Питане за радио СД

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 24.02.2009
Местоположение: стара загора
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 facelift
Мечтае да кара: Е90
Детайли за колата: E46 318i N42 143h.p.

Питане за радио СД

Мнение от nedbmw » 04 Яну 2023, 18:12

Здравейте колеги! Интересува ме, кой модел от оригиналните радио СД-та свирят най добре. Моята кола е с фабричен усилвател lear и по мощни говорители
по 2 Ома във вратите но колата я купих без оригиналното радио, което е било някакво с касетка мисля бе СД43! Карам го сега с един обикновен плеар Пайнер с флашка но искам да си сложа оригинално радио. Според вас кои са по добри Алпин, Сименс-VDO, или там тия с касетката Блаупункт! Тоя пайнер ми бе на предишното БМВ Е36 и там свиреше доста добре щото е доста мощен но сега на Е46-та нещо с тоя усилвател в багажника му идва повече силата и по скоро кънти и звука не ме кефи. Няма го този приятен мек звук на оргиналното радио което съм слушал в БМВ-то на един приятел макар че няма силата но моите говорители но говора е по ясен и т.н.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 2.01.2023
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: M54B30 SMG
Мечтае да кара: S38B38

Re: Питане за радио СД

Мнение от Commissioner » 05 Яну 2023, 1:26

Здравей колега!
От оригиналните на BMW, всички са добри. Според мен, трябва да се насочиш какво искаш да постигаш. Това към което се стремиш най добре да поставиш оригинални компоненти от фабричното озвучаване на E46. Ако искаш вече нещо по така :lol: слагаш висок клас говорители с филтри(среди и мидбаси), възпроизвеждащо устройство и усилвател.
Успех!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 24.02.2009
Местоположение: стара загора
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 facelift
Мечтае да кара: Е90
Детайли за колата: E46 318i N42 143h.p.

Re: Питане за радио СД

Мнение от nedbmw » 06 Яну 2023, 10:11

Commissioner написа:Здравей колега!
От оригиналните на BMW, всички са добри. Според мен, трябва да се насочиш какво искаш да постигаш. Това към което се стремиш най добре да поставиш оригинални компоненти от фабричното озвучаване на E46. Ако искаш вече нещо по така слагаш висок клас говорители с филтри(среди и мидбаси), възпроизвеждащо устройство и усилвател.
Успех!
Както съм писал са ми висок клас говорителите водят го с HiFi озвучаване! Идин клас съм по долу от тия които са с Harman но искам да си избера правилния или казано с най добро качество на звук радио СД за модела!

Изпратено от моят V10_4G с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 2.01.2023
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: M54B30 SMG
Мечтае да кара: S38B38

Re: Питане за радио СД

Мнение от Commissioner » 06 Яну 2023, 12:22

Разбирам те.
CD от тези сегашните не ги знам изобщо. На говорители си залагам на DLS, но от много отдавна не се занимавам вече с Car-Audio и не знам дали има сега нещо качествено. За супер качество имаше един Pioneer DEH-P80RS. Той е умопомрачителен от към качество и корекции. Ако го намериш ще си много доволен!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 20.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39

Re: Питане за радио СД

Мнение от Dyakov » 06 Яну 2023, 16:15

Мисля, че в тази тема: https://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=34&t=421969&hilit=%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D0%B5%D1%80#p4318396 ще намериш отговор на въпроса ти.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook