GT 1600

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: GT 1600

Мнение от b0bituy » 05 Апр 2011, 2:23

Каква ще е съдбата на тези коли, защото като чета темата оставам с впечатлението, че само ги карате и тва е. Някой жокер? :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 30.05.2009
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж
Кара: E92 Turbo

Re: GT 1600

Мнение от Bimmer_E36 » 14 Апр 2011, 19:19

И на мен ми е интересно какво ще се прави с тия екземпляри :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 2.12.2009
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: E46

Re: GT 1600

Мнение от stefsax » 11 Май 2011, 15:59

здравейте.само да ви кажа че в софия на ул.кукуш 1 а където е главния офис на ролпласт в двора му разглабят едно старо бмв от 77ма мисля е 315 с 1.6 мотор или 1.5 двуврато.питах,на някаъв шеф от съседните фирми било и искал да го хвърля на скраб ,казаха работниците му.бяха му свалили седалка и двата фара,имаше си двиг.ск.кут и всичко като че ли.според мен няма да е трудна реставрация.бих се радвал да го вземе някой от форума и да го въстанови,грехота е да се похаби такова нещо.аз за съжеление нямам такива условия и възможности за да го направя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: GT 1600

Мнение от akula » 11 Май 2011, 18:02

stefsax написа:здравейте.само да ви кажа че в софия на ул.кукуш 1 а където е главния офис на ролпласт в двора му разглабят едно старо бмв от 77ма мисля е 315 с 1.6 мотор или 1.5 двуврато.питах,на някаъв шеф от съседните фирми било и искал да го хвърля на скраб ,казаха работниците му.бяха му свалили седалка и двата фара,имаше си двиг.ск.кут и всичко като че ли.според мен няма да е трудна реставрация.бих се радвал да го вземе някой от форума и да го въстанови,грехота е да се похаби такова нещо.аз за съжеление нямам такива условия и възможности за да го направя.

аман от селяни в тая държава. :ranting: :ranting: :ranting:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 2.12.2009
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: E46

Re: GT 1600

Мнение от stefsax » 11 Май 2011, 18:47

дано да съм пуснал поста където трябва,но ако някой смята че мястото на поста за тази Е21 дето ще я хварлят е другаде моля да ме поправи.дано да се прочете това от някой който да отиди и да спаси колицата.нее чак толкова за възтановяване както тези коли снимани в началото на темата.даже никак

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook