хахаха Обява!

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 27.04.2009

хахаха Обява!

Мнение от ClassicDriver » 11 Юни 2010, 10:17

Ако спамвам или пиша глупсоти-извинявам се.Не се сдържах:http://avtochasti.cars.bg/p2091
Ако на някой му трябва нещо-"цени народни". :shock:

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: хахаха Обява!

Мнение от alpina-ma6inata » 11 Юни 2010, 10:40

Майкооо, те частите коя от коя по-изчоряла... :mhihi: Има луди хора, ей...
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 26.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: На криво
Мечтае да кара: Още по-на криво

Re: хахаха Обява!

Мнение от Изрода » 11 Юни 2010, 21:16

:shock: Еба му мамата хахахха.
Аз що не зема да си ги накупа да си имам резерва че и без тва са на далавера :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: хахаха Обява!

Мнение от axel_stz » 15 Юни 2010, 19:11

ClassicDriver написа:Ако спамвам или пиша глупсоти-извинявам се.Не се сдържах:http://avtochasti.cars.bg/p2091
Ако на някой му трябва нещо-"цени народни". :shock:

Колега, ако тези цени са народни то аз съм трамвай :kuku:
Продаваш фарове втора ръка по 30лв. бройката, а аз си купих чисто нов комплект(4-те фара за Е28) от магазин за авточасти срещу скромните 60лв. Хайде сега да ми кажеш, кое им е народното на цените ти?!?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 522
Регистриран на: 17.01.2005
Местоположение: Мюнхен/Пловдив

Re: хахаха Обява!

Мнение от JohnnyBlack » 15 Юни 2010, 22:39

axel_stz написа:
ClassicDriver написа:Ако спамвам или пиша глупсоти-извинявам се.Не се сдържах:http://avtochasti.cars.bg/p2091
Ако на някой му трябва нещо-"цени народни". :shock:

Колега, ако тези цени са народни то аз съм трамвай :kuku:
Продаваш фарове втора ръка по 30лв. бройката, а аз си купих чисто нов комплект(4-те фара за Е28) от магазин за авточасти срещу скромните 60лв. Хайде сега да ми кажеш, кое им е народното на цените ти?!?

Ма ти сериозно ли? :mhihi:

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Re: хахаха Обява!

Мнение от remaka » 15 Юни 2010, 22:45

JohnnyBlack написа:
axel_stz написа:
ClassicDriver написа:Ако спамвам или пиша глупсоти-извинявам се.Не се сдържах:http://avtochasti.cars.bg/p2091
Ако на някой му трябва нещо-"цени народни". :shock:

Колега, ако тези цени са народни то аз съм трамвай :kuku:
Продаваш фарове втора ръка по 30лв. бройката, а аз си купих чисто нов комплект(4-те фара за Е28) от магазин за авточасти срещу скромните 60лв. Хайде сега да ми кажеш, кое им е народното на цените ти?!?

Ма ти сериозно ли? :mhihi:

ми май :mhihi: тя водната помпа чисто нова е 80 лв той на тая иска 120 :winky: :mrgreen:

П.С. разбрах че обявата не е на човека пуснал темата ;)
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: хахаха Обява!

Мнение от axel_stz » 16 Юни 2010, 5:30

remaka написа:П.С. разбрах че обявата не е на човека пуснал темата ;)

Абе честно да си кажа и на мен ми се струваше, че има нещо такова, защото в противен случай щеше да е в раздел "Продава", а не в Shark Sector-а и то с такова заглавие :mhihi: , ама не ми стана много ясно от първия пост на колегата и затова искам да му се извиня, ако съм го засегнал :roll:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 27.04.2009

Re: хахаха Обява!

Мнение от ClassicDriver » 16 Юни 2010, 12:08

Бъдете здрави,момчета! :D Леле какви хора има,живеят си в техен свят,не познават парите ивъпреки всичко,си съществуват...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: л Е21, а сега Е28
Детайли за колата: Ниски и бавни.

Re: хахаха Обява!

Мнение от KriK4eTo » 16 Юни 2010, 15:01

Братле, ако частите са оригинални и са от кола която е разпарчедисана преди 100-150к километра биват цените ама в противен случаи по изгодно е човек да си купи фалшиви чаркалаци и да знае че поне 3-4 години ще кара без грижи. Другия вариант е да заменя изхабените части с тунинг такива като мен :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: хахаха Обява!

Мнение от akula » 17 Юни 2010, 11:10

мислех да не спамя, ама не издържах: водна помпа за м30- 70 кинта, и то хубава. тая за 120 лв ще протече до година, просто няма как иначе.
преди 2-3 години имаше на ул. балша в иван вазов кремава е21ка с големи и малки фарове. видимо не се кара. удряна отпред, отзад- кофти, щото се беше изтумбил задния калник, и отстрани. яко гнилочи, последния път отвътре до прага беше поникнала в купето фиданка :mhihi: . ставаше само за донор. на джама пише "продава" се и тел. вечния проблем с парите естествено, ама си викам: ако я даде за 300-400 ше я зема, пък ще виддим, може за дисекция, може и да си я направа лека полека, части си имам. звъня аз, дига ми жена.викам за бмв-цето. тя: 1000 лв . аз: :shock: ясно, мерси.
тя: ама чакайте да ви обясня: ние сме 4ти собственици, колата е много подържана и запазена, със сменено масло и е МОНОИНЖЕКЦИОН :shock: :shock: :shock: :shock: е тва вече ме утрепа с лопатата :conf: :paranoid:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: хахаха Обява!

Мнение от alpina-ma6inata » 17 Юни 2010, 13:55

Трябваше да я вземеш бе, жената й е сменила маслото... :mhihi: Друго си е да караш акула моноинжекция със сменено масло. :lol:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Re: хахаха Обява!

Мнение от remaka » 17 Юни 2010, 15:04

akula написа:мислех да не спамя, ама не издържах: водна помпа за м30- 70 кинта, и то хубава. тая за 120 лв ще протече до година, просто няма как иначе................................
Тя ако искара година трее да черпиш

П.С. Тва с МОНОинжекциона верно кърти :mhihi: :mhihi:
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: хахаха Обява!

Мнение от akula » 18 Юни 2010, 10:45

пичове, ако щете вярвайте, миналата година един познат, дето се занимава с коли авторитетно ми обясни, че "щом е VANOS - значи че БМВ-то е МОНОИНЖЕКЦИОН- това ванос означава моноинжекция" :banghead:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: хахаха Обява!

Мнение от Витанов » 18 Юни 2010, 11:13

.... хихи големи "капацитети" има на този свят! преди известно време имах е23 и си викам "чакай да си намеря някое запазено салонче за колицата" и съответно тук до вкъщи на няколко пресечки има един магазин само за БМВ, 5 етажа с части втора употреба, двигатели, салони, нарязани коли в задното дворче, абе каквото се сетите. Викам си "ха дебела работа там! ще мина някой ден" и така и направих, влизам в магазинчето и вътре щъкат хората (работят)...., трима/четирима на няколко компа цъкат нервно с мишките защото шефа им беше там :mhihi: други омазани в масло носеха някакъв мотор на палета..... отивам и викам "добър ден! искам да питам има те ли някакъв запазен салон за Е23..??" и виждам едни опулени лица които не разбрали какво им казвам се спариха още повече защото шефа им беше точно зад мен :mhihi: забързано започнаха да ровят в лаптопите и след 5 мин. и след няколко повтаряния/потретвания от моя страна за модела, ми казаха че колата ми е Е32 :help: и след известен спор за моделите викам " добре бе хора, ела те и вижте красавицата! може аз да съм с грешка :mhihi: излизат "капацитетите" ,гледат умно и единия казва в присъствието на шефа ..." еми, тва е Е32 брат! " :mhihi: :mhihi: :mhihi: паднах от смях ви казвам! такава излагация :help:
накрая след известен спор се разбра че имало и Е23 :D и че нямат налични салони, и каквито и да било части :confused:

това е, надявам се вие харесала малко веселата ми случка :mrgreen:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: хахаха Обява!

Мнение от M.Velichkov » 21 Юни 2010, 15:09

Като сме почнали със случките :mhihi:
Търся си преди 3 години накрайници за 12-ката :mhihi: и понеже съм пинтия реших да мина по тънко. Ха на тоя звъня, ха на оня. Секи ми вика ходи на Симион еди кой си. Там има, нема се косиш. Дигам аз стара баба и право на адреса-вътре: задимено, тъмно и изключително мръсен магази с един още по-....арабин. Салям му викам аз, салям ми отговори :mhihi:
аз:нашия дай ми за е12 късите накрайници
той:за е кво?!?
аз:бмв бе брат, от тея дъртите-първите петици
той:кво?
аз: :mhihi: викам ела да ти го пОкажа от вънка
той: абе брааат кажи че за Мерцедес ти треаат бе
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
аз: ей аз парите съм си забравил, ей са ша дода ти ми ги преготви.....
не смеях да се върна да си зема частите за мергела, баси да не съм знаял ква кола съм си купил :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook