Памет ел седалка

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6142
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Памет ел седалка

Мнение от ares2 » 11 Апр 2016, 8:17

нямат нищо общо букстие, но поне цветовете на кабелите са сходни
това за което говориш жълт/кафяв и вероятно жълт/червен са ти за пиропатрона на колана на седалката, този цвят е ползван обаче и за говорителя на лява предна страна..
ел. салона получава + и маса от към купето и един П бъс и от тук натаък всичко е навързано вътре в седалката така, че да си работи без да прекарваш каквито е да е други кабели, ако има подгряване и има фабрично окабелена ел седалка тогава дори и подгрева тегли маса от общатата маса за седалката. кабелите з аподгряването са бял/жълт и (бял син) и за другата седалка бял/зелен и (бял/кафяв) като това в скобите са управляващи връзки за термо съпротивленията в седлата

обърни внимание на син/ червения към които си се завързал защото се получава дублиране на цветове и този син червен го има към пиропатрона на пасажерската седакла, има го в инсталацията на темпомата по спомени и тн както и към преден десен говорител на колата. бях ти написал да го търсиш от колонката на шофьорската врата, и отбележи че е 0.25 ако не се лъжа и е тънко кабелче. най лесно е като си отворил шофьорската врата да слагаш копчето да хвашен син/червен от буксата там на модулчето във вратата и да го проследиш през връзката на вратата в колонката и веднага след като влезе в купето да се вържеш за него. така направих при мен и дори успях да го пусна и да го изкарам под седалката при сглобена кола, сложих си пин на буксата на мястото му и паметта заработи
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2190
Регистриран на: 5.01.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Памет ел седалка

Мнение от meha » 11 Апр 2016, 8:59

Гледай WDS-а направо ,не се занимавай със снимки ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Памет ел седалка

Мнение от dan-dam » 11 Апр 2016, 9:06

Извинявам се на колегата, че му ползвам темата.
При мен паметта си работи, но за да сменя позицията от 3 на 1 да кажем трябва да задържа бутона, докато не се намести седалката. Не трябва ли само с еднократно натискане на самия бутон седалката да се предвижва до запаметената позиция?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 12.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 TDS

Re: Памет ел седалка

Мнение от Vladocbr » 11 Апр 2016, 10:11

Еднократно натискане само на изгасен двигател иначе само със задържане.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6142
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Памет ел седалка

Мнение от ares2 » 11 Апр 2016, 17:47

да.. иначе би се получило интересно ако караш и пипнеш позиция която е почти легнала и ти изчезне облегалката в движение :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2190
Регистриран на: 5.01.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Памет ел седалка

Мнение от meha » 11 Апр 2016, 20:20

ares2 написа:да.. иначе би се получило интересно ако караш и пипнеш позиция която е почти легнала и ти изчезне облегалката в движение :mhihi:


По интересно е ,ако ти караш легнал и опънат назад,а мацката ти кара по напред :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 10.02.2021
Пол: Мъж

Re: Памет ел седалка

Мнение от AP0306 » 17 Фев 2021, 10:38

Здравейте и аз сега слагам ел салон но съм малко объркан с паметта. Може ли актуални сххеми тъй като тези не ги отваря

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook