Адекватна Фирма за Логистика???

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 704
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от nikola59 » 13 Апр 2022, 9:54

don_gori написа:Колеги за да не отварям нова тема, да изтупаме тази от прахта.

Търся някаква логистична фирма от сорта на gabko, gabieli и т.н. за превоз на пратка от следните страни - Полша/Чехия/Латвия. Идеята е да купя нещо от онлайн магазин в изброените страни, да дам адреса на логистичната фирма в съответната държава, те да приемат пратката и да ми я доставят. Така съм поръчвал доста от Германия, Холандия, Испания, Англия но тези държави ги няма там.

Става въпрос за 2 броя крайни гърнета, че по нашите сайтове ги няма. Ако има някой колега който се занимава с авточасти и поръчва от там може да се разберем да ги поръчам през него, като ще заплатя каквото каже разбира се :bchug:

Отворен съм и за дръги съвети.

Поздрави !

От споменатите държави едва ли ще намериш такъв вариант. Свързваш се директно със този който продава (съпорта им), питаш дали ще ти го пратят те самите директно до тук, питаш за цена транспорт, уточнявате се и ако стане, стане.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от Georgi_G » 13 Апр 2022, 11:21

don_gori написа:Колеги за да не отварям нова тема, да изтупаме тази от прахта.
Поздрави !

Примерно това, Полша: https://www.eshopwedrop.bg/

Не съм го ползвал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от bum_bum » 14 Апр 2022, 8:13

Другия вариант е да се уговориш с продавачът след плащането да си пратиш твой куриер. Пускаш поръчка със Спиди/ДПД и те го взимат от място.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 609
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от don_gori » 14 Апр 2022, 8:34

Писах на всички продавачи, повечето ме отсвириха че не нямат доставка до България, а някой и не отговориха. Затова търся друг вариант, защото явно до тук не им се изпраща.
Ще проверя тази фирма https://www.eshopwedrop.bg/ как е и може през нея да поръчам.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от Bogat-Beden » 14 Апр 2022, 9:01

Koлега, виж им отзивите:
https://www.facebook.com/EshopWedrop.lt/reviews
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от bum_bum » 14 Апр 2022, 16:40

don_gori написа:Писах на всички продавачи, повечето ме отсвириха че не нямат доставка до България, а някой и не отговориха. Затова търся друг вариант, защото явно до тук не им се изпраща.
Ще проверя тази фирма https://www.eshopwedrop.bg/ как е и може през нея да поръчам.


Te няма да правят нищо друго, освен да предадат пратката на куриер, който ти ще изпратиш.

По мейл не става. Хората са идиоти. И тук и в чужбина. От мързел изпускат клиенти и после "олееее, голяма криза". Пробвай по телефона.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 609
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Адекватна Фирма за Логистика???

Мнение от don_gori » 14 Апр 2022, 23:52

Май ще поръчам от Германия през Габиели, поне това съм го пробвал и работи супер. Цената е със 100лв отгоре но не ми се занимава .. Цената от Полша/Латвия/Чехия е около 160-200лв за 2бр. гърнета, от Германия цената отива на 300лв , тук са 600лв :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: tango

Последни теми
Facebook