Ако можете да помогнете...

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: ВАРНА

Ако можете да помогнете...

Мнение от GS_VARNA » 04 Сеп 2005, 17:30

Тъй като отдавна имам интерес към Е21 и се каня да купя едно такова животно, в момента имам малко нужда от помощ от софийските фенове. В мобиле-то е пусната обява за Е21 с шестак, но днес не можах да се свържа с продавача- незнайно защо :dunno: Ако някой има желание и време да се свърже и да види дали колата си струва изобщо :arrow: на снимки не е толкова зле, но на живо... Ето и обявата:
http://www.mobile.bg/cgi-bin/main.cgi?t ... f1=details
BMW & RAMMSTEIN RULES
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.06.2003

Мнение от antonpenev » 04 Сеп 2005, 18:09

точно тази недей!на картинката изглежда че е с бели мигачи а всъщност си няма стъкла,но това е най малкият проблем - колата наистина е изкърпена и пребоядисана обаче...не от ентусиаст.Говорих и с други фенове на Е21 точно за тази машина и отговорът беше - недей прави тази грешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: ВАРНА

Мнение от GS_VARNA » 04 Сеп 2005, 18:18

БЛАГОДАРЯ МНОГО
Точно затова исках някой от разбиращите от БМВ да провери дали колата си стува кинтите, а не купчината ми приятели от София. Може и да разбират от коли, но от БМВ-та не разбират и наполовина колкото мен :arrow: а аз общо взето на колата си знам само откъде се налива бензин и масло-за последното не е много сигурно :mhihi:
Ако модераторите имат желание да заключат темата :arrow: явно няма да е тази Е21-та за мен :(
BMW & RAMMSTEIN RULES
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

Street Disorder Workshop
Street Disorder Workshop
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 8.11.2003
Местоположение: mladostcity Sofia

Мнение от Miler » 05 Сеп 2005, 3:52

готово :D
ИзображениеИзображение
E-21 Team Bulgaria
http://milerr.data.bg

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook