Дискусия: Плажни Кърпи БМВ Клуб България

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 20.11.2007
Местоположение: маиничка

Мнение от bavarcheto.n » 17 Мар 2008, 11:57

значе аз сам правил престилки за шпек леки които се раздават и на печата не се влиае от сланце или прахове за пране така че няма място за притеснение но ще видяи какви пари излизат бродираните :winky: ,надявам се днеска да ми остане време и до бродерията да стигна ;)
Мечтата на патриота Е38-та пред блока

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 17 Мар 2008, 15:37

А това не ви ли харесва?
:arrow:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 20.11.2007
Местоположение: маиничка

Мнение от bavarcheto.n » 17 Мар 2008, 19:19

ами според мене наистина карпата трябжа да баде синя има един цвят кадето му викат кралско синьо и е много подходящо за карпа и емблемата трябва да е посредата за да може като се увиеш да остане за задника ти :mhihi: :mhihi: е така поне ще баде забелязвана дори когато карпата е околу тебе поне според мене де :winky:
утре ще кача снимки и на тениски които в момента прая
Мечтата на патриота Е38-та пред блока

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 17 Мар 2008, 21:31

Тея дни ще разберем цени. Дайте да решим кой модел ще бъде и после да видим каква брйка ще са, кадето ги изработват са казали че предпочитата да приемат над 200 бройки, предполагам че и за по малко не е проблем, но ще бъде по скъпо.

За сега има тези предложения:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 17 Мар 2008, 21:44

SuPeR_FLY написа:Аз предлагам това ;) :arrow: .....

Колеги случайно попаднах на темата и я прочетох цялата. :) Мисля че най-удачните варианти (ако изобщо се стигне до направата им) според мен са втори и трети вариант които "SuPeR_FLY" е предложил, тъй като нали знаете как черният цвят "привлича" слънцето :mhihi: :mhihi: :mhihi: и като влезете в морето да се плацикате тя така ще се нагрее от горещия пясък и слънцето че дупе да ви е яко :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: . А и случайно да сте видели чадър на плажа който е черен? Не нали? Всички са бели, или някаква светла шарка, та именно поради тази причина лично аз сам за тези варианти. Дано някой наистина се захване изработването им. 8), че лятото наближава :P
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1001
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Sofia - Mladost
Кара: Е30 340!!!
Мечтае да кара: Е34 М5 - Е30 М3

Мнение от БаЯн » 17 Мар 2008, 22:23

И аз съм за 2-ри и 3-ти :)
Изображение

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 17 Мар 2008, 22:35

Предлагам който има някакви други предложения да ги сподели с нас и после да направим една анкета.

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 17 Мар 2008, 22:40

Е аз бих си взел няколко модела ама едва ли ще стане, който и да изберете бих си поръчал, най-сетне някой да се навие да ги прави - ЕВАЛА :D Остава да разберем и цената каква ще бъде и да почваме да събираме бройките 8)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 17 Мар 2008, 22:53

http://www.yanabg.com/home.html
Мисля че това би било полезно за нашето начинание, аз имам хавлия от тази фирма и просто погледнах етикета и после google и така стигнах до сайта им, и си мисля че едно запитване от наша страна не коства нищо? Надявам се да съм бил полезен ;)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 17 Мар 2008, 23:11

BMW Malchugan написа:http://www.yanabg.com/home.html
Мисля че това би било полезно за нашето начинание, аз имам хавлия от тази фирма и просто погледнах етикета и после google и така стигнах до сайта им, и си мисля че едно запитване от наша страна не коства нищо? Надявам се да съм бил полезен ;)


Аз днес писах запитване на мейла, даден в сайта. Получих отговор, че трябва да се конкретизират "размерите и плътността". Размерите ги разбрах, ама плътността - не мога да си я обясня. Поемам ангажимента утре да се обадя на изпратения ми телефон и да разпитам подробно. Всичко ще ви бъде дословно написано, веднага след като ми го разяснят!

Предлагам да отворим нова тема, в която да се пишат мнения за тази година, защото старата тема е на 1 или 2 лета вече. Да не забравяме, че трябва да подходим сериозно към въпроса и... да имаме резултат до началото на... "плажния" сезон :)
Изображение

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Illusion » 17 Мар 2008, 23:22

На мен лично в черно повече ми харесват. 4 и 5 от изброените в мнението на BMWALPINA - най-много :)
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 17 Мар 2008, 23:29

Ето още един вариант, бърза модификация на Paint :P

Изображение
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 18 Мар 2008, 0:18

Аз искам да кажа, че задължително трябва да бъде с емблемата на клуба, а не с емблемата на БМВ, понеже ако някой иска просто с емблемата на бмв ги продават за по 2-3 лева. Нека отдалече да се вижда, че не е просто на бмв ;)
Tux0 Ca !
Изображение

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 18 Мар 2008, 0:21

SpUd3r написа:Аз искам да кажа, че задължително трябва да бъде с емблемата на клуба, а не с емблемата на БМВ, понеже ако някой иска просто с емблемата на бмв ги продават за по 2-3 лева. Нека отдалече да се вижда, че не е просто на бмв ;)


:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 18 Мар 2008, 1:31

А разрешението на висшите сили имате ли :lol: Щот' после да не почне пак вие как така с тва лого кой ви позволи и да ме оставят на плажа без хавлия :lol: :lol: :lol: Аз ще си взема поне една какъвто и дизайн и размер да се избере, но черното много прашасва и избелява гадно, синьото май е по-добър избор :)

П.С. И размера да е най-големия възможен :lol:
In Ban We Trust!

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook