///Мечтата
Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
Re: ///Мечтата
Lenco написа:Тая красавица трябва да е със style 127, ще и стоят като шамар на циганин.
България + е46 + 19-ки е кофти комбинация в едно изречение, но е брутално.
Да , най-хубавите джантни за М3 Е46 .
Но това означава да не мога да шофирам колата из България и съседите .

- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
Re: ///Мечтата
Здравейте .
В събота вечер както си карах на околовръстното на София и колата изгасна в движение
Всичко беше изчислено до сантиметри така че инерцията да ме закара на OMV Бояна .
Първоначално ми мина през главата че може да е превъртял лагер но щеше да се чуе .
Върти нормално но не пали - реших EWS или бензинова помпа .

Спах на хотел и на другият ден чаках приятел да ме прибере .

Прибрахме я и моят механик я прочете - реле бензинова помпа .
Бушонът изгорял , релето здраво , стига ток до помпата но самата помпа не работи .

Помпата оригинална .

Ново капаче купихме и взехме помпата от М3 кабриото .


Нова помпа за М3 Е46 има само ОЕМ и е 560 евро с отстъпката .
Дават ми идея да сложа след време афтърмаркет .
Засега с тази ще карам .

В събота вечер както си карах на околовръстното на София и колата изгасна в движение
Всичко беше изчислено до сантиметри така че инерцията да ме закара на OMV Бояна .
Първоначално ми мина през главата че може да е превъртял лагер но щеше да се чуе .
Върти нормално но не пали - реших EWS или бензинова помпа .

Спах на хотел и на другият ден чаках приятел да ме прибере .

Прибрахме я и моят механик я прочете - реле бензинова помпа .
Бушонът изгорял , релето здраво , стига ток до помпата но самата помпа не работи .

Помпата оригинална .

Ново капаче купихме и взехме помпата от М3 кабриото .


Нова помпа за М3 Е46 има само ОЕМ и е 560 евро с отстъпката .
Дават ми идея да сложа след време афтърмаркет .
Засега с тази ще карам .


- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: ///Мечтата
Harry Poter написа:...
Прибрахме я и моят механик я прочете - реле бензинова помпа .
Бушонът изгорял , релето здраво , стига ток до помпата но самата помпа не работи .
Имало да става, както се казва... Става малко неясно обаче! Уж бушона изгорял, а стига ток до помпата, а тя не работи..? Как стига ток до нея, ако бушона е изгорял? Да не би бушона да е бил за друг 'консуматор'..? При всички случаи, малкия дявол!
Не се ли чуваше още в София, че не върти помпата?
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
Re: ///Мечтата
ildivvy написа:Harry Poter написа:...
Прибрахме я и моят механик я прочете - реле бензинова помпа .
Бушонът изгорял , релето здраво , стига ток до помпата но самата помпа не работи .
Имало да става, както се казва... Става малко неясно обаче! Уж бушона изгорял, а стига ток до помпата, а тя не работи..? Как стига ток до нея, ако бушона е изгорял? Да не би бушона да е бил за друг 'консуматор'..? При всички случаи, малкия дявол!
Не се ли чуваше още в София, че не върти помпата?
Като е блокирала и е черпила повече ток , затова бушонът е изгорял . Релето е здраво . Сложих си здрав бушон като правихме тестовете кое е изгоряло .
Бушонът е 20 ома . Обаче купих едни бушони , които бяха без зъбчета ( а тези на колата са ми със зъбчета и седят по-устойчиво ) , затова купих и други със зъбчета .

- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: ///Мечтата
Искаш да кажеш 20А (ампера), предполагам ... ?
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
- Harry Poter
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 527
- Регистриран на: 16.05.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: BMW M3 E46
Re: ///Мечтата
Здравейте .
Преди седмица реших да разменя предни със задни джанти ( за да доизнося гумите ) . Обаче като ги размених и тръгнах - започна да чука отпред в дясно . Аз си го обяснявам че болтовете опират отзад в тарелката , това защото леглата на самите болтове на джантите са по-износени . Върнах се пак да си ги сменя . Нямаше чукане но пък имаше тресене
С няколко разговора се оказа че ми тресе от това че конусът на джантата няма къде да легне и джантите отпред се държат на болтовете само , заради 5мм фланци . Джантите отвътре имат деруги . Опирали са апаратите когато са се разширявали . Като ги слагах ги подведох на ръка и после с пистолета . Но за да не тресе така е трябвало докрай да ги подвеждам на ръка и да затегна на ръка . Направих го но вибрация пак имаше . И за да не се скъсат болтовете някога докато давам газ , сложих 10мм фланци . Зверска работа стана .
Вибрации вече няма , друга кола . Мисля отпред да мина на 255 гума .

Бяхме на Национален BMW Събор 2026 :

С на моят механик М5-ците ( тази в дясно спечели 2-ро място в конкурсите - категория М автомобил от Е серията )

Преди седмица реших да разменя предни със задни джанти ( за да доизнося гумите ) . Обаче като ги размених и тръгнах - започна да чука отпред в дясно . Аз си го обяснявам че болтовете опират отзад в тарелката , това защото леглата на самите болтове на джантите са по-износени . Върнах се пак да си ги сменя . Нямаше чукане но пък имаше тресене

Бяхме на Национален BMW Събор 2026 :

С на моят механик М5-ците ( тази в дясно спечели 2-ро място в конкурсите - категория М автомобил от Е серията )


Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани







Баира 

