Борд. компютър за навигации с Андроид.

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 18.06.2012
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: Две Е39ки -BMW 520, BMW 540 Touring

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от Ivo.Ganchew » 17 Юли 2020, 7:35

Изглежда много интересно и много добре. Ще го изтегля и ще си поиграя с него събота и неделя, и ще дам отзиви. Благодаря за информацията :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 809
Регистриран на: 21.01.2008
Кара: E61 525d'09

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от hummer » 18 Юли 2020, 9:19

Пробвах го...шарения без джойстик не е същото..доста ситен шрифт трудно за работа..разцъках 30мин и го делнах..не моето ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 1.01.2016
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: е60 530i

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от philip_vd » 18 Юли 2020, 17:54

Вече трети ден си играя с лаунчера и ми харесва. По интерфейс се доближава до ф серийте и има доста настройки. Би могло да се добавят някой подобрения, като например цвета на температурата на антифриза при студен и топъл двигател, но това са бели кахъри. Оставам на него за сега. :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 18.06.2012
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: Две Е39ки -BMW 520, BMW 540 Touring

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от Ivo.Ganchew » 20 Юли 2020, 16:01

При мен не тръгна приложението, явно защото съм с кракнат i-bus app... :dunno:
Разцъках из менютата, които дава, макар и празни и също съм на мнение, като Хамър, че ще е най-удобно с контролер. Иначе интерфейса и цветовете на приложението ми допаднаха, ама като не тръгна с апп-а го изтрих :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 1.01.2016
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: е60 530i

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от philip_vd » 21 Юли 2020, 21:12

Здравейте колеги!
Следобед се заиграх повече със лаунчера на колегата Перез, но нещо не успявам да вкарам песни в мултимедията. Когато му дам да ми актуализира медийната колекция лаунчера се изключва. Пробвах да създам нови папки и да вкарам песни в тях, но после не ги намирам дори във файлексплорера. :dunno:

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от Lenco » 22 Юли 2020, 10:53

Ivo.Ganchew написа:При мен не тръгна приложението, явно защото съм с кракнат i-bus app... :dunno:
Разцъках из менютата, които дава, макар и празни и също съм на мнение, като Хамър, че ще е най-удобно с контролер. Иначе интерфейса и цветовете на приложението ми допаднаха, ама като не тръгна с апп-а го изтрих :)

И при мен така, явно пълно и безплатно щастие няма.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 30.04.2019
Пол: Мъж
Кара: E39 540i

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от oGi_84 » 15 Окт 2020, 7:13

PeReZ написа:Според мен трябва в онзи 1 случай, когато не си отчете ibus интерфейса да изключиш и включиш USB-то му и да видиш дали се оправя. Честно казано има някакъв проблем с USB-тата, които ползваме за ibus interface-те. Няколко пъти се стига дотам, че нещата не са наред, а след монтирането на още едно usb удължение (просто за да контактува с чисто ново USB, в което все още не са ръгани други USB устройства), нещата заработват.
Или да се провери с Navcoder (или expert mode на приложниието) дали когато не сработи приложението се вижда някакъв проблем с комуникацията.

Вече имаме 2-ма кандитати за DEEPOBD, остава ище един. Бавя се с изпращането на интерфейсите, защото не ми стига времето, но скоро ще пиша и действаме. Благодаря!

Искам и аз... Ще си го купя интерфейса няма грижа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от PeReZ » 02 Ное 2020, 23:42

Е, сериозно ли реши, че плащането е грижата...
Както ти казах и по viber, нямам такива модули, нямам време, не знам кога и въобще дали ще имам.

Създателят на приложението пуска в ибей по няколко бройки всеки уикенд.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 4.09.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: G30 540i - B58

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от SuSaMeCa » 17 Дек 2020, 19:22

За всички чакащи последната версия на I-BUS APP кракната. Имам проблем от декември 2018-та, когато вдигнаха поддръжката на андроид. Проблема е с програмата която декомпилира и компилира апп-а. Просто след компилация не тръгва ( дори и без да пипаш нищо ). Най-накрая автора е решил, че наистина има бъг и очаквам скоро да го оправи ( https://github.com/iBotPeaches/Apktool/issues/2030 ). След като го оправи ще пробвам да кракна последната версия :) Весели празници!

А за дийпобд и аз съм кандидат :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 21.04.2018
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от h0r4ex » 24 Дек 2020, 14:30

SuSaMeCa написа:За всички чакащи последната версия на I-BUS APP кракната. Имам проблем от декември 2018-та, когато вдигнаха поддръжката на андроид. Проблема е с програмата която декомпилира и компилира апп-а. Просто след компилация не тръгва ( дори и без да пипаш нищо ). Най-накрая автора е решил, че наистина има бъг и очаквам скоро да го оправи ( https://github.com/iBotPeaches/Apktool/issues/2030 ). След като го оправи ще пробвам да кракна последната версия :) Весели празници!

А за дийпобд и аз съм кандидат :)


Вмомента коя е последната кракната версия на ibus app?
Bayerische Motoren Werke AG
Е46 M47DO1 TOPAS-BLAU
E61 M57/T2 NEPTUN-BLAU

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от Ivo_Borisov » 05 Фев 2021, 23:23

SuSaMeCa написа:За всички чакащи последната версия на I-BUS APP кракната. Имам проблем от декември 2018-та, когато вдигнаха поддръжката на андроид. Проблема е с програмата която декомпилира и компилира апп-а. Просто след компилация не тръгва ( дори и без да пипаш нищо ). Най-накрая автора е решил, че наистина има бъг и очаквам скоро да го оправи ( https://github.com/iBotPeaches/Apktool/issues/2030 ). След като го оправи ще пробвам да кракна последната версия :) Весели празници!

А за дийпобд и аз съм кандидат :)

някакво развитие колега? :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 4.09.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: G30 540i - B58

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от SuSaMeCa » 24 Фев 2021, 17:16

Ivo_Borisov написа:
SuSaMeCa написа:За всички чакащи последната версия на I-BUS APP кракната. Имам проблем от декември 2018-та, когато вдигнаха поддръжката на андроид. Проблема е с програмата която декомпилира и компилира апп-а. Просто след компилация не тръгва ( дори и без да пипаш нищо ). Най-накрая автора е решил, че наистина има бъг и очаквам скоро да го оправи ( https://github.com/iBotPeaches/Apktool/issues/2030 ). След като го оправи ще пробвам да кракна последната версия :) Весели празници!

А за дийпобд и аз съм кандидат :)

някакво развитие колега? :)


За жалост не... ако видиш фикснат бъга от гитхъб тогава очаквай :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 13.03.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '98 E39 520i
Мечтае да кара: Pershing 115

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от Jenkov » 25 Май 2021, 16:49

Здравейте,

бая време мина , някой дали няма пък случайно кракната версия , от новите ... ? :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 26.03.2012
Местоположение: Tryavna
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i 1998 М52B20 / M54B20
Детайли за колата: ебати бавареца :)

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от bohcho » 31 Май 2021, 11:28

Аз имам въпрос използвам кракната версия но ако изтегля официалната и използвам опция смяна на вин срещу 5€ дали ще се получи?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw e36 кабрио
Мечтае да кара: м3 е30
Детайли за колата: 328i

Re: Борд. компютър за навигации с Андроид.

Мнение от ilian82 » 03 Авг 2021, 9:44

Здравейте,
исползвам i bus app от 2 години платена версия, но нито веднъж не можах да подкарам функцията изпрати ме/ посрешни ме със светване на фарове.
Настройвам всичко както е описано в аппа, но всеки път като гася колата и само пресвяткат фаровете и до там.
Някой правил ли го е и ако да как става номера.
Благодаря :)

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook