Грешка Zuendkreis ZK0

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 19.05.2019
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 320d 136hp
Мечтае да кара: BMW e46 320d 136hp със хибрид

Грешка Zuendkreis ZK0

Мнение от ViksiBG » 17 Фев 2023, 21:15

Здравейте колеги и колежки, преди няколко дена ми светна чека за ербег и реших да проверя с INPA-та за какво става въпрос и ми излезна тази грешка и не може да се изтрие!
Поразтърсих се из нета в чуждите форуми дали има някаква иформация и има някои викат,че е от лентовия кабел други от някъв кабел до скоростния лост или нещо на колана или обтегача или закопчалката.
Волана е сменен със М-ков но преди година някъде и нямаше проблеми.
Въпроса ми е дали някой колега се сблъсквал с тази грешка и как е решил проблема?

Благодаря на всички предварително !!

Снимка на грешката- https://prnt.sc/ZDZ78i08ewzn

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Грешка Zuendkreis ZK0

Мнение от Denis1903 » 20 Фев 2023, 22:23

Имах същата записана грешка ! В един гаражен сервиз ми казаха че нвщо аербега дрън дрън - 1600€ умопомрачителна сума . Оттам отивам в БМВ и ми смениха лентовия кабел на волана (schleifring) 350€ . След това съм нямал проблеми . Мисля че това нещо струва около 70€ и можеш спокойно да си го смениш и сам , стига да имаш нужните инструменти и качества .


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 19.05.2019
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 320d 136hp
Мечтае да кара: BMW e46 320d 136hp със хибрид

Re: Грешка Zuendkreis ZK0

Мнение от ViksiBG » 20 Фев 2023, 23:56

Denis1903 написа:Имах същата записана грешка ! В един гаражен сервиз ми казаха че нвщо аербега дрън дрън - 1600€ умопомрачителна сума . Оттам отивам в БМВ и ми смениха лентовия кабел на волана (schleifring) 350€ . След това съм нямал проблеми . Мисля че това нещо струва около 70€ и можеш спокойно да си го смениш и сам , стига да имаш нужните инструменти и качества .


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi



Благодаря за отговора! И аз мисля че проблема е в лентовия кабел..

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook