Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от nelim » 10 Юни 2010, 12:17

SpeedyMan написа:Колеги, идеята на фикс ит про е да попълва драскотини в безцветното лаково покритие. Това важи за боите МЕТАЛИК, някои от другите бои изобщо нямат безцветен лак отгоре. Ако драскотината е толкова дълбока, че е засегнала и слоя с цвета (онзи под безцветния лак) Фикс ит про няма как да възстанови цвета. Като го гледам си е някакъв маркер с безцветен лак просто.

Колега за нищо не става, не ти лак не ти нищо, дори на супер малки драскотинки го слагам и пак си стои мазно 2-3 дни и като го изтриеш си е квото си е било.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 683
Регистриран на: 8.01.2008
Местоположение: 30 метра над земята
Пол: Мъж
Кара: й, и утре е ден.
Мечтае да кара: Active Autowerke.

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от arr0gance » 10 Юни 2010, 17:13

Ако някой му се рови из youtube там имаше някакви произволни хорица,недоволни от ефекта на фикс ит про,че не правел абсолютно нищо,даже и най-дребните драскотини не заличавал,пък камо ли по-едрите като на рекламата... :shock:
Някой остаряхме, някой си станахте направо дърти.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от Zapa » 10 Юни 2010, 19:17

колеги, нищо от нещата които се рекламират по телешопа не струват и стотинка и не могат да правят и 10% от твърденията в рекламите
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от Rundev » 18 Юни 2010, 12:17

SpeedyMan написа:Колеги, идеята на фикс ит про е да попълва драскотини в безцветното лаково покритие. Това важи за боите МЕТАЛИК, някои от другите бои изобщо нямат безцветен лак отгоре. Ако драскотината е толкова дълбока, че е засегнала и слоя с цвета (онзи под безцветния лак) Фикс ит про няма как да възстанови цвета. Като го гледам си е някакъв маркер с безцветен лак просто.



Колега и аз тва им го обяснявах ПРЕДИ тази тема изобщо да съществува.Даже им го нарисувах до каква степен помага(рисунката по долу от моята тема)
====> viewtopic.php?f=34&t=195726&start=0 .........но пей ли си пенкеле кой ли та чува.Хората искат да пребоядисат колите си с един маркер с някакви огромни,то не драскотини да го нареча ами незнам кво :lol: Вчера ми купиха оригинала от Англия и чакам да пристигне.

П.С. Същия е случая като на "недоволните колеги" от тая тема и на хората пуснали клипа в юу-туб :mhihi: където е паднала боята на вратата на колата и се мъчат да го замаскират с маркера...... е как да я пребоядисаш да го е.. :mhihi:

Изображение

Публикувано на: 24 Мар 2010, 23:01

Колеги получих малко информация от моя човек в Англия.Значи видял го е в магазина на промоция маркерчето за 20-тина паунда!Всичко друго под тая цена е менте и копие на маркера.Та продавача му обяснил как действа ОРИГИНАЛА и аз посредством направих бърза рисунка на обясненията му.Значи маркера садържа нещо на лакова основа.На рисунката съм показал как е обяснил човека кога действа(при какви драскотини) и при какви не.Ако е наранен лака,го поправя и попълва.Ако е наранен лака и до 60% от боята също го прикрива като попълва с прозрачения лак и драскотината си личи като я гледаш от 20 санта.От там нататък си за бояджия или силна шлаиф паста и маркера е загуба на пари.Колкото до ментетата едвам попълвали лека драскотина само върху лака и много бързо се разъхвали ако не го оползотвориш самия маркер.Мисля да поръчам съвсем скоро защото по моя преценка нямам драскотини минаващи над 60 % от боята.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от sashoamg » 25 Юни 2010, 23:02

колеги не се залъгвайте с тези маркери работя в автосервиз бояджиство и тенекеджиство занимавам се с полиране и пастиране на коли от близо 5 години пробвал сам какви ли не маркери за драскотини по боята но ефект няма или има малак и краткотраен единствения начин си остава 2000 водна 3000 водна шлаиф фих и добре познатите ни 4 пасти на 3М

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от sean-john » 26 Юни 2010, 18:07

bum_bum написа:аз ей тва си заръчах, има всички цветове на БМВ, нищо, че ги няма в сайта да видим кво ще излезе.
http://www.thescratchdoctor.co.uk/paint-chip-repair/?osCsid=22jci7p4970tp4muup96dp1d35


Дойде ли колега ? някакъв ефект ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Дискусия за Fix It Pro апликатор.

Мнение от bum_bum » 30 Юни 2010, 19:52

Дойде отдавна, но няма кой да го направи, че аз с двете леви ръце дори да е супер ще го осера :mhihi:
Изображение

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook