уникат от индийския океан

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 9.06.2006
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e23 735i '81

Re: уникат от индийския океан

Мнение от sedmaka » 26 Юли 2011, 1:56

bbekov написа:То не са самоубийствени врати , а обратни ... хомо врати.Елтън Джон ги е патентовал ;).


Колега ББеков, искам да кажа, че се възхищавам на твоя ентусиазъм да изградиш нова ниша в автомобилостроенето - модел...камък - стои тежко и мирно на улицата като паветата на паркинга ;) хехехех.....ХОРА, ХОРА....ТОЙ КАРА НИСАН С ПРЕДНО....и слуша Жан Мишел Жар :mhihi:

Искам да кажа само, че вчера сутринта ми звънна наследника на кралят на Мадагаскар, който е надушил темата и е установил къде се помещава неговото най-съкровено наследство. По-късно пристигна с кортеж от 11 черни нинджи и 2 съблезъби лемура. Единият ме нападна и ми направи хватка - кълбо, скок и тигър на стена !!!! Разправя, че ген. Пешлеевски го изгърбил като малък и му взел бимата....как да му вярва човек. Искал си я и подготвил 3ма прокурори и един съдия от Народния Трибунал в Хага :owned: Така, че смятам да я продам и да се отърва от нея...понеже съм на зор и пускам "спешна цена" - само 30 000....английски лири !!!! :help:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: уникат от индийския океан

Мнение от M.Velichkov » 26 Юли 2011, 8:22

За бога хора, спрете наркотиците :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 518
Регистриран на: 7.05.2009
Пол: Мъж
Кара: E12 528
Мечтае да кара: Renault Alpine A110
Детайли за колата: E12 528i '78, Zypressengrün M30B28

Re: уникат от индийския океан

Мнение от DMC » 26 Юли 2011, 9:30

Тъй като гледам напоследък май са малко хората измежду нас, които могат да се докоснат и разберат гениалността на таланта на Жан Мишел Жар... Каква ли музика всъщност се слуша в шарк сектора? Вероятно само 50 cent И Ramstein. Пък и с оглед на Low-fi инсталациите в повечето коли по нашите ширини, май всъщност е по-добре да не се пуска Жан Мишел Жар вътре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: уникат от индийския океан

Мнение от Пинтев » 26 Юли 2011, 9:48

Обаче забелязвам че найстина няма много модератори които четат нашите теми :mhihi: :mhihi:
Има. Оставих темата защото смятам, че понякога има нужда и от малко майтап. Някои хора обаче прекалиха.
NeoPrint
Изображение

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook