325 xi kombi 320 000 km 2003 - дали да го взимам

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 318 118 hp / 1998
Мечтае да кара: по Pikes Peak

Re: 325 xi kombi 320 000 km 2003 - дали да го взимам

Мнение от StaKo » 01 Дек 2022, 9:17

Брей, тука се развихри теория на конспирацията. Не бях се сетил за такъв сценарии. Както и да е всеки може да мисли каквото иска. В съшото време, аз искам да си взема нещо запазено, подържано, не искам да започвам със смени на всичко изброено. Винаги предпочитам да дам над пазарната цена, но да взема нещо максимално добро. Ходих в една автокъща
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=qi3cjq

Колата е много прилично запазена, но трябва да се сменя по нея съединител, висяшият лагер, амортисьори, дискове, верига. Това само на първо гледане. Пише окачване в топ състояние но се клати като лодка, няма никой нито в предните нито в задните амортисьори. Ще я даде и на 4400, без да се пазаря. Като дам началните разходи за регистрация ще стане 5000. Но 3000 лева ще трябва да дам от раз, за да я постегна и пак няма да бъде на нивото на синята. Затова предпочитам да ги дам за нещо което е по-качествено от начало. С тази ако отида в Авто Баваря, както беше със синята, няма да ми дадът протокола, който дадоха за синята. Затова смятам, че колебания нямам по въпроса, освен ако не изпадне някаква по-свежа Е46. Предпочитам да е само на задно, с ръчни скорости, запазена за до 6000 лв, но не откривам такава.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: 325 xi kombi 320 000 km 2003 - дали да го взимам

Мнение от boris » 01 Дек 2022, 9:22

streetz написа: Да не говорим за зле скалъпената история, че уж се чуди дали да я купи, а тя си неговата кола :lol:


:yes: :yes:


Колата е на автора на темата. Заключвам я за да не си я редактира и да остане в историята на форума, като поредният зле оформен опит за реклама.

Едит: Явно реши да се изложи и с още едно мнение.
Изображение

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook