E28 Моля за мнение!

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1067
Регистриран на: 8.07.2005
Местоположение: Пловдив

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от denko » 09 Апр 2010, 22:31

:clap: Братле имам чуството че е 2002-ра година и все едно слушам :bowdown:
тва управление тва директност и всичкото това у едно м30 което кат му дадеш газ освен смях друго чуство не можеш да изпиташ :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"Класиката" за един е Скрап за Друг !!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 09 Апр 2010, 22:51

Темата е да помогнем на колежката, не да спорим колко може м30-та. :!:
И за да приключа спора - м30 е бил страхотен мотор за 30-те години през които се е вграждал в различни варианти, за времето в което живеем ние обаче, м30 си е дърт мъртвец със слонска болест ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от cod-cdbp » 09 Апр 2010, 22:54

VesoPesa написа:Темата е да помогнем на колежката, не да спорим колко може м30-та. :!:
И за да приключа спора - м30 е бил страхотен мотор за 30-те години през които се е вграждал в различни варианти, за времето в което живеем ние обаче, м30 си е дърт мъртвец със слонска болест ;)


Ти за това ли си тръгна в другата посока одеве, за да не береш срам по Цариградко ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 09 Апр 2010, 22:59

_65536_kb_sec_ написа:
VesoPesa написа:Темата е да помогнем на колежката, не да спорим колко може м30-та. :!:
И за да приключа спора - м30 е бил страхотен мотор за 30-те години през които се е вграждал в различни варианти, за времето в което живеем ние обаче, м30 си е дърт мъртвец със слонска болест ;)


Ти за това ли си тръгна в другата посока одеве, за да не береш срам по Цариградко ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти що ме караш да те наказвам като баба лошо внуче :mhihi: :mhihi: :mhihi:

СТИГА СПАМИЛ!!! :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от ///ivanE30 » 10 Апр 2010, 0:19

дано мъжът ти има време да се занимава ;) :yes:
bedrock city racing

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от cod-cdbp » 10 Апр 2010, 3:58

VesoPesa написа:
_65536_kb_sec_ написа:
VesoPesa написа:Темата е да помогнем на колежката, не да спорим колко може м30-та. :!:
И за да приключа спора - м30 е бил страхотен мотор за 30-те години през които се е вграждал в различни варианти, за времето в което живеем ние обаче, м30 си е дърт мъртвец със слонска болест ;)


Ти за това ли си тръгна в другата посока одеве, за да не береш срам по Цариградко ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти що ме караш да те наказвам като баба лошо внуче :mhihi: :mhihi: :mhihi:

СТИГА СПАМИЛ!!! :!:


see you on the highway :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 5:59

братлета, с никой не се заяждам, но като прочетох последните 6 мнения и се пляснах по челото толкова силно че краката ми се отлепиха от пода и законите на физиката си казаха думата и натдялаха над вестибуларния апарат :mhihi:
нали си знаете че старите машини са правени да вървят и да горят :mhihi: не са съобразени с екологични норми е други такива инициативи ;) това че карате тотални скрапери не ви дава право да плюете моторите :!: като искаме да помогнем за човека да си купи защо чета " по добре го смени тоя дрът смотан М30 с М50б25, М52Б28" :shock: ааа, сетих се ти викаш да си сложи един прекрасно удошен мотор с неясно покритие на цилиндрите което евентуално може да се разпадне от бензинеца :mhihi: или щото е по нов е по добър?? я като сте толкова отктехнати ми кажете кое подяволите ще даде повече фън? Е28 с М50Б25 или с М30Б28 ?? много ми е интересно 8) имах възможност да срявна М62Б35 с М30Б35 и мога да кажя че М30-то по нищо не отстъпва на М62- като имам предвит разход! м62 е малко по икономичен градско и с литър извън! но за фън и драг :mhihi: М30Б35 няма равен(лично мнение) здрав мотор, не се притеснявам да го избуша брутално щото знам че няма да ме остави на пътя или да събирам буталата в картера 8)
на колегата дето го напушва смях от М30 ше кажа: незнам ко си пушил брато ама не прекалявай че бръчки щи излязат ;)
пък на другия индивид със слонската болест: продължавяй да кензаш в шарк сектора, то само това можеш да правиш когато те наказват старите баварци със СЛОНСКАТА БОЛЕСТ 8)
а, и да не забравите да кажете на колежката да си сложи ремусче като смени мотора :mhihi:
и моля ви не прекалявайте със семките че ше ви цъфнат задниците :!:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 6:09

забравих да допълня 8)
като разливате съвети така спокойно казвайте защо така или така... давайте примери, кажете лични впечетлиния, защо това е по смотано от онова! за да разбере колежката защо аджаба е толкова смотан мотора! пък вие какво правите, казвате "сменяй, нестава, дрът мотор, болен бил, горял много уран" и дотам :mhihi: ми това може и някой в 5-ти клас да го напише :mhihi:
излага ме се като простаци събрани покрай марката, бъдете по конкретни и наистина помагайте, а не да спамите и трупате мнения 8)
:clap: :clap: :clap:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПсихопатVANIO
ПсихопатVANIO
Аватар
Мнения: 1219
Регистриран на: 16.06.2002
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: BMW - DARK SIDE OF THE FORCE
Мечтае да кара: BMW E24

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от MadVanio » 10 Апр 2010, 8:40

:cop:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от axel_stz » 10 Апр 2010, 8:46

Темата беше за мнения, преди колежката да си купи въпросната "акула" :mhihi:
Преди отново да си зачешете езиците тук, обърнете внимание от кога колежката не е писала в темата :!: :!: :!:
Да-а-а! Наистина от доста време. Мисля, че това е достатъчно ясен знак да спрете със спаменето.
Темата вече не е актуална. :nono:
Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2702
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от Lenco » 10 Апр 2010, 10:14

gh0sts написа:......................

Ако не е тайна колко мотора си съживявал и колко жени си виждал да вдигат капак на БМВ с заводско означение по-малко от е36.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 10 Апр 2010, 10:34

Lenco написа:
gh0sts написа:......................

Ако не е тайна колко мотора си съживявал и колко жени си виждал да вдигат капак на БМВ с заводско означение по-малко от е36.


Мене ми е интересно на колко години е нашия герой :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А за да не осираме още темата, ще пусна по-късно тема "Що за бита карта е М30" :mhihi:

Ванка, хващай трий всичко след края на 1-ва страница :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 10:42

ленцо, нищо лично но не забравяй че това е ТЕХНИЧЕСКИ РАЗДЕЛ и всякъква информация свързана с мен не те засяга ;)
ти някъкъв защитник ли си? не ти ли направи впечетление че само глупости се изписаха по отношение на старите мотори!
не се заяждам с никой, но нямате право да влизате в техническите раздели и да говорите за разпрани гащеризони и слонски болести!
а ти карал ли си перфектна Е28-ца 528 за да защитаваш написаните постове, карал ли си е23 735?
малко или много тук сме се събрали да си помагаме и обосноваваме, а в по горните постове не прочетох нито едно смислено доказателство защо е смотан мотора! така или иначе колежката е запалена, не и чупете хатъра по този грозен начин!
продължавай да защитаваш твоите приятели, така е редно нали?
нямам думи :(
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2702
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от Lenco » 10 Апр 2010, 11:00

Не ме разбра, не защитавам никой. Не разбра и част от хората по-горе.
Да караш добро М30 е едно, а да подкараш М30 на 500 000км, от които последните 200 000 са били с М10Д и вода вместо антифриз + 20% периферия взаимствана от Лада и Москвич е нещо съвсем различно.
Именно щот е технически раздел се пишат технически данни, а не "ще си купя ей такова нещо, тоя набор, добре ли е"- ДОБРЕ Е КАТ ПРИГОТВИШ ОЩЕ 10000лв.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 11:15

сега те разбрах, но защо слагате под общ знаменател всички М30?
даже колегата Веско продължава да се заяжда и тема иска да пуска :yes: давай брат, но ти едва ли има с какво да ме убедиш :!:
М30 и 500 000 километра не го мъчат! грохва от скраперията с части от лада!
аз не съм инженер нито пък някакъв двигателист! но недейте така да приказвате! живея в чюжбина и виждам един потдържан баварец с оригинални части как върви, вървии, вървиий и ще го прави докато не се слагат алтернативни части!
не ме разбитайте погрешно, нямам за цел да се карам- напротив
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook