Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 28.01.2010
Местоположение: г.р Бургас;к-кс М.Рудник
Пол: Мъж

Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от glavata1 » 27 Сеп 2011, 18:19

Колеги преди няколко месеца исках да купя тази Е28-ца ,но нямах пари и заминах за Англия. Някой ако познава момчето нека ми напише Скаип или да ми даде някъкви коурдинати. Благодаря Предварително...
[Е28 DIESEL POWER]

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от alpina-ma6inata » 27 Сеп 2011, 18:42

Аз ли само не виждам колата, за която говориш? :dunno:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от BRAAT » 27 Сеп 2011, 21:54

и аз, и аз! Къде са снимките???
SHARK-а му е майката!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 23.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 320D E90
Мечтае да кара: нещо още по-бързо

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от BMW trust » 13 Окт 2011, 20:55

Колега, думата
glavata1 написа:коурдинати
се пише с двойно "О" координати. :)
:bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 5.06.2006

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от DEMIURGE » 13 Окт 2011, 22:54

BMW trust написа:Колега, думата
glavata1 написа:коурдинати
се пише с двойно "О" координати. :)

Всъщност, това е един много малък пример, какво се случва по форумите и за съжаление - най-вече в нашия.
:OT:
Не е мястото да обсъждаме точно това и точно сега, но някак странно ще изглежда тема в един автомобилен форум - от сорта на: "Как да се науча да пиша правилно и какво съм пропуснал в пети клас!"
Но тъй като колегата BMW trust така или иначе отвори дума относно правописа на колегите ни съфорумци - бих се намесил и аз - МОЛЯ ВИ - старайте се да пишете правилно, даже и да ви коства малко повече усилия (или време). За думите, които се съмнявате - проверете ги - в епохата на интернета и електронните средства, това вече става много лесно. Поне използвайте софтуерните правописни коректори, които любезно ще Ви обърнат внимание върху съмнителната дума чрез подчертаване. Надявам се, че няма излишно да ме нападате с думите, че това е автомобилен форум и че правописът е последна грижа, че важното е "да става ясно, за какво става дума". За съжаление не са редки случаите, когато написаното иска допълнителни разяснения...

В този ред на мисли подкрепям и приветствам идеята на колегата ни Louis и неговия подпис:
"ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски!" ... и много подобни...

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 28.01.2010
Местоположение: г.р Бургас;к-кс М.Рудник
Пол: Мъж

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от glavata1 » 04 Дек 2011, 17:17

Ама чкаите малко е.Виновен ли съм че не мога да пиша правилно и каква е въобще връзката с Форума на БМВ и трябва да пишеш правилно за да можеш да пишеш във форума.Да не говорим че разбирам сигорно повече от половината тука ама не мога да участвам щото не мога да пиша правилно...Половината от тука имат БМВ и незнаят Защо...но те могат да пишат "Координати" правилно и имат право да са тук.Половината от тук незнят че с БМВ може да се дрифтира ,но те могат да пишат правилно и могат да са тука.Половината от тука не знаят как се прави дрифт , но... нали са сещаш ;) така че колега не ми дрънкаи глупости ми ма остави да намирам това което търся и което ми е нужно във форума и ходи някаде да правиш забележки на тия дето Онзи ден са си купили БМВ-та да им помагаш с това-каде е акумолатора и на какви обороти Бавареца хвърля гъза та да внимават да не си криват джантите в Бордюрите или бурдюрите нз как са пише ама не ми са е случвало 8) Пф..
[Е28 DIESEL POWER]

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 27.12.2005
Местоположение: София
Кара: Audi Cabriolet 1.8T,Audi A6 4.2

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от vectra » 04 Дек 2011, 19:17

Ходи се прегледай :mhihi:
Нито ми се пее, нито ми се смее, а ми се живее

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 5.06.2006

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от DEMIURGE » 04 Дек 2011, 21:02

:OT:
glavata1 написа:така че колега не ми дрънкаи глупости ми ма остави да намирам това което търся и което ми е нужно във форума

Като правило - гледам да не "дрънкам глупости" и не те спирам да търсиш каквото и да е, макар това да ти е трудно (виж си първото мнение в темата).
alpina-ma6inata написа:Аз ли само не виждам колата, за която говориш? :dunno:

Никой не я видя...
glavata1 написа:ходи някаде да правиш забележки на тия дето Онзи ден са си купили БМВ-та да им помагаш с това-каде е акумолатора и на какви обороти Бавареца хвърля гъза та да внимават да не си криват джантите в Бордюрите или бурдюрите нз как са пише

Забележки лично на теб не ти правя (то е видно, че няма и смисъл :) ), но със съжаление констатирам, че нищо не си разбрал от това, което бях писал тук преди два месеца и половина. :bchug: Да си жив и здрав!

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 28.01.2010
Местоположение: г.р Бургас;к-кс М.Рудник
Пол: Мъж

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от glavata1 » 04 Дек 2011, 22:41

vectra написа:Ходи се прегледай :mhihi:
Дооообре Младши хахаха . Слушаите ся и двамата много хуу паите че са замнимавате с форума и искате да въвеждате ред и дисциплина.Това е хубаво щтот без тях тука ще е пълна анархия и ще се съглася с вас,нооо това което писах по горе си е истина...и вие знаете че половината от собствениците на Баварската сила не я заслужават :mhihi: Но какво да се прави... все пак нека и кретените да се покефят малко...ама аз пък има на какво да се смея зимата като минавам по околовръсното на ден най-малко по 1 има качено на бурдюра щото незнаят ко да праят като поднесе :D иначе кара Е46 М-пакет
[Е28 DIESEL POWER]

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Колеги търся ето тази Е28-ца моляви помогнете ми!

Мнение от alpina-ma6inata » 04 Дек 2011, 22:48

:cop: Продължете на ЛС, ако обичате... Така и не можахме да я видим тази кола. Ако автора се оправи със снимките да ми прати ЛС, ще му отключа темата, ще прибавя снимките и ще разчистя. :winky:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook