Малко помощ

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 3.08.2005

Малко помощ

Мнение от petkovpl » 09 Сеп 2005, 13:47

Малко помощ, днес ми се случи следното, излизам от града и настъпвам доста педала, още не беше загряла, и всичко е наред, но след 2-3 км започва да малее двигателя, бавно набира и икономайзера не отива на повече от 10-12 литра на 100 км, а педала го натискам до дупка, освен това имам и газова уредба, с нея върви по-малко от километър и гасне, като че ли нямам газ в бутилката, а тя е на половина пълна, имам чувството че това го прави само когато загрее напълно двигателя, ако не е загрял всичко си бачка и е много мощен (525 i M30B25) това е двигателя ми, Може ли да са някакви датчици или клапи за въздух, Дайте ми съвет къде да ровя, Благодаря Ви предварително

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1956
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 1985 BMW E30 M10B18

Re: Малко помощ

Мнение от ivantchoG » 09 Сеп 2005, 21:53

Първо бих направил едно кръгче БЕЗ въздушен филтър ...
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....." К.Иречек, 13.12.1881
Бате Сашо - Пази имената!
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 10 Сеп 2005, 23:41

Не е невъзможно да е от въздушния филтър, виж двигателя как се изворсирва на място със и без филтър на бензин, ако няма разлика търси по горивния филтър или помпата. А ако има разлика значи проблема е там. А при газта не е невъзможно да се е запушило филтърчето в газовия клапан и затова да прави така. А ако симптомите и при газ и при бензин са същите трябва да се търси електрически дефект най-вероятно, може да е комутатор, свещи, релета, бубина.

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook