Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 19 Окт 2021, 20:25

BMW_POWER написа:
p.s. Стинка, дължиш ми една бира :bchug:


Ей не ме остави намира :) хубу така да е. Ма ся поне малко ще се кротнат нещата че в болниците не останаха свободни места ей така както били алабала работата.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 19 Окт 2021, 20:39

Колко точно ще се кротнат нещата ще се види след две седмици. Ако заболяваемостта не спадне ще има тотален локдаун. Или поне така разправят.

Не знам за вас, но на мен не ми се вярва, че в 21 век могат да те принудят да се подложиш на медицинска процедура. 61% от форума не искат да се ваксинират според анкетата. Но ще трябва, ако искат да продължат да живеят нормално. Единствено ми е чудно как не се сетиха за този ход по-рано. След като не можеш да убедиш населението да се ваксинира, защо да не го принудиш?

А принудата в общество като нашето е лесна. Защото няма реакция. Нито от принудените, нито от тези, които не ги засяга. Аз правя нещо, другия не. Значи той е тъп. Нека му се ебе майката сега. Тотална обществена апатия.

Затуй предлагам да се гласува нов държавен герб на който да има биткойн, е60 и шльокаво уиски на промоция. Единствено на това ако посегнат може да се посъбудим.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 19 Окт 2021, 20:39

streetz написа:Доказано преболедувал, ама само в последните 6 месеца.
Ще се направи, че не го е видял, както всеки, който не може да ти отговори в тая тема

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 19 Окт 2021, 20:41

Да, в последните 6 месеца.Какво неясно има? Който не иска ваксини прави тест, какъв е проблема?

Ситуацията, накратко:

одобрявате ли зелен паспорт - НЕ
одобрявате ли локдаун - НЕ
одобрявате ли ваксините - НЕ
одобрявате ли какво прави правителството - НЕ
одобрявате ли да си плащате лечението в болница - НЕ
одобрявате ли образованието - НЕ

Какво предлагате? Правим се,че няма вирус и продължаваме лайф ис Лайф, както досега? И че всичко е нормално?
Последна промяна Ganchev__ на 19 Окт 2021, 20:44, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от DigitalExile » 19 Окт 2021, 20:44

Като почнат да дават пари за излекуван, а не за починал ще сме с най малко смъртни гарантирам :mhihi:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от zAcK » 19 Окт 2021, 21:01

DigitalExile написа:Като почнат да дават пари за излекуван, а не за починал ще сме с най малко смъртни гарантирам :mhihi:


Това точно как го измили? Някой е казал, на един човек, който е казал на брат'чед ти, че давали пари? Или? :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 19 Окт 2021, 21:09

Ganchev__ написа:Да, в последните 6 месеца.Какво неясно има? ..


Да де, точно това не е ясно..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 19 Окт 2021, 21:13

Един въпрос към Ганчев. Защо Зеления сертификат НЕ ПРИЗНАВА теста за наличие на АНТИТЕЛА при положение, че това е най-сигурния факт, че си безопасен за околните, че си го преболедувал и си вече черна нинджа?! Защо лайнарите бюрократи се правят на интересни?! После нямало конспирация...да бе да....И още малко от същото, ходил съм например в Южна Америка, там ги бодат предимно с китайската Синофарм. Джаскам си една ваксина там, даже две дози...издават ми един фърчащ лист идвам си тука и кво? КОР бате, нема те у Зеления сертификат и не се признаваш за ваксиниран.....Въобще малоумщина отвсякъде и вече идва време за кютека мислим аз :paranoid:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 19 Окт 2021, 21:17

Обяснил съм по-назад в темата защо. В нормалните държави отдавна го приложиха зеления паспорт.Тук закъсняхме много.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от driver69 » 19 Окт 2021, 21:24

Ganchev__ написа:Обяснил съм по-назад в темата защо. В нормалните държави отдавна го приложиха зеления паспорт.Тук закъсняхме много.

Пич, имам антитела - нямам възможност за изваждане на зелен сертификат за преболедуване, що?
Мой много близък човек - преболедувал с антигенен тест, няма възможност за изваждане на зелен сертификат за преболедуване, що? Значи карантина 14 дни и лечение може с този тест, но сертификат - не. Що?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от BMW_POWER » 19 Окт 2021, 21:27

Ganchev__ написа:Обяснил съм по-назад в темата защо. В нормалните държави отдавна го приложиха зеления паспорт.Тук закъсняхме много.


Пожелавам ти от все сърце да идеш да живееш в нормална (според теб) държава. Такава, дето ще идват някакви индивиди и ще бодат децата ти с каквото си искат. На конвейер в училището. Без да те питат или да ти казват какво е това.

И това не е най-големия проблем, повярвай ми.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 19 Окт 2021, 21:35

bum_bum написа:Колко точно ще се кротнат нещата ще се види след две седмици. Ако заболяваемостта не спадне ще има тотален локдаун. Или поне така разправят.


А ми какво да има вместо локдаун, геноцид ли? Тва са учебникарски постановки точно от тия учебници от 80те по епидемиология дето тука всеки ги е чел :lol: Иначе разбира се, че ще дадат резултат мерките, ма тогава знам кво ще се пише в темата. Ми тооо така или иначе вълната минаваше :lol:

Репертоара е изтъркан до болка, добре че правителството е очудващо адекватно. Чак не мога да повярвам.

Никой не те кара да се ваксинираш, има тестове и са безплатни. И ако тестовете ги наричаш медицинска процедура... идея си нямаш още какви неща може да те задължи държавата без да наруши грам нищо от това написано в конституцията :kuku:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 19 Окт 2021, 21:58

Ganchev__ написа:Обяснил съм по-назад в темата защо. В нормалните държави отдавна го приложиха зеления паспорт.Тук закъсняхме много.


Хехехе смешна работа. Обясни пак, да видим логиката. Иначе ето какво ще последва. Избори идват, златна среда. Ще има протести, тук таме. Българина обаче не е по революциите, доказал го е през вековете. Ще търси най-малкото съпротивление, а то е фалшивите сертификати. Ще има бум. И ако си мислите, че ще има хванати и ОСЪДЕНИ доктори бих ви нарекъл НАИВНИЦИ :mhihi: Да, ще има хванати за пред медиите и евронаблюдаващите помияри. Но дотам. Няма сила, която да докаже дали си с менте или истинска! Опитват се медиите да манипулират, че уж имало скенери бла бла бла глупости. Това е обаче за тези с парите. Хорицата без кинти ще се поокротят малко, няма молове няма ресторанти, ама те и без това нямат кинти и така или иначе там не ходят.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 19 Окт 2021, 22:02

steeN написа: очудващо адекватно.

НалЕ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 19 Окт 2021, 22:04

Ganchev__ написа:Обяснил съм по-назад в темата защо. В нормалните държави отдавна го приложиха зеления паспорт.Тук закъсняхме много.
Не знам дали си медицинско лице, но си роден за политик!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook