, та сега седнах да ги мисля чак.Изображение

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Може да е взет на лизинг от оператора, затова не са ти дали финансови документи. Ако спре да плаща лизинга, операторът ще го заключи. Поне за iPhone правят така, при андроидите не знам дали може.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 11:10

Anthony_J написа:
Spit-Fire написа:Не, не, топ е, няма забележки освен една, по-скоро ме притеснява да не е нещо краден или не знам и аз какъв друг може да му е случая понеже го взех на малко по-малко от половината на цената на нов. Просто ми се видя бая бая добра сделка и го взех без да ги мисля тея неща, та сега седнах да ги мисля чак.Изображение

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Може да е взет на лизинг от оператора, затова не са ти дали финансови документи. Ако спре да плаща лизинга, операторът ще го заключи. Поне за iPhone правят така, при андроидите не знам дали може.
Май няма такъв филм, но не съм запознат, ще се поинтересувам. Ама съм го взел вече така че в най-лошия случай ще имам много скъп таблет. Ама като се замисля не би трябвало защото сегашния ми пак го взех от заложна къща за смешни пари и той със сигурност беше на изплащане от който го е купувал та ме съмнява че са някви манги дето така си правят пари и никой не ги търси.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Anthony_J » 29 Яну 2023, 11:19

На изплащане от магазин няма проблем, на изплащане от оператор е друго. Те могат да го заключат. Пак казвам, за андроид не съм наясно, но за iPhone със сигурност. Ама що вече си го взел, няма кво да го мислиш :)

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 11:21

Няма да бързам да продавам моя значи

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 29 Яну 2023, 12:00

Тилифоно е на 60% в момента , и познайте какво, отива да се зарежда.
5000 мампчаса му е батерията и е на 6 месеца. Просто обичам да е винаги зареден, не че му има нещо. Следобед пак ще се дозареди, довечера пак. И къв е проблема ?
ПП Зареди се на 80, откачам го. После пак.
Последна промяна Моджо на 29 Яну 2023, 12:27, променена общо 1 път
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook