подлакатници Е28

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: София

подлакатници Е28

Мнение от avram1985 » 20 Авг 2010, 13:37

някои да му се намират Оригинални подлакатници за Е28-цата ми 4е и права фуллл реставреишан и ако имам късмет може да я видите есента на сбиркатааааааааааааааааааааа :)
бла бла блаааа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 31.01.2004
Местоположение: София, 4-ти км
Пол: Мъж

Re: подлакатници Е28

Мнение от Tano » 20 Авг 2010, 16:20

Оригиналните са същите като на е34/е32. Търси от някоя такава на части и ще ги тапицираш като твоя салон, щото иначе да намериш от е28 е невъзможно или по лошия вариант безумно скъпо.
Ние трябва да осигурим едно по добро бъдеще за България и нашите Български деца и Национал-Социализма е пътя за това

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1067
Регистриран на: 8.07.2005
Местоположение: Пловдив

Re: подлакатници Е28

Мнение от denko » 20 Авг 2010, 16:39

Аз пък съм си сложил едно афтер маркет подлакатник от някакво волво черно кожа е има и 4 поставки за чаши отпред и отзад
на барчето за ръчната стаа по удобно от на е34-ката в е34-ката не са ми удобни подлакатниците
"Класиката" за един е Скрап за Друг !!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: София

Re: подлакатници Е28

Мнение от avram1985 » 27 Авг 2010, 12:45

мм интересно ми зву4и с тези от волвото какво волво :P :P :P :P
бла бла блаааа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: подлакатници Е28

Мнение от thewolf » 27 Авг 2010, 23:48

Бях пуснал същата тема преди време. И аз получих същите отговори. Точно вчера гледах в нета нек`ви, ама за нищо не стават, много са малки, тесни или пък супер шарени голяма селяния.

Тано, тези за Е34 дето казваш за ръчната спирачка ли се закрепят? Щото имам приятел с Е34, на който подлакътниците са на всяка седалка, като в рейсовете. 2 вида ли има или и ти говориш за тези на седалките?
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: София

Re: подлакатници Е28

Мнение от avram1985 » 31 Авг 2010, 14:53

аз ве4е съм навит по4ти на вски4ко деееева и проблемаа девааа ще сложа от е34 накрая сигорно ще е по добре от беззз :( :twisted: :evil:
бла бла блаааа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 702
Регистриран на: 4.01.2006
Местоположение: димитровград
Пол: Мъж
Кара: e28 e30 e38

Re: подлакатници Е28

Мнение от prostia » 02 Сеп 2010, 12:44

ас си сложих направо седалки от е34 и стана много яко :P
уважаваи мързела тои ти помага
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: подлакатници Е28

Мнение от thewolf » 02 Сеп 2010, 19:52

prostia написа:ас си сложих направо седалки от е34 и стана много яко :P


Колега, голяма играчка ли е? Кажи горе долу с 2-3 думи как става? и още един въпрос задната седалка става ли също от Е34 на Е28, че моята наистина ама наистина задната ми седалка е зле, много потъва :oops: :oops: :oops:
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: подлакатници Е28

Мнение от axel_stz » 02 Сеп 2010, 21:13

thewolf написа:
prostia написа:ас си сложих направо седалки от е34 и стана много яко :P


Колега, голяма играчка ли е? Кажи горе долу с 2-3 думи как става? и още един въпрос задната седалка става ли също от Е34 на Е28, че моята наистина ама наистина задната ми седалка е зле, много потъва :oops: :oops: :oops:

Аз също съм с предни седалки от Е34 и играчката въобще не е много :yes: Оригиналните на Е28 са с 4 отвора за закрепване към пода, а на Е34 са само с 2 отзад, които съвпадат 1:1 с тези на Е28. Отпред имат 2 ушички издадени надолу към пода, които се изрязват внимателно с ъглошлайф и получените отвори се разпробиват до нужния размер за болтовете. Цялата операция ми отне около 2 часа, като повечето време си играх да сваля старите и после да наглася новите седалки. Най-големия проблем идва със закопчалките на коланите :banghead: Наложи се да си разшия коланите и да сменя езичетата с такива от Е34. Вярно, поиграх си, но според мен резултата си заслужава :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: подлакатници Е28

Мнение от thewolf » 02 Сеп 2010, 22:08

мерси колега. Някой да знае нещо за задната седалка???

По темата, имам идея да си правя подлакътника ръчно :)). След някоя друга седмица ще започна, че сега нямам много време. Ще опитам да го направя такъв, какъвто аз искам, че в интернет купуваш това, което има.

Мисля, че ще ни го направя както трябва. Ще видим, ако не стане добре, няма да загрозявам Е28-то, но ако се получи ще си го оставя :)

оффтопик: преди време се опитах да си правя бели мигачи, почти стана, но нямах време да довърша и това ще опитам, че в ибей са около 60 евро, бахти изедниците :))
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 702
Регистриран на: 4.01.2006
Местоположение: димитровград
Пол: Мъж
Кара: e28 e30 e38

Re: подлакатници Е28

Мнение от prostia » 02 Сеп 2010, 22:59

задните седалки не ставата от е34
ас си премастих закопчалките от седалките на е28-цата (стават)
ето малко снимки:
Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Изображение

Uploaded with ImageShack.us
уважаваи мързела тои ти помага
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: подлакатници Е28

Мнение от thewolf » 02 Сеп 2010, 23:46

Доста добре е станало. Чак ме връщаш от идеята да си правя подлакътник. искам да те попитам, тези седалки от Е34, като си ги преместил, чувстваш ли ги по удобни? не се лашкаш наляво надясно, както с тези на Е28 нали? и друго искам да те попитам, като ги сложиш тея седалки има ли пак функциите като на оригиналните седалки, мести се напред и назад, това е ясно, но моята има още 2 функции. Има едно лостче отдясно на седалката да се сваля предната част от седалката надолу и нагоре, както и като дръпнеш лостчето назад се мести задната част от седалката нагоре и напред и назад и надолу. Така цялата седалка става по-висока и се вижда от високо. Остават ли тези функции след смяната на седалките.

И за подлакътнците седалките имат само от вътрешната страна подлакътници нали? от към вратата нямат????
Мерси

П.С. доста си тачиш Е28-цата. Личи и. Евала . . .
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 15.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: e28 520i

Re: подлакатници Е28

Мнение от toto_ » 03 Сеп 2010, 7:22

Колега седалките на е34 ги имат изброените от теб функции.
Доста са по удобни от на е28, няма го въпросното люшкане.И на моята баба съм с седалки от е34.
Съвет от мен, изобщо не се чуди взимай салон от е34 и се кефи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: подлакатници Е28

Мнение от thewolf » 03 Сеп 2010, 13:45

Наистина почвам да се замислям. Само, че от къде ще намеря СИН САЛОН ОТ Е34???????? Щото моят салон е син. Ся не върви да сложа черен салон предни седалки и целия салон да ми е син, както и колата отвън. Трябва май много да търся :)). За претапициране дума не може да става, щото сигурно ще е небесна цена, а сега парички няма много.

Сега трябва да се реша, щото ако ще правя подлакътник, да спирам ако ще си купувам седалки от Е34, щото те си имат. Не пречи да опитам.

Ако сменя салона Любака и Денко ще правят това с мен :dummy: :dummy: Но наистина има голямо люшкане и по някой път даже се хващам за съседната седалка ахахахахаххах. Случва се при по остър завой.
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: София

Re: подлакатници Е28

Мнение от avram1985 » 04 Сеп 2010, 17:15

колеги аз съм си взел предни седалки от е23 маи е 7цата на е28 кожа са и трябва да ги претапицирам но немисля да слагам седалки от е34 ако мойе само подлакатници аз наи вероятно а ве сусу дВА болта отсрани на 6ината и мисля да стане така ;)
бла бла блаааа

Следваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook