Говорители

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 1.06.2016

Re: Говорители

Мнение от swetlioo » 29 Сеп 2020, 11:41

Хаха, не мога да се занимавам чак па толко. Събота и неделя бях по планината, нема да разправям какъв дъжд ме валя 2 дни, а колата беше под всякакви наклони. Не протече. Ще я видим колко ще изкара. Като протече, 2 палачински с гарнировка от силикон и няма да има проблеми :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 66
Регистриран на: 8.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M57D30 седан с емкова броня
Мечтае да кара: E30 m3 червена и да върви с руса кака

Re: Говорители

Мнение от stradikus » 30 Сеп 2020, 9:26

ivoaudi написа:
stradikus написа:Колеги, да не пускам нова тема - от ниските говорите отзад в багажника се чува едно звънче при по-силен бас. За боклука ли са?


Два са вариантите:
-претоплена, изкривена шпула, опираща в магнита. За конвенционални говорители не си заслужава и не се пренавива, не се ремонтира. Отиват в кофата.
-чуждо тяло, песъчинка намъкнала се между шпулата и магнита. Поизтупай говорителите със силна музика. Поразходи и мембраните механично нагоре-надолу с ръка. Често се случва чужденеца да изпадне и говорителите да се оправят магически.



Оказа се песъчинка и от самосебе си изчезна това звънчене.

Да продължа с въпросите. Купих си андроид навигация от Китай, не съм със сд чейнджър, свързах всичко, както е по схемата, но има един голям проблем с антената. Аз имам два кабела за антена и те посочват да се свърже само единия, защото предполагам другата част я има в навигацията, но само в София си хващам радиа, като тръгна да пътувам някъде явно не хваща сигнал и имам само БНР, някаква класика и понякога фреш. Запознати ли сте как се оправя такъв проблем? Прикачвам снимка с преходника, който те ми предоставиха. Моя кабел, който влиза там няма такава пъпка, за да щракне.

310aPwVWuwL._AC_.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 1.06.2016

Re: Говорители

Мнение от swetlioo » 06 Окт 2020, 13:58

Да актуализирам с информация, относно моят проект.
Смених касетофона с CD53 и говорителите, зазвучаха още по-добре.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook