Е23???

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Е23???

Мнение от gh0sts » 20 Яну 2010, 1:53

дъртия кара седмака[E38 735i] рядко градско и му дава сащия разход и варви доста прилично, но пак са два 3,5л. мотора единия 10 години по стар от другия иразхода еднакъв :conf: :conf: :conf:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е23???

Мнение от akula » 20 Яну 2010, 12:26

еми батковци, тая тема за старото и новото е безконечна, :D няма смисъл да я започваме тука.ама има такова положение: износен двигател (то май м30 износено още няма), работещ правилно, и чисто нов, работещ неправилно, в сбъркан режим. дебитомера може да даде отклонения, особено ако е отварян и спиралата не е зацепено правилно. аз на мойта съм си правил експерименти: слагал съм дебитомер от 3.0 литров мотор, и газаджийски от 2.8 с износени писти избушена клапа- ми все еднакво ми се вижда6е, верно , не съм го карал на дълго , та да засека разход. всяко от тия чудовища си е с характер и индивидуални болежки :lol:
обаче ти ме уби- 150 еврака за е 23 :shock: :shock: а аз за умрялската 315 броих 700 гро6а. абе правило ми е впечатление, 4е у гръцко карат само сравнително нови малолитражки, ама с тоя данък не е чудно. зама да расчистя скраб-та и да дода да си харесам некое 635 цееси :twisted: :P :twisted: или още по добре 850. абе за по 150 :shock: еврака ша ги зимам и 2те :mhihi: :mhihi:
ПС в Серез каква акула 320 видях- се едно вчера са я извадили от шоурума :bowdown: :bowdown:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е23???

Мнение от akula » 20 Яну 2010, 12:38

_65536_kb_sec_ написа:аз залагам на дебитомер + ламбда сонда, след вчерашното бърникане на дебитомера със съдействието на програмата за диагонстика GT1, разхода на мойто М30 е 16 в София при нормално каране, и съм повече от доволен.
Има само малко да се дойзкусури дебитомера и мисля че ще е една идея по мъничко.


колега _65536_kb_sec_, каква кубатура, че ми стана интересно, предполагам, че за е23 става въпрос? че то 16 на тоя трафик за каквато и да е си е направо перфектно
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Re: Е23???

Мнение от Louis » 20 Яну 2010, 13:07

akula написа:
_65536_kb_sec_ написа:аз залагам на дебитомер + ламбда сонда, след вчерашното бърникане на дебитомера със съдействието на програмата за диагонстика GT1, разхода на мойто М30 е 16 в София при нормално каране, и съм повече от доволен.
Има само малко да се дойзкусури дебитомера и мисля че ще е една идея по мъничко.


колега _65536_kb_sec_, каква кубатура, че ми стана интересно, предполагам, че за е23 става въпрос? че то 16 на тоя трафик за каквато и да е си е направо перфектно

за е32 735 говори ;) хубава кола е ... вози добре :mhihi:
стояне ... айде да навиваме Колето и пак в наргиле :mhihi: :OT:
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е23???

Мнение от akula » 20 Яну 2010, 15:32

Louis написа:
akula написа:
_65536_kb_sec_ написа:аз залагам на дебитомер + ламбда сонда, след вчерашното бърникане на дебитомера със съдействието на програмата за диагонстика GT1, разхода на мойто М30 е 16 в София при нормално каране, и съм повече от доволен.
Има само малко да се дойзкусури дебитомера и мисля че ще е една идея по мъничко.


колега _65536_kb_sec_, каква кубатура, че ми стана интересно, предполагам, че за е23 става въпрос? че то 16 на тоя трафик за каквато и да е си е направо перфектно

за е32 735 говори ;) хубава кола е ... вози добре :mhihi:
стояне ... айде да навиваме Колето и пак в наргиле :mhihi: :OT:


16/100 за това чудовище :shock: :shock: :shock: е, то толкоз си е по каталог, ама важното е и че и на практика е толкова
а казват че малолитражките били икономични, сами правете сметка:
бмв 735, 200 и кусур коне- 16л градско
форд '94 фиеста 1.1 момошпринцовка 40 арабски жребеца- 14-16 литра(газ), и тва при 3 пъти по леко купе. да не говорим, че мотора избръмча за последно на към 200 000 (трбва да си я махна от профила тая кочина, че ме е гнус)
е за тва ги мразя тия малолитражки :ranting:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Е23???

Мнение от gh0sts » 20 Яну 2010, 16:20

акула, бате и аз искам 8-ца за теа пари ама няма :mhihi: :mhihi: :mhihi: наи евтината която гледах беше 4700 евро англичанка и 10000 нормална с гръцки номера тва е,а за моито ами 150 колата и 200 прехвътряле :lol: направо да паднеш не сам плащал данаци застраховки нищо и я карах 1 месец така всеки ден на работа :mhihi: :mhihi: ако ме бяха гепили 400 евро глоба и хиляда разправиии, затова сам я скрил до лятото :mhihi: в един приятел щото живее в къща с двор, голям кеф.Колеги за толкова време само веднъж скивах Е24 :bowdown: :bowdown: :bowdown: ама бях в автобус и неможах да я разгледам, видях само че е огромна :bowdown: :bowdown: :bowdown: и много красива :angel: Незнам какво ми стана момчета само забати акули сънувам :mhihi: преди година обикалях автосалоните, а те са много и има огромен избор, и мислех някво Е46 купе ама не ме грабна просто, щом вляза в салона и първите ми думи са кое ви е най старото БМВ и всички вътре така :shock: и съответно ми предлагат Е36-ци на камарата това им е старото на тях :D
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Е23???

Мнение от cod-cdbp » 20 Яну 2010, 17:21

Еми вижте сега, не е в най-големите задръствания а по-скоро нормален трафик към 20:00 вечер в София, като предпочитам големите и дълги булеварди :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Тук там се раздават и кикдауни така че всичко е до тежко краче и квалитетен мотор.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Е23???

Мнение от gh0sts » 23 Яну 2010, 0:38

Здравейте колеги, някой знае ли какво е G-kat, в много обяви сам го срещал а идея си нямам?
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Е23???

Мнение от cod-cdbp » 23 Яну 2010, 1:30

От ден на ден се отказвам от монтирането на нова ламбда сонда, не че новата не е в жабката, но просто с този разход като по книга мисля че се обезмисля до някъде бързането за нова...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е23???

Мнение от akula » 26 Яну 2010, 15:22

_65536_kb_sec_ написа:От ден на ден се отказвам от монтирането на нова ламбда сонда, не че новата не е в жабката, но просто с този разход като по книга мисля че се обезмисля до някъде бързането за нова...

така,така, 4е като разбуташ, и не се знае какъъв заек ще искочи от коя дупка :evil: , 16 на тоя камион си е перфектно., верно като крайна цена идва нанагорно. сега да не вземете да скочите всички, ама мислил ли си за алтернативно гориво? аз лично отдавна съм се отказал от бензина, всичко карам на ЛПГ. ако подкарам пак сериозно 728-цата със сигурност щее на газ, освен ако не се оженя за някоя арабска принцеса :mhihi: :mhihi: :mhihi:
напоследък нещо сериозно се замислям :driving: , с 315ката май няма да стане... ще я оставя да поотлежи някоя и друга година :banghead:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Е23???

Мнение от cod-cdbp » 26 Яну 2010, 22:25

akula написа:
_65536_kb_sec_ написа:От ден на ден се отказвам от монтирането на нова ламбда сонда, не че новата не е в жабката, но просто с този разход като по книга мисля че се обезмисля до някъде бързането за нова...

така,така, 4е като разбуташ, и не се знае какъъв заек ще искочи от коя дупка :evil: , 16 на тоя камион си е перфектно., верно като крайна цена идва нанагорно. сега да не вземете да скочите всички, ама мислил ли си за алтернативно гориво? аз лично отдавна съм се отказал от бензина, всичко карам на ЛПГ. ако подкарам пак сериозно 728-цата със сигурност щее на газ, освен ако не се оженя за някоя арабска принцеса :mhihi: :mhihi: :mhihi:
напоследък нещо сериозно се замислям :driving: , с 315ката май няма да стане... ще я оставя да поотлежи някоя и друга година :banghead:


виж сега, аз не я карам за ежедневка а и без това гледам да избягвам задръствания така че не виждам проблеми.
Днес Дружба 2 - Манастирски ливади по околовръстното 11/100 а леко напъване, просто реших да го замеря и съм доволен.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Е23???

Мнение от akula » 28 Яну 2010, 12:51

ясно, кара6 в "олекотен режим" :D и аз мислех нещо подобно за е23-то, ама както и да го мислех не се получи, поради тая причина взех и е-21ка, сега обаче по ред причини май се връъщам на седмако, и мисля за пропан, ама нищо още не съм ре6ил конкретно :banghead:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook