Въздушни възглавници - нивомат

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: София
Кара: Рейдж Ровър 4,4

Въздушни възглавници - нивомат

Мнение от Mitaran » 21 Сеп 2007, 16:27

Привет, имам следния проблем, като спра и паркирам, и колата кляка отад, повече отляво, не всеки път но много редовно, дори днес чух шум от изпускане на въздух след като съм я заключил. Досега не го е правила това и си мисля, че май възглавницата е заминала а?? :help:
Ако е така според вас и 2те ли се сменят или може и само едната, са ще видя частите тук в бургас, въпреки че от утре съм в софия, ама така да се приготва психически.
Някой ако е има такъв проблем да налее малко акъл Моля :idea:
Имало е случай като отключа колата и седна да чувам компресора да работи а още не съм пъхнал ключа...?

Благодаря предварително

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Мнение от jivko81 » 21 Сеп 2007, 17:09

Сменя се и само едната, а за компресора: той не работи само на запалена кола, а когато има нужда от напомпване възглавницата,

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: София
Кара: Рейдж Ровър 4,4

Мнение от Mitaran » 22 Сеп 2007, 16:50

:roll: Мерси, смених я преди малко, в Бургас 390лв възглавницата, и 40 кинта смяна за едната, за 2бр = 60лв, по нататък другата, че много така кофти идва разхода, като за край на сезона хахаха ;)

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook