BMW E46 M47 150hp - помощ
Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори
1 мнение
• Страница 1 от 1
BMW E46 M47 150hp - помощ
Здравейте хора.
Карам БМВ Е46 320д 150 коня Евро 3 ( 2001 година края ) . Затапен е ЕГР-а , мисля че нямам охладител( нямам тръбичката която излиза от ЕГР клапана ) . Колата не прегрява , маркучите са меки, правих тест за изгорели газове - няма газове . Надувах системата - не спада налягането на барометъра ( майстора каза значи че няма теч ) . Колата за 100тина км губи целия антифриз от казанчето , последния път ( преди 25 км пробег ) сипах 1 литър вода . Преди месец сменях предна броня и увисихме интеркулера ( челен ) докато да сложим новата броня и нещо й стана и пушише бели облаци след това за 2-3 дни при палене ,но след това изобщо не ми е пушила така- тогава правих теста за изгорели газове. Колата загрява нормално ( не е бързо ) , температурата си я държи в средата . Парно имам.
Мога да предоставя и клип как пушише колата преди.
Помогнете какво да правя . Благодаря предварително
Карам БМВ Е46 320д 150 коня Евро 3 ( 2001 година края ) . Затапен е ЕГР-а , мисля че нямам охладител( нямам тръбичката която излиза от ЕГР клапана ) . Колата не прегрява , маркучите са меки, правих тест за изгорели газове - няма газове . Надувах системата - не спада налягането на барометъра ( майстора каза значи че няма теч ) . Колата за 100тина км губи целия антифриз от казанчето , последния път ( преди 25 км пробег ) сипах 1 литър вода . Преди месец сменях предна броня и увисихме интеркулера ( челен ) докато да сложим новата броня и нещо й стана и пушише бели облаци след това за 2-3 дни при палене ,но след това изобщо не ми е пушила така- тогава правих теста за изгорели газове. Колата загрява нормално ( не е бързо ) , температурата си я държи в средата . Парно имам.
Мога да предоставя и клип как пушише колата преди.
Помогнете какво да правя . Благодаря предварително
1 мнение
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани