Аудио - кондензатори 1.0F на далаверски цени до ПЕТЪК!!!

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Аудио - кондензатори 1.0F на далаверски цени до ПЕТЪК!!!

Мнение от dZvero » 19 Яну 2005, 13:22

Ако вземеме до ПЕТЪК (21.01.2005год.) няколко бройки (и аз ще взимам, защото са на далавера) аудио кондензатори с или без дигитален волтметър (дисплей) ще дойдат на доста тънки цени:
:arrow: Кондензатор без дисплей 1.0F - 62лв. :!:
:arrow: Кондензатор с дисплей 1.0F - 72лв. :!:

Моля само сериозни хора (дамек - който иска да купува) да дава заявки!!! Ако вземеме неква бесна бройка - над 10 ще паднат още, но мисля, че за толкова кратък срок няма да успеем да се съберем! Кондензаторите са чисто нови, с кутии, винтове и мисля, че прексигласови стойки (но това се прави за 10мин.) :!: Цвета - мисля, че бяха сиви, черни или сини, но най-вероятно е първото (ама съм конкретен да си е.е .айката :mhihi: )!

Обикновено към края на всяка седмица изпадат такива неща!

П.С. Имам и 2.0F, но той вече идва около 160лв. (+/- 10-15лв.) не съм сигурен точно! Ако искате мога да питам и за това!
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

drift master
Аватар
Мнения: 429
Регистриран на: 5.11.2003
Местоположение: София

а

Мнение от stjoker » 19 Яну 2005, 14:09

искам кондензатор от Пловдив съм кажи как да стане???
If today was perfect, there would be no need for tomorrow!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 19 Яну 2005, 14:27

Няма никакъв проблем, че си от Пловдив. Кажи само кой искаш и за петък/събота ще е при теб :!: С Еконт Експрес ще ти го изпратя с наложен платеж, но само едно искам да знам (освен дигитален или не) дали си сигурен :?: Не искам да се налага да връщам или нещо такова! Мисля, че ме разбираш! Драсни ми ЛС със трите ти имена, домашен/служебен и мобилен, адрес на получаване + п.к. Мисля, че е това :!: Имаме един - хайде хора трябват още няколко!
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 19 Яну 2005, 16:04

Намерих още двама - трябва още 2-3 човека!
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 19 Яну 2005, 16:05

Човек - ква марка са тея кондензатори - ще ме оправят ли за 2 12"ки басоже с як услижател съм...
кажи че съм сериозен за кондензатор с дисплей...ти за кви пари ще ми го сложиш??

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 19 Яну 2005, 16:14

Кондензатора се слага доста лесно и бързо! Трябва само 10-20см захранващ кабел или не ако товя в момента е малко по-дълъг от необходимото! Цената - ще се уговориме - лесно и бързо ще е! Устройва те перфектно! Само ми кажи какви и колко са бушоните ти на усилвателя (ако не е някое огромно "прасе" - над 90-100A)...
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 20 Яну 2005, 12:16

Ама не ми каза каква марка са де...
усливателя ми има предпазен бушон 80А на акумулатора + 2него ви си - обикновени бушончета от по 30стотинки...
дай на ЛС да си поговорим и да се разберем нещо - и направо ми казвай цена на монтаж...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 20 Яну 2005, 12:25

Хора, извинете ме ама забравих да ви кажа, че имам още един, който е на цена около 155лв. и е с капацитет 2.0F. Той е на Boschmann, черен е и е много добър (както и другите)!
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 16 Фев 2005, 19:52

развитие?
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 16 Фев 2005, 21:28

alx написа:развитие?


в смилъл да се маха темата или ...:shock: :lol:
:?: :?: :?:
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook