Сдвояване на телефон към блутут модул

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 30.10.2008
Местоположение: Поморие
Пол: Мъж
Кара: Е46 М52ТУ20 ,2000г.
Мечтае да кара: бързо

Сдвояване на телефон към блутут модул

Мнение от georgi dyulgerov » 30 Мар 2021, 15:45

Здравейте колеги,
Някой може ли да каже дали е възможно да са сдвои телефон към блутут модул на кола с пълна заготовка за телефон, без да се използват програми? Прилагам снимки на буксите за телефона, които се намират в подлакътника. Има клип за сдвояване, но там голямата букса е двадесет пинова за Нокия, а моята е едноредова... Та ако някой знае кои кабели да дам на късо, за да имитирам функцията на копчето за сдвояване, което нямам, ще съм много благодарен!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Сдвояване на телефон към блутут модул

Мнение от NGneer4eto » 31 Мар 2021, 19:45

Колега, вероятно модулът ти не е от Е46. Ако провериш по номер модула за кой модел е по-има възможност да намериш видео в нета за свързване. Аз до преди година си пазих конзолата с бутона, но я подарих на новия собственик на колата и помня, че беше с 20 пиновата букса.
Така или иначе с модул от Е46 не можеш да накараш да работи телефон след 2013-2014 г. Свързва се и го дава, но при разговор те изхвърля след няколко секунди. Вероятно си взел някакъв модул от Е53, с какъвто е известно, че работи нормално, но там трябва да търсиш някого, който го е правил това ретрофитване. И аз съм търсил по темата в този форум, но не намерих информация.
Редно е да дадеш малко повече информация за кой точно модул става въпрос и какъв модел Е46(коя година). С навигация или само радио и т.н. Имаш ли бутон R/T на волана? По информацията, която си дал трудно ще получиш отговор.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 30.10.2008
Местоположение: Поморие
Пол: Мъж
Кара: Е46 М52ТУ20 ,2000г.
Мечтае да кара: бързо

Re: Сдвояване на телефон към блутут модул

Мнение от georgi dyulgerov » 02 Апр 2021, 12:14

Здравей колега,
Колата е с 16:9 навигация с МК4. Волана е М ков и има R/T бутон. На ИСТА изкарва, че има пълна подготовка за телефон. Има микрофон. Но май няма блутут модул, само сигнален усилвател. Много странно... Като се натисне копчето за гласови команди от волана, излиза надпис спешно набиране на монитора. Гледах, че всички телефони буксите които са в подлакътника са 18 пинови, на два реда по 9 пина. Моите са една 12 пинова и една 6 пинова.
Ама ако никой не може да помогне ще я мисля някак си...
Ето снимка от това което имам в багажника.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook