Помощ при избор на LCD LED TV

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Leon » 08 Фев 2022, 14:22

Ахаа, тоест е приложение, през което минават тв и он деманд услугите... И може да се инсталира директно на телевизор, без бокс?
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от bioz » 08 Фев 2022, 14:37

Да, за това няма нужда да си на виваком за да гледаш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от kiko » 08 Фев 2022, 16:54

В къщи Lg Oled телевизора ми вече е сигурно на 5+години.Супер доволен съм особено като гледам нещо 4к,и все едно съм го купил преди 1 седмица.Така му се кефя :mhihi: Но забелязах, явно сумарно най много време гледам btv. И на почти всеки канал стои горе в ляво логото на btv като съвсем леко петно.Не е нещо фрапиращо,трябва да се вгледаш но от скоро го видях това и леко ме издразни.На някой нещо подобно случвало ли се е?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от b_u_b_o » 08 Фев 2022, 17:32

Случваше се масово на по-старите олед-и. Новите вече си имат защити от прегаряне.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Don_Diego » 22 Фев 2022, 0:32

Don_Diego написа:Този път върви към гаранционна смяна на панела. Отново да похваля тех съпорта на Philips - грамотни и разбрани. След 10 минутен разговор ме свързаха със сервиз да потвърди повредата и да смени панела :bchug:


Update: телевизора е като нов, смениха олед панела :bchug:
Правих го в сервиз Ретел на Г.М. Димитров в София, много доволен от обслужването, времето за доставка на новия панел и самия ремонт :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от TNT » 11 Юли 2022, 19:26

И аз да се включа с ЕОН въпроси за Виваком. Как да си сдвоя дистанционното с телевизор Arielli ? Гледам този файл https://www.vivacom.bg/bg/files/16882-o ... vlenie.pdf , но тази чайна-майна марка я няма :dunno: Гледам има съвпадащи кодове между марките, та се надявам някой да знае Arielli с какво съвпада. Предполагам с някоя друга чайна-майна. Доста са обаче да налучквам :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Vanqu1sh » 18 Авг 2022, 20:20

А приемниците на EON подкарахте ли си през WiFi или са ви с кабели?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от ildivvy » 19 Авг 2022, 4:34

Брат ми се абонира за ЕОН, само че на А1. Направи го, защото според него там нямало значение какъв е телевизора, докато на Виваком май имало значение... Не съм сигурен дали правилно обеснявам нещата.. При абонирането му дават и възможност да гледа ТВ на компютъра! Съответно, това тръгна и на моя компютър (с неговата регистрация) :mhihi:
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от skoti79 » 19 Авг 2022, 6:39

Vanqu1sh написа:А приемниците на EON подкарахте ли си през WiFi или са ви с кабели?


Все още са заключени, но моя го отключих гледайки едно клипче в youtube.
Всичко работи и е ОК.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от DigitalExile » 19 Авг 2022, 9:21

TNT написа:И аз да се включа с ЕОН въпроси за Виваком. Как да си сдвоя дистанционното с телевизор Arielli ? Гледам този файл https://www.vivacom.bg/bg/files/16882-o ... vlenie.pdf , но тази чайна-майна марка я няма :dunno: Гледам има съвпадащи кодове между марките, та се надявам някой да знае Arielli с какво съвпада. Предполагам с някоя друга чайна-майна. Доста са обаче да налучквам :lol:


Пробвай с някой CROWN от списъка

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Vanqu1sh » 19 Авг 2022, 16:32

ildivvy написа:Брат ми се абонира за ЕОН, само че на А1. Направи го, защото според него там нямало значение какъв е телевизора, докато на Виваком май имало значение... Не съм сигурен дали правилно обеснявам нещата.. При абонирането му дават и възможност да гледа ТВ на компютъра! Съответно, това тръгна и на моя компютър (с неговата регистрация) :mhihi:

Можеш и от телефон и таблет, даже можеш и ако имаш смарт тв да си го подкараш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Leon » 19 Авг 2022, 16:56

Моделът на телевизотра има значение само, ако не е андроид, а е с ОС на производителя като Тайзен и подобните. Под андроид работи, но при мен на доста висок клас тв приложението е бавно и след последния ъпдейт се влоши.

Vanqu1sh написа:А приемниците на EON подкарахте ли си през WiFi или са ви с кабели?

В тубата има хак как се прави, но за момента не ми се занимава, имам кабели до бокса.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от DigitalExile » 19 Авг 2022, 17:20

При мен едното TV е Android (xiaomi tv 4s) приложението работи по бързо отколкото техния си приемник

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от TNT » 25 Авг 2022, 12:27

Живи и здрави да сте, нагласих ЕОН-на на Виваком по WiFi да работи :bchug: Една седмица ще тествам за прекъсвания и махам кабеляците :bchug: Засега работи същото. Само дистанционното не мога да наглася - никакъв код не приема.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от DigitalExile » 03 Сеп 2022, 13:32

Leon написа:Моделът на телевизотра има значение само, ако не е андроид, а е с ОС на производителя като Тайзен и подобните. Под андроид работи, но при мен на доста висок клас тв приложението е бавно и след последния ъпдейт се влоши.

Vanqu1sh написа:А приемниците на EON подкарахте ли си през WiFi или са ви с кабели?

В тубата има хак как се прави, но за момента не ми се занимава, имам кабели до бокса.


Снощи пак се дразних на тъпия им приемник, понеже той е в спалнята и рядко го пускам. около 6 пъти по бъгав и бавен е от приложението на Android TV-то.
С последната версия съм навсякъде, като се бъгна 2 пъти ми се отщя да гледам :banghead:
Направо се замислям дали да не взема Android TV И за спалнята и да им го връщам тоя тъп приемник :banghead:

Между другото bbox-a на булсатком е безплатен за 15 дни може да се тества.
https://qr.bulsatcom.bg/

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook