Вибрации от кардана - баланс къде?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 8.06.2005
Местоположение: София

Вибрации от кардана - баланс къде?

Мнение от shefa » 22 Мар 2007, 13:55

Здравейте,

От доста време имам едно вибриране отзад при ниски обороти при подаване и отпускане на газта. Ходих по всякакви сервизи и не могат да го хванат къде. Смених скорости, каре на кардана, тампони на диференциала, пак си вибрира. В последния сервиз в който ходих (водят се голями разбирачи) казаха че проблема ми е в кардана и трябва да се носи на баланс. Кой се занимава с такива неща?

Благодаря
палим, гасим и газим ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 310
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW E71 4.0xd
Мечтае да кара: M3 E92

Мнение от Spoika » 23 Мар 2007, 0:22

и аз имам подобен проблем ама вибрирането идва от двигателя някаде.. и имам подозрениа, че е от демпферната шайба :roll: . в понеделник отивам да проверя в сервиза..

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: испания
Кара: 325i a вече и 320 DA

Мнение от plamenig » 24 Мар 2007, 13:39

навремето имах подобен проблем само че тогава карах FORD.има една фабрика в Кубрат(русенско).На теб ти е доста далече но аз съм от него край и ходих там.просто ти давам информация,само че не помня как се казва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 8.06.2005
Местоположение: София

Мнение от shefa » 26 Мар 2007, 17:34

проблема се оказа в маховика. беше блокирал не разбрах точно как. от 2 години я карам по всевъзможни сервизи и никой не можеше да я оправи. смених скорости, каре на кардана, тампони на дифа, за малко и дифа щях да сменя. ей как ми е писнало от некъдърни майстори. добре че го намерих този сервиз та съвестни хора с познания и умения се заеха да решат проблема а не само да отбиват номера. искам да пратя момчетата от камор на обучение там да видят как се работи. ше откачим вече от тая страна
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
палим, гасим и газим ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 18.02.2007
Мечтае да кара: колело

Мнение от tomentoza » 26 Мар 2007, 22:29

И къде е тоя сервиз?
ИзображениеИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 8.06.2005
Местоположение: София

Мнение от shefa » 29 Мар 2007, 12:29

в малинова долина .. като продължиш от драган цанков и караш по пътя към бистрица като стигнеш до една табела на Фиат завиваш нагоре и надясно по един нов асфалт .. караш само направо .. почти накрая на улицата ще видиш отляво две сервизни халета и луксозни коли паркирани отпред .. е там е мястото .. последния път като бях бяха вкарали едно 63 AMG .. а преди това съм виждал и едно жълто ламборджини .. явно разбират хората от коли :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
палим, гасим и газим ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 22.04.2005
Местоположение: София

Мнение от kopchev » 29 Мар 2007, 14:36

E то това е точния човек!!! Само яко машии праят

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook