Проблем с Airbag лампа

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Проблем с Airbag лампа

Мнение от Denis1903 » 05 Юни 2022, 18:42

Колеги светеше ми аербега и в сервиза смениха лентовия кабел на волана (350 евро ) днес забелязах , че когато някой седне на пасажерската седалка лампата пак светва . Ако никой не сяда лампата не свети . Съмнява ме , че е кантара на пасажерската седалка . Някой има ли идея как се ремонтира този кантар ? Също така видях в интернет за 8евро някаква залагалка ( байпас ) където се монтира на мястото на кантара и автомобила отчита , че има постоянно седнал човек там и лампата изгасва . Какво мислите , как да подходя ? (Е46 330ци)

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Проблем с Airbag лампа

Мнение от DoesNot » 05 Юни 2022, 19:59

Denis1903 написа:Колеги светеше ми аербега и в сервиза смениха лентовия кабел на волана (350 евро ) днес забелязах , че когато някой седне на пасажерската седалка лампата пак светва . Ако никой не сяда лампата не свети . Съмнява ме , че е кантара на пасажерската седалка . Някой има ли идея как се ремонтира този кантар ? Също така видях в интернет за 8евро някаква залагалка ( байпас ) където се монтира на мястото на кантара и автомобила отчита , че има постоянно седнал човек там и лампата изгасва . Какво мислите , как да подходя ? (Е46 330ци)

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

Изключва се софтуерно и се вади буксата на кантара. Най-лесно става с BMW Scanner.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook