Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 18 Май 2021, 15:50

Теб конкретно може да не те мързи, но масовката отказва да се образова.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 18 Май 2021, 16:15

grkv написа:Мързел не е, наистина не бях разбрал това, което каза в края, нищо, че гледах два пъти преди да пиша.
Мерси все пак ;)

В темата се казаха доста по-назад същите неща, ама пак едни и същи изцапаха темата с глупости. Виж и този канал, макар че този е малко облъчен :mhihi: https://www.youtube.com/channel/UCXQeTM ... 3EzwpcLCKQ Ако успееш да отсееш емоциите и филмарството, говори същите неща като от клипа по-горе. Накратко: не чакаме 84%, а максимум толкова. По-скоро около 60% спад. Затова се говори в темата, че дъното ще е 50к. Щото като стигнем 140к долара, -60% ще отиде на към 50к :bchug:


Този Пламен Андонов веднъж му гледах анализ, който показваше как при всеки бул рън досега е имало седмичен скок от няколко пъти предния ATH. Т.е. чакаме 40-60к скок за седмицата и всичко приключва до 2024 :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 18 Май 2021, 16:19

Аз само да питам под 40 пак ли ще говорим, че дъното е 50. А под 30?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 18 Май 2021, 16:20

Тоя същия преди два месеца така убедено разтягаше локуми че ще стане 500 000 долара че дори 1 милка нямало да бъде изненада. Сега ще има дип от 84%.... ??!!!
Всяка една информация за огромни инвеститори които наливат пари в крипто е манипулация на пазара , както и тези твърдения за цикличност също е манипулация . Не може да има цикличност на сиренцето в капана който са заложили финансовите акули . Ще се абонирам за руския му сайт ама друг път :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 18 Май 2021, 16:23

grkv написа:Мързел не е, наистина не бях разбрал това, което каза в края, нищо, че гледах два пъти преди да пиша.
Мерси все пак ;)


:yes:

Понеже виждам, че имаш желание си поиграх да направя две картинки на предните бул рънове за да си обясниш от къде идват тези предсказания за цената.

Първата е на база пробиването на предния ATH. Това са хоризонталните черти, рейнджовете са между пробива и новия ATH. Както виждаш са били съизмерими, затова се очаква и следващия да е нещо подобно.
Втората е на база халвингите(това вече от клипчето си разбрал какво е предполагам). Тук вертикалните линии са датите на които се е случил халвинга и от тях е измерено до върха когато се е "спукал балона". Отново се забелязва някаква закономерност.

Накрая, ей тук има много интересни индикатори, които би трябвало да подсказват кога ще е края. На всеки има формулата и обяснение какво измерва. За момента нито един не казва да сме към края. (С мишката можеш да селектнеш даден интервал който да зумнеш на графиката, а с дабъл клик те връща пак в цялостния изглед...малко е неинтуитивно и на мен ми отне време да го разбера :mhihi: ).

Разбира се всички тези неща могат да се окажат грешни, но за мен това е напълно нормално и аз му давам шанс едно 80% да се случи точно каквото се предсказва. Ако бяха 100% сигурни всички щяха да ипотекират каквото има и да влизат all in. Сега всеки сам си преценява колко уверен е циклите и колко би рискувал. :bchug:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Криптовалути

Мнение от b00st » 18 Май 2021, 16:36

In_Memoriam написа:First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

И аз се надявах хейтърите поне малко да са се поинтересували кое какво представлява преди да влязат да дриснат, но явно не (на база изчетеното).

П.С. Купих дипа :ok:

Изображение
:paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 18 Май 2021, 16:48

Има го и тоя момент :ok: Ш'видим.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 18 Май 2021, 16:53

Мисля че в момента пазара реагира на тази новина: China bans financial, payment institutions from cryptocurrency business. Предния бан от чайниците беше 2017та, горе долу в същия период от бул ръна и се отрази доста добре, да видим сега :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 18 Май 2021, 16:56

Мерси за графиките.
Продължавам с четенето :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 18 Май 2021, 17:01

In_Memoriam написа:Има го и тоя момент :ok: Ш'видим.

Аз още поръчки имам, да видим дали ще ги стигне :ok: В някаква дилема съм да заложа ли морето, за да изкарам за още едно :mhihi: :mhihi: :mhihi: Само разтрисането на пазара ме притеснява - Джорданката и Стинката на едно мнение :ok: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Криптовалути

Мнение от peshehodetz » 18 Май 2021, 17:40

TNT написа:Аз още поръчки имам, да видим дали ще ги стигне :ok: В някаква дилема съм да заложа ли морето, за да изкарам за още едно :mhihi: :mhihi: :mhihi:



Недей !
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 18 Май 2021, 18:13

steeN написа:Аз само да питам под 40 пак ли ще говорим, че дъното е 50. А под 30?


Тва за дъното ще си го говорим пак догодина, ти си отваряй шорт позиции и си свиркай до тогава :winky:

TNT написа:В някаква дилема съм да заложа ли морето, за да изкарам за още едно :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Проблема е, че докато стане х2 може и да е станало септември и да не е за море вече. Ама ако стане х4 може да стане море на малдивите за коледа знае ли човек :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Криптовалути

Мнение от E34 » 18 Май 2021, 18:18

Пичуе, не мъ разбирайте погрешно. Не хейтвам. Материята не ми е чужда и именно поради този факт си позволявам некво мнение. И понеже тоя филм съм го играл, верно за кратко, но за сметка на тва пък отдавна стигнах до следния библейски въпрос, който задавам винаги в споровете към криптоманяците и отговора винаги е един и същ. Задавам го и тук. Бубо, ТНТ...момчета....щом сте толкова сигурни в криптото като идея, която няма как да сгъне, като един вид кинти, които са само нагоре (очакваме 100К, нали Бубо!!!) , ами защо тогава не си ипотекирате къщите, колите, апартаментите, гащите и т.н т.н и не си накупите биткойни? Е го сега има дип, идеален момент! Заложете си гъза щом сте толкова сигурни и ще сте милионерчета до месец два. Кво толкова? Бързи кинти. Инвестирайте бе. Ама не по 20 долара и да се правим на играчи. Давайте, нали сте големи анализатори. Гледаме в бъдещето. Чакали били да паднел и да купували....кво ше купувате, по 0.000000001BTC ли? Пълен смях! Та по тази логика вашето мнение струва толкова, колкото и моето - 0 стинки :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 18 Май 2021, 18:26

Ако ми беше прочел поста малко по нагоре там го има отговора на тоя иначе толкова умен въпрос. Ти на нас не ни бери грижа колко сме инвестирали и колко ще изкараме евентуално. На тия аргументи повече няма какво да се каже...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 18 Май 2021, 18:45

E34 написа:...ами защо тогава не...

Защото да си доста сигурен в нещо не значи, че не можеш да сбъркаш. Иначе казано поели сме премерен риск и в случай, че ударим каръка няма да си съсипем живота, но няма да ни е приятно. А и всичко това пак е дъвкано назад в темата. Вече почна да ми затъпява :dunno:

П.С. Много хора са заложили повече отколкото можеш да си представиш. Започвам да си мисля, че причината за хейта е разликата в размера на кайсиите между двата лагера :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey, Коцето

Последни теми
Facebook