Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Войната започна ...

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2022, 12:47

Има сериозна разлика между Русия и Путин.
Ако не беше този шизофреник, Русия можеше да се бъде част от Европа, да се развива заедно и да черпи ноу хау и тн. Вместо това тоя изруд започна дълга и кървава война със съседите си, които дори имат общ произход и окончателно вкара в забрава цялата си държава.

Много ми е странно, как хора които нямат елементарни базисни понятия по икономика, коментират кой колко е закъсал .
Хора - :idea: Рублата е неконвертируема валута и курсът и се определя от държавата, не от пазара :idea: Това е сигурен знак за пълен крах!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Войната започна ...

Мнение от Leon » 08 Авг 2022, 12:51

Визирам личните нападки и обиди, които изобилстват. Мислех, че отдавна е ясно, че разделям добре личното си мнение от модерацията на форума. Не подхождам снизходително към никого, всеки има право на мнение, освен това тук нямаме и 1% от нужната ни информация, за да сме обективни. Но и не приемам да ме критикуват, че наричам кагебиста "путлер". Така че можете да си го харесвате колкото искате, никого не съм модерирал или нагрубил по тази линия.

Джордана не съм го пратил аз в почивка, но последните му 20-на мнения в тази тема бяха изключително лични нападки с доста агресивен тон, без особен смисъл към темата, затова ги и забърсах повечето. Ескалацията трябва да се парира навреме.
Never mistake motion for action...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Войната започна ...

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Авг 2022, 13:28

Според мен е редно обаче като се банва някой да се слага мнението му за което е наказан и да се вижда от всички. Или няколкото мнения ако са били чак пък 20 такива лични нападки към някой, който видиш ли все едно само е стоял в ъгъла и Джордана го е хранил. Понеже аз съм виждал куп потребители да го обиждат С ВСЕВЪЗМОЖНИ ЕПИТЕТИ, но нито са били наказвани за това, нито пък той е хленчил.
Всичко различно от това прозрачност отива на някаква форумна диктатура с остарели правила. И не казвам, че е невинен, аз не знам как е, но пък мисля всеки има право да знае, най-малкото за служи за пример кое държание до какво води. На всичко отгоре като няма два реда написани някъде, 20 човека се изреждаме да коментираме едно и също, понеже касае популярен потребител като него.
Последна промяна Top Gun Maverick на 08 Авг 2022, 13:33, променена общо 1 път
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Войната започна ...

Мнение от ivoaudi » 08 Авг 2022, 13:32

Леоне, не ти прави чест да си затваряш очите за крещящи неща, а да преекспонираш не толкова видни!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Войната започна ...

Мнение от ivoaudi » 08 Авг 2022, 13:34

Leon написа:Визирам личните нападки и обиди, които изобилстват. Мислех, че отдавна е ясно, че разделям добре личното си мнение от модерацията на форума...


Не само не го правиш, но и си силно пристрастен!
Аз даже се чудя Джордана как му устискаха нервите толкова време. От поне месец го засипват всякакви лигльовци с всевъзможни простотии.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Войната започна ...

Мнение от nikola59 » 08 Авг 2022, 13:56

:mhihi: Мисирките са си мисирки. Сега чакам и подобната друга мисирка да махне и интервюто на Roger Waters - "този мръсен платен руски агент" :mhihi:
photo_2022-08-08_14-27-31.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Войната започна ...

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2022, 13:59

ivoaudi написа:Леоне, не ти прави чест да си затваряш очите за крещящи неща, а да преекспонираш не толкова видни!

:OT: А не теб каква чест ти прави да спамиш темата- пуснете си отделна тема - свобода за данчо и там направете протест.

Моето мнение е че единствено толерантността на модераторите е причина този човек изобщо да може да пише. Мненията му са леко прикрита заядлица и навсякъде той е срещу и против. Никога ама никога не е бил съгласен с нищо и тези негови 25 000 поста няма нищо със стойност 5 стотинки. Човекът нито реално се е показвал някога, нито се знае какво точно има общо с БМВ , нито има 1 пост в техническия раздел с който да е помогнал за нещо или поне дал 1 мнение от опит. Вече се досещаш за определението за подобни личности по форумите-жаргона
:idea: Т-Р-О-Л :idea:
А това че неговата тези съвпада с твоята, не е причина да протеститащ, че някой му е напомнил че леко прекалява. :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Войната започна ...

Мнение от ivoaudi » 08 Авг 2022, 14:07

acho.rs написа:
ivoaudi написа:Леоне, не ти прави чест да си затваряш очите за крещящи неща, а да преекспонираш не толкова видни!

:OT: А не теб каква чест ти прави да спамиш темата:


Да те попитам и аз същото. Пък и обръщението ми бе към Леон.
ПС Сега ми светна, че може да си се обидил от “лигльовци”, щото може и ти самия да си се конфронтирал с Джордана. Просто казвам, че нямам проблем да ти го кажа ако мисля така, но не съм имал предвид теб. Въпреки, че мислим съвсем различно с теб по темата, нямам нищо против теб.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Войната започна ...

Мнение от Е.Димитров » 08 Авг 2022, 14:35

Както е видно, по-добре да се остави темата на петролната глава, Ачо , севлиевския и разбира се Леон.
Аз лично един милион пъти написах, че не ми пука нито за Украйна нито за Русия, какво прочетоха севлиевски, Ачо и петролната:
"Пупу, путлер, другаря Димитров, скрита любов към Русия и прочие тъпизми.
Леон пък, уважаван от мен човек, и той меша понятията, как видиш ли Русия нападнала Украйна (което разбира се е факт) и вече цяла Европа хранела невероятно близки чувства към Украйна и изведнъж вече не било ок за Европа и САЩ.
Ама това са техни неща бре, какво се мешате между шамарите?
За това милион пъти ви попитаха, защо не се мешате там, където мачкат Израел и САЩ?!
После обяснявате на други, кой бил подлога.
А, и ДА!
Защитниците на Украйна и противници на Русия са най-агресивните типове в тази тема!

Дразни ме необективността у хората.
И понеже аз до някъде съм бил очевидец на типажите от соц времето и отлично разпознавам такива натегачи, консомолски натегачи и ги виждам в момента същият типаж в защита на новият голям брат и агресията, която бълват.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Войната започна ...

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2022, 14:53

Една държава напада друга държава - кой е агресивния ?
РУСИЯ действа като агресор и се опитва да си направи ссср. Нали се сещаш, че след Украйна идва Молдова и България- двете страни с най-силен стокхолсмки синдром и иделани предпоставки за приобщаване към най-мизерната "богата " "суперсила" .
Предполагам вече си чул призивите- референдум за излизане от ЕС и референдум за излизане от НАТО ???
Е, аз искам моята страна да продължи да се приобщава към ЕС а не към кремълски нов стар ссср.
Освен това в 21век да воюваш в Европа е престъпна дивотия. Този континент се опитва да стане един голям съюз, по подобие на САЩ. В Шенген това вече е факт. Абсолютно никакъв смисъл няма от война, при положение че пазарите са отворени и всеки може да търгува както иска, да си купува имоти, сгради, цели квартали и тн.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 08 Авг 2022, 15:21

Leon написа:Визирам личните нападки и обиди, които изобилстват. Мислех, че отдавна е ясно, че разделям добре личното си мнение от модерацията на форума. Не подхождам снизходително към никого, всеки има право на мнение, освен това тук нямаме и 1% от нужната ни информация, за да сме обективни. Но и не приемам да ме критикуват, че наричам кагебиста "путлер". Така че можете да си го харесвате колкото искате, никого не съм модерирал или нагрубил по тази линия.

Джордана не съм го пратил аз в почивка, но последните му 20-на мнения в тази тема бяха изключително лични нападки с доста агресивен тон, без особен смисъл към темата, затова ги и забърсах повечето. Ескалацията трябва да се парира навреме.


Съгласен съм, че доскоро не подхождаше снизходително към колегите! Нямало презрение и снизхождение към колегите определяни като "русофили" в темата!? Как бихме могли тогава обясним множеството изказвания на колеги като "феновете на Путлер"?!
На въпросът, който беше задал преди време: "кажете ми една причина да не затворя темата" -лично аз не се сещам за такава! Тази тема спомогна да се намразят колеги БМВ ентусиасти, които ако не бяха споделили политическите си виждания един на друг, щяха да си пишат в хармония в други теми!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Войната започна ...

Мнение от Grozdanoff » 08 Авг 2022, 15:27

:OT:

Две думи да кажа относно Jordana: това е човек, който знае и споделя информация, която много други хора не знаят. Който не го разбира, малко респект да покаже поне и да не го обижда! Не е красиво, не е и правилно!
Последна промяна Grozdanoff на 08 Авг 2022, 15:28, променена общо 1 път
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Войната започна ...

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Авг 2022, 15:28

Да бе, ще се затваря една от темите, която определя света в последната половин година и не се знае още колко напред, понеже някои се карали. Айде няма нужда, то даже не е каране, ами спорене и както във всяка подобна ситуация, понякога мненията стават леко крайни.

acho.rs написа:Една държава напада друга държава - кой е агресивния ?
РУСИЯ действа като агресор и се опитва да си направи ссср. Нали се сещаш, че след Украйна идва Молдова и България- двете страни с най-силен стокхолсмки синдром и иделани предпоставки за приобщаване към най-мизерната "богата " "суперсила" .
Предполагам вече си чул призивите- референдум за излизане от ЕС и референдум за излизане от НАТО ???
Е, аз искам моята страна да продължи да се приобщава към ЕС а не към кремълски нов стар ссср.
Освен това в 21век да воюваш в Европа е престъпна дивотия. Този континент се опитва да стане един голям съюз, по подобие на САЩ. В Шенген това вече е факт. Абсолютно никакъв смисъл няма от война, при положение че пазарите са отворени и всеки може да търгува както иска, да си купува имоти, сгради, цели квартали и тн.

Аз, ти и още много народ не виждаме смисъл от войната, но то съвсем не значи, че за други няма смисъл. Едва ли има нормален човек, който иска всякакви спорове да се решават с война.
Това вярваш ли си го обаче, че Русия иска нов СССР? Че то ако беше така нямаше да допуснат стария да се разпадне и нямаше да оставят тая Украйна на Украйна още тогава когато нямаше кой да им размахва пръсти със санкции и не знам си какво. Никакъв ред не идва на България, забрави го това, освен разбира се ако в наглостта си САЩ не ни накарат да обявим война на Русия при някакви абсурдни обстоятелства. :mhihi:
Тия референдуми за НАТО са май само във форума и то на базик. :mhihi:
Континента се опитва по подобие на САЩ, ама САЩ не дава.

Ето, днеска въпреки обявеното примирие в Израел там при Газа пак са мятали куп ракети Израелците. Защо не ги нападате какви са агресори?
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Войната започна ...

Мнение от ekalchev » 08 Авг 2022, 15:54

Top Gun Maverick написа:Защо не ги нападате какви са агресори?

Нападаме ги, ама всички сме на едно мнение - че са агресори и темата не е за Израел. Като се съгласите че и русия е агресор няма да я коментираме повече.

Top Gun Maverick написа:Това вярваш ли си го обаче, че Русия иска нов СССР? Че то ако беше така нямаше да допуснат стария да се разпадне и нямаше да оставят тая Украйна на Украйна

Естествено че иска нов СССР не показват ли всички действия това?

А те били оставили СССР да се разпадне... той се разпадна без да го оставят. Мечтата на пияниците е да се върне онова време когато те бяха някакъв фактор във света, а не както сега последна дупка на кавала дето американците с 9 артилерии докарани от другия край на света ги направиха смешни, та великата руска армия не може да отлепи на повече от 100км от границата си.
Последна промяна ekalchev на 08 Авг 2022, 16:06, променена общо 3 пъти

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Войната започна ...

Мнение от acho.rs » 08 Авг 2022, 16:02

Top Gun Maverick написа:Да бе, ще се затваря една от темите, която определя света в последната половин година и не се знае още колко напред, понеже някои се карали. Айде няма нужда, то даже не е каране, ами спорене и както във всяка подобна ситуация, понякога мненията стават леко крайни.

acho.rs написа:Една държава напада друга държава - кой е агресивния ?
РУСИЯ действа като агресор и се опитва да си направи ссср. Нали се сещаш, че след Украйна идва Молдова и България- двете страни с най-силен стокхолсмки синдром и иделани предпоставки за приобщаване към най-мизерната "богата " "суперсила" .
Предполагам вече си чул призивите- референдум за излизане от ЕС и референдум за излизане от НАТО ???
Е, аз искам моята страна да продължи да се приобщава към ЕС а не към кремълски нов стар ссср.
Освен това в 21век да воюваш в Европа е престъпна дивотия. Този континент се опитва да стане един голям съюз, по подобие на САЩ. В Шенген това вече е факт. Абсолютно никакъв смисъл няма от война, при положение че пазарите са отворени и всеки може да търгува както иска, да си купува имоти, сгради, цели квартали и тн.

Аз, ти и още много народ не виждаме смисъл от войната, но то съвсем не значи, че за други няма смисъл. Едва ли има нормален човек, който иска всякакви спорове да се решават с война.
Това вярваш ли си го обаче, че Русия иска нов СССР? Че то ако беше така нямаше да допуснат стария да се разпадне и нямаше да оставят тая Украйна на Украйна още тогава когато нямаше кой да им размахва пръсти със санкции и не знам си какво. Никакъв ред не идва на България, забрави го това, освен разбира се ако в наглостта си САЩ не ни накарат да обявим война на Русия при някакви абсурдни обстоятелства. :mhihi:
Тия референдуми за НАТО са май само във форума и то на базик. :mhihi:
Континента се опитва по подобие на САЩ, ама САЩ не дава.

Ето, днеска въпреки обявеното примирие в Израел там при Газа пак са мятали куп ракети Израелците. Защо не ги нападате какви са агресори?

Не мога да коментирам Израел и Палестина - там дивите племена никога няма да признаят държавата на Евреите и вместо да вземат да работят с тях и да се цивилизоват, те докрай си искат 3те камъка на кръст. Израел не мятат ракети за спорта, но пак казвам, това не ми е позната тема.

Това за ЕС и Нато е част от кампанията на Бкп и така нареченото Възраждане- вярвай ми техните спонсори веднага ще опитат. ПП накараха Лукойл да плаща данъци и дигнаха среден пръст на Газпром - това веднага се наказва от Кремъл. Оказа се голям проблем да внасяне газ от Азербайджан а пък на Нефтохим му трябват 2 години за да заработи с друг нефт освен с руски -
Стига с тая мантра че сме зависими- България е на кръстопът на газопровод и има излаз на море, където могат да спират танкери от целия свят..

Другото което е гнусно във войната в Украйна е че тя е между доста близки народи, много от тях имат общи роднини, бизнеси и тн. Сама по себе си войната е абсолютно безсмислена - нито е за Донецк и Луганск, нито за някакви ресурси и тн. Какво точно направи- освободи руснаците в Украйна като им изпепели градовете? Съсипа им икономиката за 30 години напред ? Това ли е народната любов ? Или отслаби ЕС и НАТО дето са по-сплотнеи от всякога и сега се и въоръжават, че даже и съседна Финландия и Швеция вече са в Алианса.
Пълен фарс са кгб и Кремъл

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89

Последни теми
Facebook