Монтиране на конзола със задни запалки

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 4.01.2017
Пол: Мъж
Кара: E46 330D
Мечтае да кара: E92 M3

Монтиране на конзола със задни запалки

Мнение от DanielXS » 18 Юли 2021, 9:23

Колеги, изпадна ми оферта за задната конзола със запалки, която е част от опция S493A Storage compartment package и я взех, но е със срязани кабели и колегата, от който я взех не му се занимава да разглобява барчето, за да види къде свършват кабелите от от къде черпи ток.
Търсих в интернет из чуждестранните форуми, но информацията е много оскъдна и общо взето никъде не намерих схема за окабеляването на тази екстра.
Доколкото разбрах от прочетеното, БМВ не продава кабелите с буксите за тази джаджа, трябва да си закупиш букса, пинове и кабели и сам да си го измайсториш.
Буксите с малко кабел ги имам и мога да запоя още кабел и да го изолирам, но пак остава въпросът за какво да ги вържа, за да черпят ток.
Някой, който ги е монтирал или ги им заводско може ли да сподели как са вързани при тях?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 26.03.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: '12 Е70 40d

Re: Монтиране на конзола със задни запалки

Мнение от Gatz » 18 Юли 2021, 9:30

Здравей колега, аз монтирах тази екстра. Също не намерих схема за монтажа и я вързах към предната запалка. Знам че не е най-доброто решение което може да се измисли,но върши работа. Аз никога не включвам всички гнезда и затова нямам притеснения относно натоварването. Това е от мен.
Поздрави
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 4.01.2017
Пол: Мъж
Кара: E46 330D
Мечтае да кара: E92 M3

Re: Монтиране на конзола със задни запалки

Мнение от DanielXS » 19 Юли 2021, 17:15

Gatz написа:Здравей колега, аз монтирах тази екстра. Също не намерих схема за монтажа и я вързах към предната запалка. Знам че не е най-доброто решение което може да се измисли,но върши работа. Аз никога не включвам всички гнезда и затова нямам притеснения относно натоварването. Това е от мен.
Поздрави

Колега, би ли споделил как точно върза кабелите и дали и трите гнезда ти работят?
В един от чуждестранните форуми пишеше нещо за преправяне, за да са с мъжки адаптер накрая кабелите, който е същия като на предната запалка и да се включат директно в женския адаптер от където по принцип идва захранването.
Нещо не ми допада тази идея, тъй като ползвам предната запалка, за да си зареждам телефона и ми се иска и трите да са активни.
Намерих в интернет снимка на кабелите, които трябва да са на колите, които от завода го имат това, но е страшна работа...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook