E28 Моля за мнение!

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 10 Апр 2010, 11:51

gh0sts написа:...
даже колегата Веско продължава да се заяжда и тема иска да пуска :yes: давай брат, но ти едва ли има с какво да ме убедиш :!:
...


Аз не се заяждам ти просто почна да преминаваш на личен режим ;)
И повярвай ми има с какво да те убедя, щото едно малко по-модерно 3.0 на базата на м50 върви 2 пъти колкото м30б35 /наравно с 650и, ауди с8 и доста други/ и харчи на половината на което и да е м30, а да не говорим че е със 100 кила по леко :winky:

Ма както и да е то е въпрос на личен избор и на това което се иска от колата, както написах по-нагоре, или си чел избирателно първото ми мнение?!

М30 вече дърт и не може да отговори на изискванията на една кола която да се кара нон-стоп, за музеен експонат и да се изкарва веднъж в месеца е супер, ама вече не сме във времето когато бензин е имало в изобилие и не е имало евро стандарти за екология :winky:

Айде със здраве и като четеш се старай да вникваш в написаното :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 12:00

:D толкова ли трудно беше да напишеш няколко смислени реда ;)
нищо лично нямам към никой 8)
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от axel_stz » 10 Апр 2010, 12:09

Някои колеги май забравят в кой сектор се намират в момента :nono: Нека ви напомня, че това е SHARK-сектора, все още :mhihi: В смисъл, че автомобилите тук са стари и се говори за техните проблеми :!: Със новото и баба знае :mhihi: Вземаш примерно едно грохнало Е12, реставрираш купето, присаждаш му един м62в44 и си имаш самолет :ok: . Така не става :nono: Защо трябва да сравняваме старото с новото :roll: Кому е нужно това :?: :!: :?: Който иска да се радва на старите "акули" с техните болежки е добре дошъл, но който не ги долюбва и му е писнало от техните капризи, мисля че не е редно да пише тук и да ги оплюва :conf: Когато нещо не ти допада, никой не те кара насила да си го купуваш, нали :?: Просто подминаваш и продължаваш с търсенето.Всеки си гони интереса. :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 10 Апр 2010, 12:20

axel_stz написа:...


Айде пак четем избирателно :mhihi:

Повтарям за последно:
ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР И НА ТОВА КАКВО СЕ ИСКА ОТ КОЛАТА В ПОСЛЕДСТВИЕ :!:

Лично за мен ако колата се кара всеки ден варианта по-нов мотор е по-добрия от газ, щото не съмнява да са много хората дето могат да си позволят да минават по 100-150 км на ден в градски условия с м30 на бензин, е аз не мога, но пък за това и си имам друга кола за евридейка, пък когато му дойде времето е28 М5 с с38 ;)
За сега ще се работи над е28 с м60 :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 12:26

axel_stz написа:Някои колеги май забравят в кой сектор се намират в момента :nono: Нека ви напомня, че това е SHARK-сектора, все още :mhihi: В смисъл, че автомобилите тук са стари и се говори за техните проблеми :!: Със новото и баба знае :mhihi: Вземаш примерно едно грохнало Е12, реставрираш купето, присаждаш му един м62в44 и си имаш самолет :ok: . Така не става :nono: Защо трябва да сравняваме старото с новото :roll: Кому е нужно това :?: :!: :?: Който иска да се радва на старите "акули" с техните болежки е добре дошъл, но който не ги долюбва и му е писнало от техните капризи, мисля че не е редно да пише тук и да ги оплюва :conf: Когато нещо не ти допада, никой не те кара насила да си го купуваш, нали :?: Просто подминаваш и продължаваш с търсенето.Всеки си гони интереса. :yes:


:bowdown: божеее, господи! имало хора тука!
напълно те подкрепям за написаното :yes:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от axel_stz » 10 Апр 2010, 12:29

VesoPesa написа:...пък когато му дойде времето е28 М5 с с38 ;)
За сега ще се работи над е28 с м60 :mhihi:

Ето това имах впредвид :!: Старата визия с ново сърце. Това няма място в Shark-сектора :nono:
Ако някой може да ме опровергае, нека го направи :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от VesoPesa » 10 Апр 2010, 12:33

axel_stz написа:
VesoPesa написа:...пък когато му дойде времето е28 М5 с с38 ;)
За сега ще се работи над е28 с м60 :mhihi:

Ето това имах впредвид :!: Старата визия с ново сърце. Това няма място в Shark-сектора :nono: Ако някой може да ме опровергае, нека го направи :ok:


Само незнам какво му е новото сърце на с38, като се вгражда почти оригинално в е28, само че в малко по-първичен вариант - с36 :roll:

Колкото до м60-та, там идеята на колата е съвсем друга и мотор от каквато и да било е28 не би се вписал в картинката, освен евентуално с36 ;)

Не ме разбирайте грешно, и аз съм си върл акулски сектант, но просто гледам реално на нещата ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от gh0sts » 10 Апр 2010, 12:41

:yes:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от ///ivanE30 » 10 Апр 2010, 12:53

Старата визия с ново сърце. Това няма място в Shark-сектора :nono:
Ако някой може да ме опровергае, нека го направи :ok:

немисля ,че е така предпочитам да виждам секи ден една акулка отколкото да я виждам само на събора евентуално... ;) ела караи секи ден в софия с е28 с тоя мотор да видиш какво е :yes:
bedrock city racing

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Нова Загора
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: Alpina B7 Bi-Turbo

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от axel_stz » 10 Апр 2010, 13:09

С риск да бъда обвинен, че използвам стари клишета, ще цитирам следните фрази:
"Който си има козичка с брадичка, си има и гребенче!" и "Кефа-цена няма!"
В смисъл: Щом искаш определено нещо, ще си плащаш, за да го имаш. Ако ли неможеш да си го позволиш, ще гледаш отстрани замечтано :dunno:
Аз съм в точно това положение :!: Имам Е28, но немога да си позволя да го стегна и затова жадно гледам след красавиците на колегите :cry:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от akula » 10 Апр 2010, 14:29

абсолютно съм съгласен с колегата axel, и малко спам, ама не можах да се стърпя, ако прецените, затрийте го безжалостно:
преди време четах за е34 м30 б35 в англия: на 370 000 мили :!: му ревизирали мотора : експертното заключение било крайно лаконично и сухо:
" няма признаци на износване", по препоръка от БМВ сменили само маслената помпа. рабира се трябва да се отчете и факта че едва ли е имало "тунинг" с ладови и москвичови части :lol:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Re: E28 Моля за мнение!

Мнение от lubaka_320 » 10 Апр 2010, 15:14

Подкрепям напълно колегите axel i gh0st,тук говорим за м30 повер,тук говориме за добрия стар изрод,тук говориме за мотора който толкова дълго е на върха.Някой ще каже БИЛ е на върха,тва е минало,да ама айде посочете ми някой друг мотор който толкова дълго е бил в серийно производство на толкова много модели от любимата марка.Тва е може би най-успешният двигател,създаван някога от БМВ,а хора който пишат всеки ден в шарк сектора,са тръгнали да го плюят и да го наричат с някви супер грозни епитети,все едно се говори за някой голфе.М50Б25 или М50Б28 е дилемата,колеги.Заебете го тоя дърт коптор М30...само така,продължавайте в същия дух "шарк маняци" :yes:
Изображение

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook