Съвет до колегите с "печка" в баварката!!!

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Съвет до колегите с "печка" в баварката!!!

Мнение от МАЧКАТОР » 16 Дек 2005, 18:58

Значи за хората, които не са запознати ще поясня, че имам сервиз за автономни отоплители с марката "Вебасто".........


Значи за пореден път осъзнавам ,че сервизите не са това, което са, а именно най-вече "Камор" :shock: Може ли да разхождам мой клиент един месец по сервизите и никой да не може да му качи софтуер за отоплителя, нещо, което става за точно 15минути(ако естествено имаш нужните познания и инструменти)......тове е все едно да ти сменят езика на борда, много сложно, няма що :idea: Уникалните спИциалисти от "Камор" надъхано му обясняваха ,че печката не е печка, щото няма кой да чете инструкциите за програмиране......ЕДИН МЕСЕЦ, как не ги е срам, и толкова пари да му вземат и такива тъпотии му обясняваха, че видиш ли-щом не е с оригиналния супер смотан касетофон, начи няма да има управление на печката, то и касетофона го върнахме и.....ииииии нищо :evil: само ни разиграваха, СМОТАНЯЦИ :!:

Чувахме се с клиента през десет минути, все едно сме си гаджета, заради тъпотиите ,дето онези "майстори" го убеждаваха ,че са станали......Най-накрая се разбрахме да дойде и да свалим работещите, все още части по печката и автомобилът вече щеше да е без печка, щото са МАЛОУМНИ в тоя сервиз.ПЕЧКАТА Е ЗАВОДСКО ВГАРЕДНА, а не допълнително!!!аз просто трябваше да я диагностицирам, и естествено го направих, обаче управлението й не е Вебасто и бях безсилен да я пусна вече монтирана на автомобила......
Обаче навих пича да пали към "Дару Кар".......а той се кълнеше в "Камор" :mhihi: Значи звъни ми и ми вика-Любо тук хората си свършиха работата, както трябва да я свършат във всеки нормален сервиз :shock: ОНЕМЯХ..............ооооо чудо на чудесата, оооо благодаря ти господи ,че ни дари с тъпанарския софтуер за супер-елементарното управление на отоплителя-ЕДИН ТЪП ПЛЮС :!: Та клиентът ми даде приемчика(Йото, може би няма някой ,който да не го знае).....Човекът даже ми прочете и грешките, които е давала печката и каза ,че общо взето това е рутинна работа, макар че се беше поопотил де :mhihi:


Та като край на тази сага-печката работи :!: Клиентът е доволен, НО АЗ НЕ СЪМ, щото след "Камор" , които обяснявали как са я палили с диагностичния беше изгоряла част за 326лева , БЕЗ ТРУД, защото ми беше неудобно да му взема пари на човека :confused: ДВА ЧАСА ТРИМА ЧОВЕКА РАБОТИХМЕ ЗА БЕЗ ПАРИ, щото в тоя Камор са пъъъълни безхаберници, ДА СЕ ЗНАЕ :evil:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Дек 2005, 2:34

Извинявам се на БАЧКАТОРА за недоразумението. Темата е била преместена в модераторския форум от модовете заради съмнения за реклама мисля. Връщам я обратно тук и още веднъж се извинявам за допуснатата грешка от страна на екипа.

Темата е напълно редовна, а примери за мърлявата работа на официалните дилъри на автомобилните марки в България мога да дам много. Едва ли има смисъл обаче :(

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 18 Дек 2005, 10:54

Ааааа хахахаххаааа, аз нямам подлия навик да си правя реклама по тоя тъпанарски начин, ако исках да рекламирам щях да си платя банер, няма значение-минало-бешело :mhihi: Така, или иначе всеки, който има такова чудо в колата рано ,или късно каца ........и в двата сервиза-"Камор-голем мор" и в "Дару" ще ми направят достатъчна реклама, просто защото друг изход и начин НЯМА :lol:

П.П.-вчера пратих още един фен на 525D да му "шибнат" въпросното управление-абе още двама като им пратя и вече всичко, надявам се, да е рутинно :roll: Иначе така и не разбрах ,защо когато автомобилът глътне български въздух и му изчезват програмките от борда :mhihi: Дали, защото има богата интервенция с връщането на километража, или някоя друга свинщина :roll: Вие на какво мнение сте :?:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 19 Дек 2005, 11:20

МАЧКАТОР написа:Иначе така и не разбрах ,защо когато автомобилът глътне български въздух и му изчезват програмките от борда :mhihi:
Дали, защото има богата интервенция с връщането на километража, или някоя друга свинщина :roll:
Вие на какво мнение сте :?:
:yes:

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Мнение от ivo1bg » 18 Яну 2006, 14:35

Аз съм човека с печката, който ходи 1 месец по мъките(Камор) и ако не беше Любо все още щях само да знам, че имам печка, но не и да я пускам. Щях да пиша и по-рано, но ме завъртяха други работи и не съм влизал отдавна тук. Та-по километража май никой не си беше играл :roll: , а цялата дандания стана след като ходих при "ония" от сервиза за да ми минат компютъра от немски на английски. До тогава печката си излизаше на компа,след смяната на езика изчезна функцията за пускане на печката в еди колко си часа. Казах им го на разбирачите и се почнаха глупости и измислици от 1002 нощи. Първо печката не тръгваше, защото температурата не била под 3градуса-ненормалници, при 4 гр. е още топло за тях. После печката изчезна, защото съм бил сменил ориг. касетофон с диск. И върха на скодоумието им бе, когато казаха, че колата няма печка. :evil: Абе как няма, какво е това под кората? Ами тя е сложена допълнително, ама не са я вързали към компа и за това не излиза. Иначе те през техния сервизен компютър я пускат, та ми изгориха тази част за която Любо говореше. Абе ако имате вариянт да не стъпвате в "оня" сервиз, препоръчвам Ви го горещо.

младши ентусиаст
Мнения: 757
Регистриран на: 4.09.2005
Местоположение: София

Мнение от OPASNO LUD » 19 Яну 2006, 0:31

Мда на мен ми доналяха 2 кила масло за 5 секунди- не че сам за 25 лева ама поне не ми искаха пари за наливането

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook