10 е46'ки, 2 М3'та, М6, 330 Supercharger, и други

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: ВАЗ 2105
Мечтае да кара: Ferrari F40 LM

Мнение от bmw_bulgar » 21 Мар 2007, 23:10

де да знам така по ме радва. Искам да си купя спортни седалки, и да и затъмня стаклата. Ама тва ще се случи чак до година. Също така ако до година не живея вече в Роуд Аиланд може да си зема "европейски стил" предни номера. С БГ флаг и некой натпис:)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.04.2007
Местоположение: BG

Re: 10 е46'ки, 2 М3'та, М6, 330 Supercharger, и други

Мнение от mom4e_s_BMW » 06 Апр 2007, 9:13

[quote="bmw_bulgar"]Полицияата спраха М6тицата и СЛК-то с 110 мпх (почти 200 км/ч). Ама ги пуснаха с 260 $ глоба.quote]

Това никъде го няма в Америка. Ако те спрат със скорост по-голяма от 40 мили в час се смята за престъпление и не ти мърда ареста, 3000 долара глоба , няколко години без книжка и най-малко 100 часа доброволен труд и то ако имаш добър адвокат. Ако нямаш ти слагат и състезаване на магистрала + безразсъдно каране и тогава не ти остава друго освен да се прибереш в БГ и да разказваш смелите си истории на хора , кито хабер си нямат как са нещата в Америка. Приличаш ми на някои от тези шофьорчета на камиони , които по цял ден висят в кафенетата и си разказват такива геройски истории и все ги хващат , ама се отърват или с поучаване или с минимална глоба.
К&Н филтър , прозрачни корнери със сини крушки

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 13.05.2003
Местоположение: USA за сега
Кара: е92 335i 6MT
Мечтае да кара: e92 M3 може би....
Детайли за колата: сток като за начало ...

Мнение от PUTER » 06 Апр 2007, 14:32

Не е точно така.... много зависи на какво ченге ще попаднеш и как ще се развият нещата.
Имам приятел,който кара е36 М3. Спират го на магистралата с 130mph.
Ченгето го проверява и му казва че трябва да му вземе книжката ако му напише истинската скорост,затова му пише 90. При това положение,той си наема адвокат,плаща около $800 и му взимат само 2т..вместо книжката.
В САЩ имаш 12т в книжката.
Друга история.. спират ме мен. Бях почти 30mph над ограничението на магистралата. Ченгето си ми пише всичко и аз като не знаех не отидох на адвокат. Равносметката беше : по-малко,$260 глоба и 8 часа "поправителен" :mhihi: :mhihi: :mhihi: (трябва да карам с някво ченге,за да се науча да спазвам правилата). Ако откажа да го изпълня,ми взимат книжката за 1 месец. Забравих да кажа,че и това нещо ще ми струва $100 ;)
Brutal
Motor
Works

Изображение

Капетано
Аватар
Мнения: 3364
Регистриран на: 20.01.2004
Местоположение: далеко от родината
Кара: '90 328i/6 '95 540i/6

Re: 10 е46'ки, 2 М3'та, М6, 330 Supercharger, и други

Мнение от LeX » 06 Апр 2007, 17:53

mom4e_s_BMW написа:
bmw_bulgar написа:Полицияата спраха М6тицата и СЛК-то с 110 мпх (почти 200 км/ч). Ама ги пуснаха с 260 $ глоба.quote]

Това никъде го няма в Америка. Ако те спрат със скорост по-голяма от 40 мили в час се смята за престъпление и не ти мърда ареста, 3000 долара глоба


nqma kirilizator...

kato se zamisli6 ot 110mili kato izvadi6 40 mili se poly4avat 70 mili, pove4eto ograni4eniq po magistralite sa 75, taka 4e sam moje da si otgovori6 na vuprosa dali e bilo prestuplenie ;)
Изображение

"My ambition....by the end of the day, to be the world champion" Colin McRae

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.04.2007
Местоположение: BG

Re: 10 е46'ки, 2 М3'та, М6, 330 Supercharger, и други

Мнение от mom4e_s_BMW » 06 Апр 2007, 20:35

LeX написа:
mom4e_s_BMW написа:
bmw_bulgar написа:Полицияата спраха М6тицата и СЛК-то с 110 мпх (почти 200 км/ч). Ама ги пуснаха с 260 $ глоба.quote]

Това никъде го няма в Америка. Ако те спрат със скорост по-голяма от 40 мили в час се смята за престъпление и не ти мърда ареста, 3000 долара глоба


nqma kirilizator...

kato se zamisli6 ot 110mili kato izvadi6 40 mili se poly4avat 70 mili, pove4eto ograni4eniq po magistralite sa 75, taka 4e sam moje da si otgovori6 na vuprosa dali e bilo prestuplenie ;)


Обикновено не се замислям много , че боли глава после , но пък за сметка на това действам с факти , а те са че околните на въпросния щат места ограниченията са 65 в най-добрия случай . Даже става повече от 40 . Използвайки твоята формула се получава 45 над. Ето и линк с карта .
http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_limi ... ted_States
Молим за обяснение колегата БУЛГАР дали не сте отишли всички в онази част на Тексас , където е 80 ограничението , но където закопчават всички със затворнически физиономии. Упсиии, на снимките виждам че има сняг наоколо , значи не сте били и там . За колегите със случки: разправяйте ги на колегите си трокаджии , които си ( ви ) вярват.
К&Н филтър , прозрачни корнери със сини крушки

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 13.05.2003
Местоположение: USA за сега
Кара: е92 335i 6MT
Мечтае да кара: e92 M3 може би....
Детайли за колата: сток като за начало ...

Мнение от PUTER » 06 Апр 2007, 21:35

Айде сега глупости...няма какво да правя цяла нощ и си съчинявам истории,защотото съм комплексар.. знам ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Както и да е! Който не вярва,за него си е
Brutal
Motor
Works

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: ВАЗ 2105
Мечтае да кара: Ferrari F40 LM

Re: 10 е46'ки, 2 М3'та, М6, 330 Supercharger, и други

Мнение от bmw_bulgar » 08 Апр 2007, 0:52

mom4e_s_BMW написа:
LeX написа:
mom4e_s_BMW написа:
bmw_bulgar написа:Полицияата спраха М6тицата и СЛК-то с 110 мпх (почти 200 км/ч). Ама ги пуснаха с 260 $ глоба.quote]

Това никъде го няма в Америка. Ако те спрат със скорост по-голяма от 40 мили в час се смята за престъпление и не ти мърда ареста, 3000 долара глоба


nqma kirilizator...

kato se zamisli6 ot 110mili kato izvadi6 40 mili se poly4avat 70 mili, pove4eto ograni4eniq po magistralite sa 75, taka 4e sam moje da si otgovori6 na vuprosa dali e bilo prestuplenie ;)


Обикновено не се замислям много , че боли глава после , но пък за сметка на това действам с факти , а те са че околните на въпросния щат места ограниченията са 65 в най-добрия случай . Даже става повече от 40 . Използвайки твоята формула се получава 45 над. Ето и линк с карта .
http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_limi ... ted_States
Молим за обяснение колегата БУЛГАР дали не сте отишли всички в онази част на Тексас , където е 80 ограничението , но където закопчават всички със затворнически физиономии. Упсиии, на снимките виждам че има сняг наоколо , значи не сте били и там . За колегите със случки: разправяйте ги на колегите си трокаджии , които си ( ви ) вярват.


Пич пишеш много интерсни неща, ама дори не ме познаващ че да си правиш такива изводи. Ас за себеси знам какво се е случило щото съм го видял с собствените си очи. Много много не ме бърка какво мисли некой си на нета.

За скоростите си доста прав. Ама и в БГ къто те хванат пиян тря да те арестуват ама не винаги се получава така нали? Както някои ве4е спомена зависи от ситуацията и ченгето. Доста е луда историята и разбирам защо неми вяарваш. Ако бях на твое място и ас сигурно нямаше да вярвам.

Плус тва ас си карах с 80 мили. Тва е 15 над ограничението, така 4е самия ас нищо лошо не съм правил, само гледах....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: ВАЗ 2105
Мечтае да кара: Ferrari F40 LM

Мнение от bmw_bulgar » 08 Апр 2007, 1:02

PUTER написа:Айде сега глупости...няма какво да правя цяла нощ и си съчинявам истории,защотото съм комплексар.. знам ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Както и да е! Който не вярва,за него си е


:bchug: :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.04.2007
Местоположение: BG

Мнение от mom4e_s_BMW » 08 Апр 2007, 19:17

Казвам така , щото видях какво се случи с двама от тези , които познавам . Единият лично пътувах 45 мили, за да не спи в ареста, а другия държавата му взе колата ( и книжката за 2 години ) като средство за изпълнено престъпление 135 м/ч при 45 ограни4ение , а за мен пътуваха този път да ме вземат от една бензиностанция , на която ме оставиха полицаите.
Не те познавам , ама явно скоро ще се запознаем , че и може да се видим ако идваш към Чикаго .
К&Н филтър , прозрачни корнери със сини крушки

Капетано
Аватар
Мнения: 3364
Регистриран на: 20.01.2004
Местоположение: далеко от родината
Кара: '90 328i/6 '95 540i/6

Мнение от LeX » 08 Апр 2007, 19:37

mom4e_s_BMW написа:Не те познавам , ама явно скоро ще се запознаем , че и може да се видим ако идваш към Чикаго .


аз може да идвам към Чикаго...пусни снимки на твойта кола да я видиме ;)
Изображение

"My ambition....by the end of the day, to be the world champion" Colin McRae

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: ВАЗ 2105
Мечтае да кара: Ferrari F40 LM

Мнение от bmw_bulgar » 08 Апр 2007, 20:19

съгласен съм че се случват такива неща в САШ. Несъм твардиал че несе. Но тука в Нев Ингланд на куките доста по малко им пука и допускат доста повече.

Бих искал да доида до чикаго но ми е малко дълаг пътя. Но можеби до година...

от каквото знам от LEX може би ще се сабираме около NY.
Изображение

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook