Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Политическа.

Мнение от ivoaudi » 16 Сеп 2021, 5:31

Простете, ако говоря глупости, и да, супер слаб съм в българската политика. Обичам обаче все да съм честен и независим в преценките си. Та:
Изкарах поредната незабравима отпуска в България и ей ся погледнах, изминал съм малко над 15 000км само в страната и имам единствено и само две уцелени яки дупки за целия тоз преход. Подчертавам, че не само не съм фен на Бойко, ами дори съм му ядосан поради какво ли не. Ние сме автомобилен форум, нали? Ми според моята си, скромна логика, пътя е точно толкова важен, колкото и горивото. Та, нека поне туй му се признае искрено, не? Краде си сигурно и то краде яката. Много важно, още повече да краде! Само да има нещо направено да остави след себе си!!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Политическа.

Мнение от K_Ilkov » 16 Сеп 2021, 7:31

ivoaudi написа:Та, нека поне туй му се признае искрено, не? Краде си сигурно и то краде яката. Много важно, още повече да краде! Само да има нещо направено да остави след себе си!!


Жив и здрав да е, да иляди :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Политическа.

Мнение от Don_Diego » 16 Сеп 2021, 7:43

Петков и Василев по всяка вероятност ще правят политически проект и със сигурност ще разместят силите. Мисля си, че най-много гласове ще отмъкнат от Слави
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 16 Сеп 2021, 8:11

Киро харварда има голям потенциал в политиката , реално това е фигурата която в момента е изключително необходима но липсва във политическата картинка . Не знам дали участва в протестите досега но лесно може да се превърне в символ на промяната която се иска от българите . Този човек демострира истинско желание да торпилира статуквото , изобщо няма място за сравнение със карикатури като чалгаря или тиквата . Но според мен както е набрал инерция в момента да ги удари и докъдето стигне все полза ще е . Щото ще им убият сокроста много бързо влезнат ли в парламента , бсп дпс и герб са царе да бламират всяка инициатива която им застрашава статуса на свещени крави в храма на демокрацията . Промяната започна вече и трябва да продължи .
Последна промяна Jordana на 16 Сеп 2021, 8:18, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Политическа.

Мнение от Don_Diego » 16 Сеп 2021, 8:17

Успехът му ще зависи пряко от това колко места ще спечели при евентуално участие на изборите. Хубавото, е че среща одобрение от няколко формации и има вариант да пребори съпротивата на статуквото и може би нещата наистина ще тръгнат нагоре. Ще поживеем - ще видим

Доста верни неща каза Радев в речта си, но май прекалено много натъртяше че всичко е заради герб, което е тъпо и сега ще го изядат с парцалите по медиите :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 16 Сеп 2021, 8:32

https://offnews.bg/politika/iva-miteva- ... 59601.html
Усмивката на Юда , до оня ден им сипваха с черпака как били неприемливи и некадърни двамата министри сега ще им подават ръка . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Политическа.

Мнение от EBEEMVACIA » 16 Сеп 2021, 15:37

///M Power написа:
EBEEMVACIA написа:ВСЯКВА гробава сган;дс;дпс;групирани мутри и троловете им са по--ГНУСНИ от педофили;щото са откърмени с тонове педофилска сперма до пълнолетие,а поввеечето и след това по свое желаание смучат заадници на шефчетата :twisted:


Не че нещо, ама твоя избранник е доста близък с гробава сган;дс;дпс;групирани мутри и тн. Много бързо забравя народа...

Кой съм посочил не се сещам..

посочвам значи РАДЕВ и дб :ok:
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Политическа.

Мнение от ///M Power » 16 Сеп 2021, 21:47

Don_Diego написа:Успехът му ще зависи пряко от това колко места ще спечели при евентуално участие на изборите. Хубавото, е че среща одобрение от няколко формации и има вариант да пребори съпротивата на статуквото и може би нещата наистина ще тръгнат нагоре. Ще поживеем - ще видим

Доста верни неща каза Радев в речта си, но май прекалено много натъртяше че всичко е заради герб, което е тъпо и сега ще го изядат с парцалите по медиите :lol:


Всъщност, Харварда почти нищо не направи, освен собствен ПР (то вече е и ясно защо). Да питам колко хора знаят какво точно прави министерство на иконимиката? Аз лично ще го запомня с това че не може да уволини 2-ма души, и с разходките му по страната да покаже видео и картинки от схеми (които много вероятно да се окажат законни, но не и морални).
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Политическа.

Мнение от ekalchev » 17 Сеп 2021, 13:57

Киро Харварда ми падна в очите след наглото потъпкване на конституцията. Да се представя за голям моралист и първото което правиш, още преди да влезеш в политиката е нарушение на конституцията - това показва, че човека е готов на всичко. За какво, да ни спаси - едва ли? Или да се докопа до баницата? Цялата тая самореклама - какво бил спрял, колко корупция бил пресякъл. Да беше извадил някакви документи да видя и аз какво е спрял. Единственото за което му вярвам е заемите в ББР. Само че това спиране на финансирането на големи фирми ще видим, колко ще е добре за икономиката на България, защото като спреш финансираното на най-големите компании, те спират инвестици и откриване на работни места и ако имат финансови проблеми, започват закриване на работни места. Тея дето се радват и скачат от кеф как бил дръпнал шалтера на фирмите на Пеевски, дали са сигурно, че фирмата за която работи не е подизпълнител на някоя от тези големи компании? Да ги беше поне пренасочил тея пари към Прокопиевите фирми, защото ефекта от това спиране може да засили удара по икономиката.

Василев все още ми изглежда разумен човек, дано само спре с вдигането на пенсиите, че утре на всички работещи ще им вдигнат данъците.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 17 Сеп 2021, 14:23

А какво е решението ? Всички с крадливи договори да си довършат ? Съгласен съм, че ще има шамар върху икономиката, но е такъв... нужен шамар :mhihi: Който трябва да се поеме. Важно е само после да не се подпишат отново малоумни договори за всичко, та шамара да е двоен.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Политическа.

Мнение от vlad0 » 17 Сеп 2021, 14:27

ekalchev написа:...


а всичките ГЕРБаджии как не ти паднаха в очите - фалшифи дипломи, кражби за милиони, апартамент гейтове, кюлчета злато, пачки евра :mhihi: тук заради някаква административна неуредица го разпънахте човека :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 17 Сеп 2021, 14:41

vlad0 написа:фалшифи дипломи, кражби за милиони, апартамент гейтове, кюлчета злато, пачки евра

"Ти па си канадец" :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Политическа.

Мнение от ///M Power » 17 Сеп 2021, 15:07

TNT написа:А какво е решението ? Всички с крадливи договори да си довършат ? Съгласен съм, че ще има шамар върху икономиката, но е такъв... нужен шамар :mhihi: Който трябва да се поеме. Важно е само после да не се подпишат отново малоумни договори за всичко, та шамара да е двоен.

То там е проблема, той договори не може да спре, само се обяснява. Няма как да прекратиш договор, без причина (той не може да докаже, че са взимани подкупи за сключването на тия договори), а ако вземе че го направи, още по-зле, хайде в съда и ще плащаме неустойки.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Политическа.

Мнение от ekalchev » 17 Сеп 2021, 16:24

vlad0 написа:
ekalchev написа:...


а всичките ГЕРБаджии как не ти паднаха в очите - фалшифи дипломи, кражби за милиони, апартамент гейтове, кюлчета злато, пачки евра :mhihi: тук заради някаква административна неуредица го разпънахте човека :ok:

От ГЕРБ нямам големи очаквания, игнорирам политическите исценировки с кюлчета, те са предназначени за хора като теб, корупцията, некадърните хора и зависимости от Пеевски са истина и не ги приемам и съм недоволен но за съжаление не виждам и на следващите избори някой по-добър за който да гласувам. За мен няма разлика дали ме краде Пеевски или Прокопиев. Понякога завиждам на хора като тебе с илюзията, че ще дойде някой, зад който няма олигархия и няма да краде, защото тази илюзорна надежда те прави щастлив. Но както има една приказва "За да бъдеш щастлив, трябват много неща но първото е да си глупав". Понякога искам да съм глупав и щастлив и да повярвам, че е тези хора дето сега ще гласувам за тях, ще дойдат, ще махнат цялата корупция, олигархията ще изчезне, ще взимаме двойни заплати. Е така да съм щастлив поне 6 месеца след изборите, докато не осъзная, че и тези ме излъгаха и пак е същото. Като погледнем историята на другите капиталистически страни виждаме, че няма примери за такива управляващи. Нещата се случват, бавно, постепенно. На това което се надявам е с времето, политическата конкуренция, да намали кражбите, които са големи до нивата на другите европейски държави. Тая наивност с която живеете, че ще гласувате за някой и корупцията магически ще спре е забавна. До тогава ще заменяте некадърните с още по некадърни на изборите и ще бутате държавата към по-лошо и по-лошо.

Относно апартаментите - ГЕРБ уволниха втория човек Цветанов заради апартаменти, но виждам че нямаш нищо против, че сегашния министър на вътрешните работи, който през целия си живот в бил държавен служител има 18 апартамента. Никой не пита от къде са парите? Като имаш морални критерии за политиците е добре да ги прилагаш еднакво, а не избирателно. Хубавото е че днес говорим само за апартаменти, преди години баща се възмущаваше, че комунистите имали по 18 хотела. Според мен държавата ни върви в правилната посока, макар и бавно извъряваме пътя на другите демокрации. Да бавно е, но кое е виновен? Според мене - ти си виновен, като събиратен образ на всички, които през няколко години избират някакви неграмотници да експериментират с управлението на държавата, вместо да спрат да зяпат телевизора и да седнат разумно и да помислят отвъд политическия цирк.
Последна промяна ekalchev на 17 Сеп 2021, 16:52, променена общо 5 пъти

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 17 Сеп 2021, 16:32

Докато управляващите елити не обърнат резбата и не станат послушни слуги на народа както се кълнат пред конституцията на България , ефект няма да има от никакви нови партии на протеста референдуми циркове и смяна на едни келеши с други . Катарзиса трябва да се случи в елита , как кога и защо аз не мога да кажа но докато не се случи ще е все същата . Огледал се Илия - пак в тия .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook