M52B20TU Странен проблем с прекъсване

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 10.09.2021

M52B20TU Странен проблем с прекъсване

Мнение от E46_Fan90 » 10 Сеп 2021, 20:19

Здравейте колеги, много е странен проблема ми. Колата си пали безпроблемно и на студено и топло, обаче при плавно подаване на газ и докато ускорява се получава едно поклащане като прекъсване,също и другото странно явление е, когато е на място колата и пускам и спирам климатик и оборотите почват да играят от 500 до 1000 и в някой случай и изгасва, също така и като вдигам прозорец и е на място и пак мени оборотите. Колата няма ГАЗ, сменени са 6 нови бобини заедно със свещите, пълно рециклиране на Диса клапата, оригинален датчик на разпределителния вал, акумулатора е нов и проверен заедно с динамото и са перфектни, при гофрето на дросела и стъпковото са проверени, не са сцепени. Дайте някакви идеи колеги, че съм в задънена улица вече.На диагностика не излизат грешки, не съм гледал подробни живи данни, купих колата с спортни изпускателни колектори и не знам сондите, ама няма никакви грешки на диагностиката. Искам да кажа, че проверявам с капачката на маслото и там създава вакум и трудно я отлепям от дупката, дали може да е от картерния клапан.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: M52B20TU Странен проблем с прекъсване

Мнение от zvetiko » 11 Сеп 2021, 12:22

Колега, мисля, че добре си се насочил- този вакум не е нормално състояние.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook