Печката ми след загасяне на автомобила работи и пуши бмв е39

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 19.04.2020
Пол: Мъж

Печката ми след загасяне на автомобила работи и пуши бмв е39

Мнение от misho94 » 11 Яну 2021, 11:22

Здравейте колеги известно време забелязвам че колата като я карам на късо и като я загася печката продължава да бръмчи за известно време на е39 530д когато захладнее времето разбира се. Вчера например валеше дъжд и я запалих и ходих до магазина и като я загасих печката бръмчеше и започна да дими известно време и дима спря. След това я запалих пак и се прибрах и я загасих и тя пак започна да дими но по леко това нормално ли е просто да се е намокрила и за това да кади а колата докато е запалена не дими само когато я загася и печката се чува как бръмчи и от долу започва да пуши та ме е страх да не вземе да се запали нещо ще съм благодарен за помощ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e-36 вече и е39
Мечтае да кара: х6 ама има време

Re: Печката ми след загасяне на автомобила работи и пуши бмв

Мнение от jorfii » 27 Яну 2021, 20:54

Нормално е да бръмчи, когато си карал на късо разстояние. Това е охлаждането на печката. Понеже като си изгасил колата още е работела печката. Трябва малко да се охлади преди да изключи. За пушеците и мойта изпушва понякога ако си в движение сигурно няма да забележиш но ако е на място си чади яко. Мисля, че имаха някакъв режим на само почистване тия печки и от там идва тази работа.
Изображение

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook