Съвет за избор на мултимедия

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Съвет за избор на мултимедия

Мнение от spens_82 » 10 Май 2017, 13:14

Привет колеги,дайте идеи и съвети какво се събира и пасва на мястото на оригиналното радио, аз съм с оригиналното радио с касетката,искам да сложа в колата мултимедия(китайска ма ще е) -да има навигация,тв, WI-FI операционната система да е андроид .Парите 600лв максимум,харесах си това чудо : http://2din.eu/2din/%D0%A3%D0%BD%D0%B8% ... &order=ASC ,питането ми е- събира ли се стандартно в мястото на старото радио без да се преправя или трябва да се купува адаптерна рамка ? Колата е 96г седан .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Съвет за избор на мултимедия

Мнение от HowDouWantit » 10 Май 2017, 17:08

Здравей колега!
Предполагам ,че за тази мултимедия говориш? Тъй като линка който си дал не се отваря.. както и да е ,има размери дори на снимките ,можеш да измериш оригиналния плеър и да видиш дали ще ти трябва нещо друго ,но аз смятам ,че ще ти трябва адаптерна рамка .. по-добре си вземи някоя от тези които наподобяват оригиналния дизайн ,хем няма да вземаш рамка ,хем малко от малко да се запази оригиналната идея и вид..

Поздрави!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Съвет за избор на мултимедия

Мнение от AGT » 10 Май 2017, 20:29

Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 30.08.2020

Re: Съвет за избор на мултимедия

Мнение от Marto88 » 30 Авг 2020, 21:20

Здравейте колеги, много се извинявам, ако тук не е мястото, но бихте ли ме съветвали на BMW e46 (2003) някаква мултимедия до 300-400 лева? Както и какво ще ми трябва още за слагането и? Като модули, кобели, адаптери и т.н. Благодаря Ви предварително!

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook