Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333

Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 27 Окт 2021, 2:04

Някой има ли идея,защо са купувани тестове за Сополид-19 от почти целият свят, ноооо... през 2018г? Тогава не помня да е имало вируЗ https://wits.worldbank.org/tariff/train ... uct/300215

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Окт 2021, 5:46

Това да не е малко като ония снимки за ваксините на Астрата от преди няколко години като е нямало Ковид? Кой да ти каже вече кое, какво се явява.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 27 Окт 2021, 6:50

zAcK написа:Вече има 7325 хоспитализирани и с тоя ръст, и с това, което заяви министърът, в петък следва да ходите да протестирате срещу локдауна :idea:

Нека затворят, ама този път всички бизнеси, та да си почина, че се преуморих напоследък. За две седмици ако е, как хубаво ще изляза извън София, муцка. Даже ако може временно да въведат петъка или понеделника официално почивен - още по-добре. Това ще е една прекрасна мярка. Няма да протестирам въобще... И заразените ще им влязат в норми.


Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 27 Окт 2021, 7:35

E34 написа: Та за кво ми е думата, този нещастен Зелен сертификат имА нещастието да се сблъска с българския гений, което резонно ше му разкаже играта.


Тая фашистка простотия, наречена зелен сертификат, дори в европейския парламент искат да я разкарат, но очевадно от някъде ги държат за топките и не става. Та, ако успеем да му разкажем играта супер. Ама едва ли.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 27 Окт 2021, 7:54

BMW_POWER написа:

Баси и десетката :shock: :shock: :shock:
Днес отивам бесен в офиса, защото ... както и да е . СЕО-то, заедно с тъпата офса в му. Със състрадателен поглед следва въпроса "Как си?" (вчера им изпратих доказателство за първия шут). Аз с цялото си добродушие и откровение ги попитах. "Как да отговоря? Като професионалист с респект към длъжностит или както го чувствам. Както искаш - казват те. Ми чувствам се като супер звезда от ганг банг видеата". Шефът не издържа и се ухили, офсата замълча (дано да участва в такъв филм, от сърце и пожелавам). А ако и мога да участвам, че сринем пазара. Ще ме извинява горския, но имам много идеи, свързани с електромагнити и беизболни атрибути ...

Метаморфоза? Наистина се чувствам изнасилен. ...

Личната ти сага да се ваксинираш на инат ли наричаш изнасилване ? Аз не съм давал клетви като тебе че няма да се ваксинирам , казах като му дойде времето и не съм антиваксър . Така че не виждам на каква десетка се радваш . :mhihi:
Последна промяна Jordana на 27 Окт 2021, 8:12, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bai_ILIA » 27 Окт 2021, 7:59

Нямам нищо против, но „всеки сам си преценя“ :mhihi:

Това е най-популярната реплика тези дни и седмици. За едни ваксини става дума. И се използва от всякакви хора, без значение образование и познания. Затова бързам да дам още предложения къде още би паснала идеално, защото е необорим научен аргумент. Та, ето:

• „Нямам нищо против квантовата механика. Но както знаем, тя е измислена набързо, от странни хора, и то без компютри. Кой измисля каквото и да е без компютри? А и Константата на Планк е толкова малка, съмнително е. Нищо българско не е толкова малко. Трябва да е 681. Но всичко е въпрос на лично самосъзнание и „всеки сам си преценя“ колко да му е Константата на Планк.“

• „Нямам нищо против електричеството. Но както знаем, то е измислено набързо, а и учените не стигат до една идея колко точно голямо е това електричеството. Някой казват 220, други 230, а трети направо свалят на 12 волта. Има някаква политическа заигравка да ни накарат насила да го приемем. Но всичко е въпрос на лично самосъзнание и „всеки сам си преценя“ колко да му е тока.“

• „Нямам нищо против гравитацията. Но както знаем, тя е измислена много набързо и то под ябълково дърво, което си е доста странно. И не може някой да ни задължава да приемем това 9.8 m/s². Странно е, дяволско, не е българско традиционно. Но всичко е въпрос на лично самосъзнание и „всеки сам си преценя“ колко да му е гравитацията.“

• „Нямам нищо против горещината на Слънцето. Даже напротив, лятото се пека на плажа. Но както знаем, Слънцето залязва вечерта и всичко се охлажда. Затова не виждам проблем да се разхождаме по Слънцето. Аз на Дубай на центъра съм се разхождал по жегата, та на едно Слънце няма. Виж само какво е хладно и вали дъжд днес. Но всичко е въпрос на лично самосъзнание и „всеки сам си преценя“ колко му е жега на Слънцето.“

Струва ви се странно и смешно? Правилно, така е. Така звучат всички хора, които без поне няколко години сериозно образование по фундаментални науки се пробват „сами да си преценят“ факти по научни теми.

Но то кое ли е нормално в нашето общество…

А и наглото Слънце непрекъснато изгрява от Изток и не дава на никого нищо сам да си преценя…

#нитоденбезябълки
#нитоденбезслънце
#нитоденбезквантовамеханика
#колкоеконстантатанаПланк
#всекисамсипреценя
#амасериозноли

Това трепе :ok:
"Чемодан, вокзал, Москва"


Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 27 Окт 2021, 8:06

bai_ILIA написа:...


Верно ли отдели толко време да напишеш такава топ простотия?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bai_ILIA » 27 Окт 2021, 8:11

Jorixa написа:
bai_ILIA написа:...


Верно ли отдели толко време да напишеш такава топ простотия?


Коланга, копи пейст. Как не съм седнал да мисля врели некипели. Имам си къдя къдя по-важна работа. По-скоро го слагам тук с цел забавление :mhihi:Надявам се, чувството за хумор да остане както при чипираните, така и при тези, които са си преценили :yes:
Последна промяна bai_ILIA на 27 Окт 2021, 8:12, променена общо 1 път
"Чемодан, вокзал, Москва"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Е.Димитров » 27 Окт 2021, 8:12

Jorixa написа:
bai_ILIA написа:...


Верно ли отдели толко време да напишеш такава топ простотия?

Дай аргументи.

След време ще се смеем на тази тема...или ще плачем.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Окт 2021, 8:27

Българинът вече измисли почти законна схема за една година зелен сертификат. Отиваш и плащаш 100 лева за фалшив пср тест, после искат или не, ти дават зелен сертификат съвсем законно. Честито, ние сме безсмъртни. :mhihi:
Ми така де, щом не били важни антителата, ами само да си преболедувал на хартия...пак ги изработиха. :mhihi:
Та давайте, който не го бърка карантината и твърдо не желае да се ваксинира...
П.п: Убеден съм, че броя болни още се увеличи и по тоя повод.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от K_Ilkov » 27 Окт 2021, 8:33

ivoo написа:Ако имаше тестове за идиотизъм, тогава да видите що е пандемия. :mhihi:
До сега направените тестове в БГ надхвърлят броя на населението,при положение че има хора които никога не са тествани.Някой може ли да си обясни този феномен?


Сигурно има хора дето са се тествали по повече от едни път :mhihi: не е кой знае какъв феномен :lol:

ivoo написа:Сополид-19


Означава ли това, че за теб ковида е едни сополи ? Щото умрелите от тия сополи сигурно щяха да са на друго мнение :dunno:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от slatanic » 27 Окт 2021, 9:12

Аз имам 14 ПСР теста до сега и 2 антигенни.
От тях 2 положителни за един и също преболедуване.
Та чудно нищо няма за броя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bai_ILIA » 27 Окт 2021, 9:31

“Днес е 27 Октомври. Това, разбира се, е мое мнение, на никого не го натрапвам. Всеки сам си преценя коя дата е” Иво Сиромахов
"Чемодан, вокзал, Москва"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 27 Окт 2021, 9:39

Top Gun Maverick написа:Българинът вече измисли почти законна схема за една година зелен сертификат. Отиваш и плащаш 100 лева за фалшив пср тест, после искат или не, ти дават зелен сертификат съвсем законно. Честито, ние сме безсмъртни. :mhihi:
Ми така де, щом не били важни антителата, ами само да си преболедувал на хартия...пак ги изработиха. :mhihi:
Та давайте, който не го бърка карантината и твърдо не желае да се ваксинира...
П.п: Убеден съм, че броя болни още се увеличи и по тоя повод.

Еми държавата върви към просперитет, кво да кажа :ok: Корупция на всяко едно ниво, после се мрънка :dunno:

Някой от колегите в чужбина да сподели за фалшиви тестове и сертификати ? И то масово ? :wave:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Don_Diego » 27 Окт 2021, 9:47

TNT написа:Някой от колегите в чужбина да сподели за фалшиви тестове и сертификати ? И то масово ? :wave:


До преди да обменят изискванията за пътуване колега от виенския ни офис имаше бланки за положителен и отрицателен ПСР, та пишеше на поразия такива според нуждите - дали за пътуване или за посещение на заведение

Американски клиент от старата ми фирма пък пътува с едно тесте сертификати за ваксинация според това коя ваксина е одобрена за държавата където отива, а не е ваксиниран

Не сме само ние тарикатите :ok:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook