Проблем с термостата или нещо по сериозно ?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 8.06.2016
Пол: Мъж
Кара: E39 530d Автоматик

Проблем с термостата или нещо по сериозно ?

Мнение от kyka1 » 08 Сеп 2021, 20:23

Здравейте колеги онзи ден докато си карах със 40 км започна да дими предния капак бял дим спрях веднага изгасих колата отварям капака и гледам всичко е в антифриз и беше се счупил тройника който е точно под колектора. Дотук добре викам си дошло му е времето ще го оправя нищо работа но днес взимам новия тройника сложих го и започнах процедура по слагане на антифриз и обезвъздушаване запалих колата но за моя изненада антифриза не иска да отиде по системата както трябва колата работи над 1 час и долния маркуч е студен а този които е до тройника започва да се пълни със въздух и се надува. Та мисълта ми е дали може да е самия термостат или е нещо друго ? Термостата е купуван чисто нов преди 6 месеца и не ми се вярва да е прецакан. Иначе си държи нормална температура но термостата не отваря и системата не може да се напълни с антифриз. Даже мисля да я закарам на майстор да я види но ме е страх така да карам защото този маркуч ще се надуе и ще се пръсне и ще ми отвори по - голяма беля :| Кажете си вие мнението колеги :)

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook