Скрити екстри в Е39

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 5er-Reihe

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от Ivo Georgiev » 14 Ное 2014, 11:21

Някой може ли да каже как се настройва колко да се наклони дясното огледало? При мен отива прекалено надолу и искам малко да го вдигна

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 30.11.2011
Местоположение: Македония
Пол: Мъж
Кара: 525d M-Sport

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от tazzboy » 14 Ное 2014, 21:15

Ivo Georgiev написа:Някой може ли да каже как се настройва колко да се наклони дясното огледало? При мен отива прекалено надолу и искам малко да го вдигна

Колега дясното огледало винаги отива до долу. Ако искаш да го вдигнеш, става с копчето на вратата, след като е свалено автоматично до долу. А да го настоиш автоматично да се свали до определена точка, не може!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 30.03.2014
Пол: Мъж

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от petiooo » 08 Дек 2014, 22:32

TheClergyman написа:Наскоро научих за някои "скрити" екстри при е39. Не че толкова са ги скрили, но кой е прочел цялато ръководство? :mhihi:

Предлагам в тази тема да споделим такива малки закачки. Потърсих и в Е39 мисля че не е писано много по въпроса. Поне аз не намерих. :roll:

Повечето сигурно знаете, че като задържите копчето за заключване, след време стъклата сами се затварят, ако са били отворени. Мен това, което ме зарадва е, че ако задържите копчето за отключване - стъклата се отварят. Лошото е, че през цялото време трябва да се държи натиснато. :shock: Сега в летните жеги, се приближавам към красавицата ми с надменна усмивка и забит нокът в копчето за отключване.

Друга закачка е "Follow me home" функция.
Спират се фаровете, гасите автомобила, вадите ключа и мигвате с дългите. Така фаровете остават светнати за около 30 сек. след като сте заключили колата. Това не го имат всички Е39. Само колите с advanced lihgt modul.

Друго за момента не знам, но следя редовно http://www.e39-forum.de/ и ако изкочи нещо интересно, веднага ще го споделя.


Колега, какво ще рече advanced lihgt modul.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 19.10.2014

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от пламен томов » 12 Дек 2014, 0:24

А да пиша и аз :D не ми се смейте но до бутона за избиране на лявото или дясното огледало имам едно бутонче за какво е !
bmw-m5-e39-interior_2.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Долна баня
Пол: Мъж
Кара: Х5
Мечтае да кара: BMW X6М

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от huligana90 » 13 Дек 2014, 11:23

пламен томов написа:А да пиша и аз :D не ми се смейте но до бутона за избиране на лявото или дясното огледало имам едно бутонче за какво е !
bmw-m5-e39-interior_2.jpg


За прибиране на огледалата :)

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 5.03.2015
Пол: Мъж

Re: Скрити екстри в Е39

Мнение от holu » 15 Мар 2015, 3:57

Днес забелязах една (незначителна) скрита екстра. Знаете, че като натиснете копчето за прозореца по-силно прозореца се сваля или вдига автоматично без да държите бутона повече, но при отворена врата не работи.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook