БМВ 520d нов! Какво мислите?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 15 Яну 2006, 19:19

Ivo_HK написа:Здравейте отново,

Ето един линк откъдето може да разберете какво имам впредвид

http://www.bmw.bg/bmw/?AC=2&C=6&CM=37

Поздрави
Иво


Според мен я зимай.Стига да не съжеляваш после,че не си взел по-мощния модел.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 2.03.2005
Местоположение: София

Мнение от filipf » 15 Яну 2006, 21:40

Здравей Иво, досега сам сменил достатъчно автомобили ( около десет ако не се лъжа, без да броим служебните) за да разбера че една кола трябва да те грабне за да си доволен след като я купиш, в смисъл, че дори да е нова, дори да е здрава и икономична - не те ли е грабнала тази кола когато си я видял за първи път, все ще има нещо дето няма да ти достига. Грабне ли те една кола като я видиш каквото и да става след това ти го приемаш по друг начин и си доволен от това че си я взел. Моят съвет е да не му мислиш много а да отиваш и да я поръчваш, тая кола те е грабнала :winky: .
По повод бензин или дизел за мен в момента по добрия избор е дизел с оглед на динамиката която предлага, не отстъпва по ништо на бензина в общи линии. Разходът на гориво е значително по нисък при дизелът и изхождайки от твоят пост по горе, че си кротък шофьор това е твоят избор.

Със здраве и да напишеш във форума като я вземеш с какви впечатления си :!:

младши ентусиаст
Мнения: 757
Регистриран на: 4.09.2005
Местоположение: София

Мнение от OPASNO LUD » 16 Яну 2006, 14:04

Еми тогава 520ската е твоята кола,а относно ддсето-там няма мърдане.Относно екстрите да знаеш, че там хвърчат много пари-само това,което си изброил ще легне 10к-с там много нужните дребосъци-като радио с диск,тонирани стъкла.металика.някоя лайстничка от най-евтините.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook