Още една Акулка ;)

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Още една Акулка ;)

Мнение от taran » 20 Сеп 2011, 4:40

Тъй,колицата си има вече нов,Софийски собственик.Бих казл,че е доста запазена.Има нужда от изкърпване на обичайните места-прагове,вежди,вътре в багажника,отпред на вертикалния пояс.Но опорите на макферсоните и амортисьорите са в чудесно здраве.
Предстоят малко административно правн занимавки и след това ще се разглобява за кърпен и боя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1150
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Враца/София
Кара: 92' E30 M40 cabrio
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Още една Акулка ;)

Мнение от Vasko_BP » 20 Сеп 2011, 8:59

shrekypz написа:О да, колата вече е в София и си има нов собственик, честито на момчетата...

Екшъна беше голям, но тепърва предстои :)

Що се отказа от количката? Започна с такъв ентусиазъм! :|
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 30.03.2011
Пол: Мъж

Re: Още една Акулка ;)

Мнение от moskvich » 20 Сеп 2011, 13:00

Момчето по-нагоре е написало защо - няма възможност да я направи. Не отива на скрап колата, за да се вайкаш, ще се прави. Друго не мисля, че е от значение. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Студентски град / Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 405 GRi 1.9
Мечтае да кара: BMW E28 520i @1987

Re: Още една Акулка ;)

Мнение от shrekypz » 20 Сеп 2011, 20:31

Тато написа:Така, така. Ами, ясно, каква е работата. Сега, аз като по-дърт съм длъжен да кажа някои работи. Ама ги вземи на вътре. На дневен план е нуждата от еднодневен размисъл. Жоре, вярвам ще ме разбереш правилно. От всичко казано до тук, само една грешка искаш да направиш. Не прекъсвай. Груба грешка! :idea: Не я прави. В смисъл, точно това не го прави и ако трябва, в такъв случай разкарай тая кола. Може да те кефи, може и мен да ме кефи, но 2 дини под една мишница - трудно. Не, че е невъзможно, но си твърде млад и непорочен, за да се хабиш толкова за ....... кауза пердута. Колкото й вземеш - вземи и записвай. Не си проваляй най-хубавите години - години на младост, свобода, студенски живот и..... разврат. :oops: Това трябва да го сложиш за главен приоритет. Нямаш представа, как ми липсва София, животът, ТУ-то, хората, развратът, к**ва, лекциите, ровенето по цели нощи из буквари, таблици, уравнения и в крайна сметка подобни работи. Недей прави грешни маневри, ами се напъни. Имаш вид и не само вид на кадърен човек. Аз съм убеден, че подхванеш ли го сериозно- ще стане. Онзи горе гледа. Ама, много-много не му разчитай де.



Тато :bchug: Евала човек... Днес записах с доста мъки ТУ, така че за момента всичко е закрепено, за колата явно не и е било сега момента... само да намерим 1 нотариус и е готова за новият собственик.

И за да не бъде изцяло офф на темата... момчета вярвам, че ще направите всичко възможно да превърнете колата в животното, което заслужава да е ;)

ПС. Ако някой знае точен Нотариус да пише тук или на ЛС :)

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 6.09.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 504 `72
Мечтае да кара: Mercedes-Benz C123 with M100 6.9 c.c. engine
Детайли за колата: ,,Elephant bone" collored PUG from 1972 year, without LSD and other things like it. No ABS, no ASR, no air condition, no power steering. Just natural aspirated OHV 2.0 liter, under 100 h.p. and running with LPG.

Re: Още една Акулка ;)

Мнение от Тато » 20 Сеп 2011, 22:55

Радвам се, че разбра от дума. Да, много правилно направи. :clap: Приеми моите адмирации, някой ден ще си благодарен за това.

За всички, които се чудят защо така-онака, ами има повече смисъл да инвестира в себе си, вместо в купчина желязо. Само тогава, тая инвестиция има възвръщаемост. Е, само че по-нататък във времето. Това е. ,,Да живее желязото" - казала ръждата и полазила следващата жертва.

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook