Има ли някой с кредитна карта?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Има ли някой с кредитна карта?

Мнение от Иво » 20 Авг 2003, 13:05

Здравейте :) Искам да си купя Haynes Book за Е30 от www.amazon.com , но това става само с крединта карта, каквато за съжаление аз нямам. Има ли някой, който е пазарувал от амазон и е доволен и би могъл да ми поръча нещо и да му дам парите на ръка :) Защото книжката я има за 11$ перфектна втора употреба и за 15$ нова новеничка :)
Изображение
Изображение

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 20 Авг 2003, 13:30

Амазон имат някакви представители в България, провери дали неможеш да я поръчаш от тях и да я платиш с левчета. Иначе поръчването отвън има shipping и такси и бла бла и цената става друга. Отделно има фирми, които се занимават с това - ти поръчваш на тях, те го поръчват и плащат с тяхна карта и ти плащаш на тях, но си прибират някакъви проценти.

мутра
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 10.04.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Gorby » 20 Авг 2003, 20:36

Иво, братчето ми. Погледни при покупката дали иска CVV2, ако не искат таз лайняна история драсни едно ЛС и ще ти дам някоя друга кредитна картичка. Стига само да не си на мнение, че това е незаконно (не че е много законно де :oops: )
Peace
Изображение
Изображение
Икономията на суровини, материали и енергия - дълг на всеки!
Иначе най-обичам да седя накрай света, да си клатя краката и да плюя в нищото...
Он-борд Е28 3.5 Turbo http://www.youtube.com/watch?v=tXzeYgEsbuA

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 21 Авг 2003, 0:00

Gorby мерси :) Аз имам няколко валидни, но избягвам да си купувам неща за вкъщи :) Само за софтуер ги ползвам и то пак не много често :)
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Re: Има ли някой с кредитна карта?

Мнение от Ivan » 21 Авг 2003, 0:11

Иво написа:Здравейте :) Искам да си купя Haynes Book за Е30 от www.amazon.com , но това става само с крединта карта, каквато за съжаление аз нямам. Има ли някой, който е пазарувал от амазон и е доволен и би могъл да ми поръча нещо и да му дам парите на ръка :) Защото книжката я има за 11$ перфектна втора употреба и за 15$ нова новеничка :)


аз съм пазарувал легално от amazon.uk & amazon.fr и нелегално от щатския. ако си склонен да си платиш и шипинга (очаквай да ти вдигне цената на книжката доста за DuHaLite или мъничко за обикновена поща, която така и не съм пробвал с поръчки от там ...) ще ти я купя с моя карта. само дето ще бъде септември май, че тия дни ще пътувам надалеко.

има и 1 фирма, която се пише представител на амазон за бг, но според мен е посредник на комисионна, а събира и % надценка и от клиентите, и ДДС (което лесно се избягва ако поръчваш сам и за малка сума)

тези, които си мислят, че амазонци ще шипнат за бг ей така много се лъжат. ще ви искат първо да пуснете факс с извлечение на картата и копие от нея (май можеше и по мейл). минаха онези времена, когато куриерите ме познаваха лично 8)
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

мутра
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 10.04.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Gorby » 21 Авг 2003, 0:51

Явна моя грешка, мислех че въпросната книжка е във вид на .doc, или нещо което получаваш по мрежичката. Още едно доказателство, че по defoult трудно мисля :wink:
Изображение
Изображение
Икономията на суровини, материали и енергия - дълг на всеки!
Иначе най-обичам да седя накрай света, да си клатя краката и да плюя в нищото...
Он-борд Е28 3.5 Turbo http://www.youtube.com/watch?v=tXzeYgEsbuA

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 21 Авг 2003, 0:57

Ааа ако беше .doc щеше да я има навсякъде макар и сега да се намират .pdf файлове от същата :) Благодаря на kay, който ме светна откъде да си дръпна някои :) Но все пак искам на хартийки :) Определено не бях предвидил тва с доставката и ще пресметна колко пари ще излезе всичко. Благодаря и на вас двамката за помощта :yes:
Изображение
Изображение

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 21 Авг 2003, 10:56

Имам някъде вкъщи визитка на представителя за БГ на Хайнес,преди 4 години човека се нагърби да ми достави книгата за Форд Гренада :shock: Много бях доволен.БМВ-та има много :arrow: няма ли ги по Славейков,не мога да повярвам :cry: Ще потърся и ако я пазя ще дам координатите,беше пловдивска фирма...
Взе ми 30-тина лв.

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 21 Авг 2003, 11:10

намерх визитката ето:
КОНСУЛТ-ЛОЗАНОВ
---------------------------
repairmanuals-haynes

4,Petko Voivoda Str. Tel: 770 243
4004 Plovdiv Fax: 670 170
e-mail:lozanov@plovdiv.techno-link.com

Дано не е сменил всичко,доста е стара.... Ще взема да потърся и аз има ли Хайнес за Е21???? :D

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook