Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 15 Окт 2021, 23:25

Mollov написа:Ако тоя уикенд е подобен на едни предишни уикенди, едни 70(+) не ни мърдат...


Mollov написа:
b_u_b_o написа:Аа не му се радвам изобщо, пределно ясно ми е че можем да направим и 15 зелени дни и после за един да се изсипем до 25К :mhihi: Но очакванията ми са да задържим около 40-43 още известно време, до края на Август да прехвърлим 50 и новия ATH да е септември/октомври, после бързо да изпомпим до 100К където да има голяма съпротива и минем ли го fomo-то да е голямо и да гледаме дневни кендъли по 20к. :bchug:




Ahahahahahaha, уникално :D :D :D Мега оптимист :D :D :D


Ама юли месец ми се смееше на прогнозите :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 16 Окт 2021, 1:01

Едното няма общо с другото 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 16 Окт 2021, 8:28

zAcK написа:Ще е интересно :mhihi: Много хора смятат, че иде прилична корекция, а други, че ще полети към 100К :ok:

Да видим. Едно е ясно - никой не знае какво ще стане. Ама ако разни големи разтоварят, което е много вероятно, ще стане мармалад :mhihi:

Да видим FOMO-то каква сила е. Аз лично нищо не смятам да правя. Ни да продавам, ни да купувам. Освен един шиткойн, дето съм си набелязал, ама това е друга тема :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Понеделника ше е мейк ит ор брейк ит момент.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 16 Окт 2021, 8:51

zAcK написа:
Top Gun Maverick написа:Тая вечер нов връх? :mhihi:


Ти се ебаваш, ама $62,319.40 :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Не е вярно, аз си го мислех, даже сутринта като станах се изненадах, че не е вдигнало. Или поне го мислех за твърде възможно. А то цяла нощ си играло на това ниво и пак сега някъде е около 62.
Дали ще има разтоварване? Някакви балъшки идеи ми идват да продам около стария връх и после чакане за корекция надолу преди засилването нагоре, ама кой може да ти гарантира, че няма да изплющи рязко нагоре и да си останеш с чакането...
Ще се чака май. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 16 Окт 2021, 9:24

Сакън, недей :lol: Вече половин година се опитвам да прееВа системата и след всяко решения осъзнавам, че е било изцяло грешно :lol:
Дори и онзи ден, Полкадота изпомпи, 25% профит. Очаквах след помпата да тръгне надолу като корекция. Още не е и бута леко нагоре, тия пари сега няма къде да ги сложа и стоя извън и чакам някакъв дроп, че да се шмугна и аз :lol:
Гледайки назад, ако просто си бях държал първоначалната покупка на етер на $2200, сега щях да имам печалби, които в момента нямам :lol:
Пари не съм губил реално, ама половин година си играем на вънка-вътре за няма нищо :lol: Здраве да е, тия уроци така се учат предполагам...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Криптовалути

Мнение от vlad0 » 16 Окт 2021, 9:48

grkv написа:Пари не съм губил реално, ама половин година си играем на вънка-вътре за няма нищо :lol: Здраве да е, тия уроци така се учат предполагам...


Точно! Ако не си назад първите 6-12 месеца си напред :ok: Естествено какво ще се случи след това зависи от това колко добре се учиш :bchug:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 16 Окт 2021, 13:59

Етера иска да мине $4000 :ok: Време е да се размърдат алтовете :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 16 Окт 2021, 15:18

Докато царя е активен, придворните ще са по-спокойни... трябва първо царя да се поукроти... :D

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 17 Окт 2021, 17:51

Ако знаете какво правих досега около един час...
Четох старите мнения около върха от 2017-та. :mhihi: Интересен факт е, че голяма част от пишещите тогава в темата сега...не пишат. Според мен някои са се наиграли с крипто и повече не им се занимава, някои хора пък може да са станали милионери и да не се занимават с форума. :mhihi: Има някои пишещи от тогава, които са държали малко количество през тия години като четох, да не ги посочвам сега :mhihi: за Етер на 25 евро даже четох. :mhihi:
Та ентусиазма около върха от 20000 е бил голям. На 15000 тука един колега почва да се тресе стабилно от къде и как да купи веднага, но за щастие докато успее да направи нещата и почва беърмаркета, радва се, че не бил купил на 10, щото паднал на 9(смятай как звучи сега :mhihi: )но като гледам не пише по темата, а в други теми пише, та явно въобще не е купил. И 2020-та ноември някакво мълчание и TNT събужда темата.
Та да не забравяме това, което Ванката повтаря във видеата, сега го видях още веднъж и по коментарите - както новините са добри и всичко изглежда супер, изведнъж всичко тръгва надолу. Един колега тогава излиза навреме според коментарите му, браво. :mhihi: Но за мен е странен факт, че сега точно той не пише в тая тема, а е доста активен във форума при положение, че всичко за него тогава приключва доста добре според поста за уцелване на времето за излизане.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Криптовалути

Мнение от don_gori » 18 Окт 2021, 10:14

Колеги да попитам има ли някой който копае директно ETH ? До момента ползвам за тази валута основно Nicehash където ти плащат директно в BTC , но пък така и добива е по-малък спрямо ако копаеш директно ETH.
Видях че таксите са скочили много и има вариант изкопаното да го платиш в такси, което не е готино.
Та въпроса ми е има ли в момента pool където таксите са приемливи , не искам непременно всеки ден да имам payout , примерно на 3-5 дена е ок. Hashpower-a ми е около 425Mh/s, wallet-a Binance :roll:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 18 Окт 2021, 10:29

С тоя хашрейт... по-добре е да седиш в NH... :) Иначе след London-а пууловете вече не поемат таксите за трансфер... и е доста по-добра идея да правиш трансфер примерно веднъж месечно, за да минимизираш загубите от такси... на 3-5 дни... няма да ти е оферта, ще е по-зле от NH :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Криптовалути

Мнение от don_gori » 18 Окт 2021, 10:34

Ок благодаря за отговора :yes:
Иначе уж се отложило минаването към POS .. :roll:
https://eips.ethereum.org/EIPS/eip-4345

Интересно ще е до кога това отлагане .. и на какво се дължи ? Колкото и да се вдига трудността дохододността е доста добра.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Криптовалути

Мнение от TheDriver » 18 Окт 2021, 10:58

Колеги някой друг занимава ли се gaming tokens и Play to earn проекти?

Аз закъснях малко за Axie Inf от известно време следя Illuvium, но не исках да влизам преди да има нещо на масата, като видях обаче какво става след всекa новина скочих с малко пари.
Според мен ако пуснат играта навреме цените ще идат много нагоре първоначално, а след като играчите започнат да печелят ще има корекция.

Според мен в това пространство има много потенциал.
Последна промяна TheDriver на 18 Окт 2021, 16:52, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Криптовалути

Мнение от top » 18 Окт 2021, 12:30

don_gori написа:Колеги да попитам има ли някой който копае директно ETH ? До момента ползвам за тази валута основно Nicehash където ти плащат директно в BTC , но пък така и добива е по-малък спрямо ако копаеш директно ETH.
Видях че таксите са скочили много и има вариант изкопаното да го платиш в такси, което не е готино.
Та въпроса ми е има ли в момента pool където таксите са приемливи , не искам непременно всеки ден да имам payout , примерно на 3-5 дена е ок. Hashpower-a ми е около 425Mh/s, wallet-a Binance :roll:
Защо не копаеш директно в Binance? Аз копая директно ETH с t-rex в техния pool и плащат всяка вечер. Мисля, че условията са добри, но не съм и гледал другите скоро.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Криптовалути

Мнение от don_gori » 18 Окт 2021, 14:20

top написа:Защо не копаеш директно в Binance? Аз копая директно ETH с t-rex в техния pool и плащат всяка вечер. Мисля, че условията са добри, но не съм и гледал другите скоро.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Там пише, че таксата е 0.5% от добива, което на фона на останалите е ок. При теб как е, всяка вечер ли се праща изкопаното към уолета и какви такси удържат реално ?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook