Проблем с палене 330д е46 2000г

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори


Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 17.11.2019
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: 318iS
Мечтае да кара: M5 Competition

Проблем с палене 330д е46 2000г

Мнение от k.bukorov » 26 Мар 2021, 16:46

Здравейте колеги, от няколко седмици съм собственик на е46 330д 184к.с 2000г.. така проблемът е следния...
Вчера както си карах ( много близко разтояние 3-4км) предимно на 2-ра предавка :) та както си карах изведнъж ми светна лампата за подгрева на свещите ( извинявам се за обяснението лампата изглежда като стар телефонен кабел мисля е за подгрев.. ) лампата светна колата изгуби всякаква мощност опитах в движение да изключа двигателя и пак да запаля но колата така и не запали.... и лампата продалжи да свети... След това един познат ми откачи някаква букса която била нещо с КОММОН РЕЙЛ или нещо такова (намирасе точно зад двигателя от страната на купето) изключихме буксата.. колата запали но беше сякаш в авариен режим не вървеше нормално... след това отново закачихме буксата колата запали без проблем и лампата изгасна и от вчера вечерта до днес нямам проблем нито лампата свети нито нищо и колата си пали нормално... и днес видях че разхода ми на гориво се е покачил и като я настъпвам градско започва да показва 14.7 / 100км ( незнам дали е нормално разхода на гориво.. просто до вчера колата катоя настъпвах показваше наи много 11.3 - 11.5 колата е ръчка.
Ще съм ви много благодарен ако споделите мнение... евентуално какво да правя и ако отида в сервиз какво да кажа на хората да погледнат
Благодаря и хубав ден
Изображение

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook