Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от BMW_POWER » 26 Сеп 2021, 2:29

Ganchev__ написа:https://www.sorryantivaxxer.com/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 26 Сеп 2021, 8:09

Ganchev__ написа:https://www.sorryantivaxxer.com/


Някъв сайт където абсолютно всеки може да си качи каквато иска снимка и текст. После анти-ваксърите разпространявали фейк нюз :lol: Сигурен съм че ако беше обратното обаче, щеше на 10тата минута да е изтрито.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 26 Сеп 2021, 17:12

Д-р Аспарух Илиев:
Въпросът с продължителността на имунитета след преболедуване и ваксиниране е много сложен и разнороден. След преболедуване имунитет има, но подобно на ваксинния, той спада с времето. Проучването на широко разпространените коронавируси подсказват, че цикълът на имунна защита е около година. Докато, от една страна, проучванията от Бразилия (Манаус) разкриват високо повторно заразяване месеци след болестта (без да знаем точния вариант на вируса в двата случая), проучвания от Израел и Великобритания тази година подсказват нисък процент на повторно боледуване (около 1-2% за период от 6 месеца; отново не сме сигурни с кой вариант е преболедуването в първия случай). При голямата вълна на Ковид в Индия в последната половина година, обаче, техният Център за контрол на заболяванията заявява в пресконференция, че наблюдават около 10% повторно разболяване, отново без конкретни данни, които да се видят и преценят.
Очевидно е, че сме в една все още неизвестна област на науката. Моята препоръка (и всеки е свободен да направи каквото желае) е да се ваксинирате след преболедуване с поне една доза ваксина. Прилаганата практика за 6 месеца пауза след боледуването преди ваксинация няма конкретна научна обосновка, но и не вреди. Няма данни да има нарушения при по-ранно ваксиниране. Това, което всички проучвания показват без колебание, е, че така имунитетът спрямо SARS-CoV-2 е в пъти по-добър и има отлично покритие на различни хипотетични мутации. Аз бих го направил по-скоро рано, отколкото късно, а и отново съветвам да не тествате антитела - тяхната прогноснична стойност за повторна ваксинация е близка до нула.
Моля да не превръщаме коментарите в празна дискусия за това какво е казал един или друг, цитирам становището на ЕМА, ECDC, NIH и NHS. Много от тези мнения съм коментирал по няколко пъти и няма да се впускам в този пост в детайли.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 26 Сеп 2021, 19:20

Някой го е-е какво мислели педалите от Ема и компани
Старателно изплакнати мозъци по цял ден чакат какво ще им спуснат, че иначе не могат си обу чотапите.. Ба си забавата.
Туй директно във фън, вицове и как беше. Подобните на него и тях.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 26 Сеп 2021, 20:17


големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от BMW_POWER » 26 Сеп 2021, 20:33

ivoaudi написа:Някой го е-е какво мислели педалите от Ема и компани
Старателно изплакнати мозъци по цял ден чакат какво ще им спуснат, че иначе не могат си обу чотапите.. Ба си забавата.
Туй директно във фън, вицове и как беше. Подобните на него и тях.


3/10 000 смъртност. Фашистката машина за пропаганда работи и Офсете пасат. Такава цензура не е имало при нито един режим в историята. Пак повтарям. При нито един. Забраняваме, изтриване, бан, заплахи, уволнения, никога в историята, никога. Който мисли с главата си е обвиняван и сочен с пръст. На тия с менталните проблеми им се дава трибуна навсякъде и те със запенени уста плюят и всякват още повече паника. Някакъв псих крещи по телевизора, че не искал до него да сяда неваксиниран. Щял да го зарази и да умре. По национална телевизия ...
Това е мислено от години и планът работи. Ако сега не стане Световна революция, жална им майка на бъдещите поколения. До пет години макс ще има(ме)те чип във врата, като домашните любимци. Маха се кеша (усилено се работи и по това) и контрола ще е тотален. А едно натискане на бутона и вече нямате достъп до парите си, до сервизи и каквото и да е било. "Ваксинационни паспорти". Вече сте в матрицата.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 18.04.2009
Местоположение: София
Кара: TOYOTA

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Двигателист » 26 Сеп 2021, 20:51

Не че нещо, ама не виждам нито да си забранен, изтрит, баннат... А, иначе заплашен ли си? Уволнен ли си? Някой обвинил ли те? С пръст посочил ли те?
Направо се чудя, колко свободно време имат някои хора, честно!
Живей си живота бе човек!
Лудия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 26 Сеп 2021, 21:03

Ganchev__ написа:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4369294779851999&id=100003145602230


Мдам, влизаш в една гора, виждаш едно криво дърво и авторитетно отсичаш-в тая гора всички дървета са криви! Респект! Много умно!
А иначе ТИ, ТИ, ОЛОЛО ТЕБ? Колко такива млади има отишли си? Такива, които ТИ познаваш? Искаш ли да споделиш? Ей на, аз например не познавам един, единствен.
Колко още ше ти е нужно да реализираш, че ставаш за подбив?
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 26 Сеп 2021, 21:22

Повече от 10 познавам, т.е познавах.Между 30 и 40г.


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 26 Сеп 2021, 21:58

ivoaudi написа:
Ganchev__ написа:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4369294779851999&id=100003145602230


Мдам, влизаш в една гора, виждаш едно криво дърво и авторитетно отсичаш-в тая гора всички дървета са криви! Респект! Много умно!
А иначе ТИ, ТИ, ОЛОЛО ТЕБ? Колко такива млади има отишли си? Такива, които ТИ познаваш? Искаш ли да споделиш? Ей на, аз например не познавам един, единствен.
Колко още ше ти е нужно да реализираш, че ставаш за подбив?

Не можеш да убедиш облъчените от телемедицината. Не спори с тях. Няма смисъл

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от BMW_POWER » 26 Сеп 2021, 22:01

Двигателист написа:Не че нещо, ама не виждам нито да си забранен, изтрит, баннат... А, иначе заплашен ли си? Уволнен ли си? Някой обвинил ли те? С пръст посочил ли те?
Направо се чудя, колко свободно време имат някои хора, честно!
Живей си живота бе човек!


Аз за сега отбивам ударите, че въпросът "Ваксиниран ли си?" е личен такъв. Детето ми е под заплаха. Няма право да спортува, да ходи на кино или където и да е било. В училище непрекъснато ги навиват, да идат да се боцкат (на 12г е). С пръст са ме сочили, но от други компании, не от моята. Държавните служители тук са предупредени, че до края на другия месец трябва да се ваксинират и до края на годината втори шот. Ето ти пример:

https://toronto.citynews.ca/2021/09/22/ ... -on-leave/

Същото е и с градската администрация:

https://ottawa.ca/en/news/city-ottawa-i ... -employees

Не го ли направиш, губиш работата. Жена ми за сега я спасява това, че бачка от вкъщи. И педалите натискат един по един всички. Нямам идея вече колко публикации ми изтриха. И вечното:

Липсва контекст
Същата информация е проверена в друга публикация от независими проверители на фактите.


Да ева тия "независими проверители". Без обяснения!

Бях на протест миналата седмица. Нито една медия, нито един ред. И не само тук. Да си чул някъде какво става в Австралия? По новини, медии, където и да е? Няма! Да си прочел някъде за проблеми след слагане на т.н. "ваксина"? Никъде. Всичко е прекрасно :ok:

Ще кажеш "Какво ми пука, това не се отнася до мен?". Утре ще ти забранят да пътуваш, да посещаваш, да работиш и тогава ще ти светне лампата, ама ще е късно.

Чудно ми е, ако спрат помощите към страната по линия ковид от ЕС, как ли ще се променят цифрите???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 26 Сеп 2021, 22:25

Ganchev__ написа:Повече от 10 познавам, т.е познавах.Между 30 и 40г.


Просто лъжеш. Нямам повече какво да ти кажа, освен това, което ти казах в самото начало, когато изгря тук:
Замисли се!
Казвам го, защото ако трябва реално и независимо да съдим, за благото на човечеството, на такива като теб и Кънчев ли беше другото плашило трябва да им се търси отговорност!
Помисли все пак.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 26 Сеп 2021, 22:28

BMW_POWER, детето ти е под заплаха заради теб самия.

ivoaudi, не лъжа.

Всеки има право на мнение, но не всеки има право на факти. Докато фактите на науката казват едно, мнението, защитаващо обратна теза без доказателства, е (меко казано) излишно.


Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от BMW_POWER » 26 Сеп 2021, 22:35

Ganchev__ написа:BMW_POWER, детето ти е под заплаха заради теб самия.


Аз съм готов да поема риска и ще го поемам, докато не ме принудят административно. Но никой не може да ме принуди да подпиша документ, че нито фирмата производител, нито правителството носят някаква отговорност за евентуални рискове за живота ми. "Експериментална ваксина", това не е ли достатъчно? За 12 месеца я узакониха. Без да знаят последствия в дългострочен план, без тестови периоди, без никакви задължения или гаранции. Ти ще вземеш ли медикаменти, без да знаеш какви са? Ти ще дадеш ли нещо на децата си, за което нито предписалият ги лекар, нито фирмата производител дава гаранции?
Последна промяна BMW_POWER на 26 Сеп 2021, 22:44, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 26 Сеп 2021, 22:39

Ясно е какво има във ваксините.Ясни са и последствията."Фирмата" носи отговорност.

Ето ти малко фашизъм, че нали си модерен сега: :mhihi:

Изображение

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook