СОЦ тема

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 9.04.2005
Местоположение: София/Ловеч
Пол: Мъж

Re: СОЦ тема

Мнение от TukBaTa » 05 Юли 2011, 15:18

ето още няколко снимки от съседната тема ...

http://picbg.net/pic.php?u=63310SG1vr&i=556487&file=.jpg

http://picbg.net/pic.php?u=63310SG1vr&i=556488&file=.jpg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: СОЦ тема

Мнение от dankata » 05 Юли 2011, 15:52

TheStorm написа:Тази на черковна преди няколко дена случайно минах оттам и щях да отнеса няколко коли и да си счупя врата да я гледам. Наистина трябват снимки


До онзи ден имаше и една паркирана сива е24-ка. Ако не се лъжа с ббс пакет, полирани джанти...абе красота :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 9.04.2005
Местоположение: София/Ловеч
Пол: Мъж

Re: СОЦ тема

Мнение от TukBaTa » 05 Юли 2011, 18:10

ето още една ... което може да е същата кола, снимките са правени с телефон 2005-та в София(тъкмо ги изрових от архива), така че ме извинете за качеството :)

Изображение

Изображение

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: СОЦ тема

Мнение от da6ip » 05 Юли 2011, 19:33

Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 2.04.2005
Местоположение: София, Кърджали
Пол: Мъж
Кара: BMW E21 320i, E21 315, E38 735i

Re: СОЦ тема

Мнение от Gecallica » 05 Юли 2011, 20:45

P1000127.jpg


Ммм за съжаление ги снимах на о-в Тасос.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
don't stop for nothing
it's full speed or nothing
Изображение Изображение Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: СОЦ тема

Мнение от da6ip » 05 Юли 2011, 20:56

нека помогнем на братята гърци да си изплатят дълговете и да участваме в приватизационната програма, снемайки бремето на тези две тенекии от гърба им...
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 5.06.2006

Re: СОЦ тема

Мнение от DEMIURGE » 05 Юли 2011, 22:53

И ето как се събира братския американски народ...
http://kristobias.smugmug.com/Cars/TedF ... 13_f5zFLmD
Коментарите са излишни.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: СОЦ тема

Мнение от da6ip » 06 Юли 2011, 8:10

DEMIURGE написа:И ето как се събира братския американски народ...
http://kristobias.smugmug.com/Cars/TedF ... 13_f5zFLmD
Коментарите са излишни.

остави американския, аз съм сигурен че и в братска следвоенна Сърбия има по-качествени сбирки и по-обгрижвани баби отколкото при нас.

Офф-топик: Пример от друга област, но все пак е валиден: отворете www.detailingworld.co.uk и вижте от Румъния какви невероятни теми има. Качествена работа, отличен английски, направо удоволствие. От България има май 3-ма члена с направо трагичен английски и май досега нищо не е поствано. Мързел и оттам и мизерия ако питате мен.
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 5.06.2006

Re: СОЦ тема

Мнение от DEMIURGE » 06 Юли 2011, 18:21

da6ip написа:Офф-топик: Пример от друга област, но все пак е валиден: отворете http://www.detailingworld.co.uk и вижте от Румъния какви невероятни теми има. Качествена работа, отличен английски, направо удоволствие. От България има май 3-ма члена с направо трагичен английски и май досега нищо не е поствано. Мързел и оттам и мизерия ако питате мен.

Позволи ми да не се съглася с теб, освен ако не визираш единствено и само гореспоменатия сайт. Защото има и други.
И наистина, някои - може да ни мързи, други - да нямаме време или средства, за трети - да има други причини, но да се обобщава за всички е неуместно. Освен това има други форуми и марки коли. Възможно е там да има хора, които да се справят по-добре от нас (то нали БМВистите имат лоша слава не само в България :lol: ).
Не те боря за Съветска Власт, но даже и в този форум има хора, които обичат и се грижат за колите си, осъществяват своите мечти и проекти по един или друг начин, бавно, по-бавно или за десетки години, защото не всички имат потенциала на Overhaulin' или West Coast Customs, за които е въпрос на чест да направят колата на клиента за седмица. За кофите с пари, които се изливат по тези предавания - няма да коментирам. Дали съвсем всичко там се прави по най-добрия начин - също няма да коментирам. Това не ми пречи да ги гледам с голямо удоволствие и интерес, когато ги сваря и имам възможност. Но много се отплеснах...
Също така, в този форум има хора, които даже поназнайват по някоя чужда дума и понякога успешно я прилагат на място. :mhihi:
И последно - не приемай тази полемика лично, това просто бяха едни размисли на глас. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: СОЦ тема

Мнение от da6ip » 06 Юли 2011, 19:00

DEMIURGE написа:
da6ip написа:Офф-топик: Пример от друга област, но все пак е валиден: отворете http://www.detailingworld.co.uk и вижте от Румъния какви невероятни теми има. Качествена работа, отличен английски, направо удоволствие. От България има май 3-ма члена с направо трагичен английски и май досега нищо не е поствано. Мързел и оттам и мизерия ако питате мен.

Позволи ми да не се съглася с теб, освен ако не визираш единствено и само гореспоменатия сайт. Защото има и други.
И наистина, някои - може да ни мързи, други - да нямаме време или средства, за трети - да има други причини, но да се обобщава за всички е неуместно. Освен това има други форуми и марки коли. Възможно е там да има хора, които да се справят по-добре от нас (то нали БМВистите имат лоша слава не само в България :lol: ).
Не те боря за Съветска Власт, но даже и в този форум има хора, които обичат и се грижат за колите си, осъществяват своите мечти и проекти по един или друг начин, бавно, по-бавно или за десетки години, защото не всички имат потенциала на Overhaulin' или West Coast Customs, за които е въпрос на чест да направят колата на клиента за седмица. За кофите с пари, които се изливат по тези предавания - няма да коментирам. Дали съвсем всичко там се прави по най-добрия начин - също няма да коментирам. Това не ми пречи да ги гледам с голямо удоволствие и интерес, когато ги сваря и имам възможност. Но много се отплеснах...
Също така, в този форум има хора, които даже поназнайват по някоя чужда дума и понякога успешно я прилагат на място. :mhihi:
И последно - не приемай тази полемика лично, това просто бяха едни размисли на глас. :yes:


много ще се радвам да си прав! покажи ми пример някъде.. мен ме е яд, че често по сайтове и форуми и т.н. се проявяват и румънци и сърби и с проекти и с желание, и с грамотност (!!!), а нас първо ни няма, а ако ни има сме с познанията и държанието на аборигени.

и не говоря за west coast customs или някакво замеряне с пачки по някакви супер скъпи коли. говоря за обикновени коли и участие с желание, труд и култура, която личи от постовете на въпросното лице. постнах detailingworld точно защото там няколко дрипави румънци в задни дворове като кочини правят чудеса и говорят на чудесен английски, има и постове от сърбия, от хърватска, от черна гора.. познай какво има от БГ.

това не е спор, а мое наблюдение. ще се радвам да ми посочиш пример за обратното :yes:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: СОЦ тема

Мнение от da6ip » 06 Юли 2011, 19:06

едно изключение съм забелязал: колегата projektzwo в stanceworks.com :mrgreen:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: л Е21, а сега Е28
Детайли за колата: Ниски и бавни.

Re: СОЦ тема

Мнение от KriK4eTo » 06 Юли 2011, 20:30

Той, (projectzwo) отдавна е там и наистина може да се каже, че чете сериозно по темите които го интересуват, а не като Бай Ганьо да пусне тема, че има проблем и да чака другите Бай Ганьовци да му намерят решение на проблема :mhihi: . Просто наистина Българският мързел е безграничен...., няма причина за чудене защо родината ни е на този хал.... :yes:
П.П. GRINGO също съм мяркал да пише в http://www.bmwe21.net , но напоследък и той не се изявява. Също още няколко съфорумци, но с по-слабо участие.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: л Е21, а сега Е28
Детайли за колата: Ниски и бавни.

Re: СОЦ тема

Мнение от KriK4eTo » 18 Юли 2011, 17:07

Сутринта видях една перфектна Е21 Алпина Б6, направо в нея ми останаха очите. Беше притежание на някой доста голям ентусиаст защото беше с състезателни стаб. щанги и полу слик гуми. Поне това успях да видя. ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 518
Регистриран на: 7.05.2009
Пол: Мъж
Кара: E12 528
Мечтае да кара: Renault Alpine A110
Детайли за колата: E12 528i '78, Zypressengrün M30B28

Re: СОЦ тема

Мнение от DMC » 18 Юли 2011, 18:03

KriK4eTo написа:Сутринта видях една перфектна Е21 Алпина Б6, направо в нея ми останаха очите. Беше притежание на някой доста голям ентусиаст защото беше с състезателни стаб. щанги и полу слик гуми. Поне това успях да видя. ;)



А, стига бе! Има ли такова нещо в Булгареще? Каква беше на цвят и къде я засече?

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: СОЦ тема

Мнение от alpina-ma6inata » 18 Юли 2011, 19:44

Оня ден на Цариградско. Сива Е21 с четири фара, голям лъскач ми се стори :)
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook