Дискусия - ГО. Клубна застраховка - ОТСТЪПКИ!

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.

Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Дискусия - ГО. Клубна застраховка - ОТСТЪПКИ!

Мнение от Nasti » 15 Дек 2004, 9:21

Като застрахователен агент на ДЗИ имам удоволствието да предложа на членовете на БМВ клуб България да направи застраховка Гражданска отговорност при следните преференциални условия:

10% отстъпка от цените на гражданска отговорност.
безплатен ГТП, напоследък се говори че някъде не признавали безплатните ГТП, аз поемам ангажимента ако не бъдат приети безплатните прегледи да платя на тези на които им е отказано.
безплатна пътна помощ до 25км. един път.
20% отстъпка за ползване на пътна помощ при последваща нужда.

10% отстъпка при сключване на застраховка автокаско в ДЗИ при много добри условия. ДЗИ ползва маркировката на БулИНС и презастрахова пак там.

безплатно автокаско за чужбина при сключване на застраховка Зелена Карта

Въпросните отстъпки важат, при събиране на 20 човека.
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 15 Дек 2004, 9:46

айде да направя малко реклама на NASTI (не искам %, но една почерпка си требва) :mhihi:
ДЗИ е предпочитаната компания за застраховане, показва проучването на НЦИОМ. На въпроса: "При кого сте застрахован?" 16,1% от анкетираните посочват ДЗИ. Следват "Алианц България Холдинг" (6,5%), Булстрад (5,9%), "Витоша" (1,9%), Български имоти (1,3%), "Орел" (1,2%), "Армеец" и "Виктория" (1%), "Левски Спартак" и "Булинс" (0,6%). ДЗИ има 35,3% от отговорите и на въпроса: "При кого бихте се застраховали?". Следват "Алианц България Холдинг" с 15%. После са “Булстрад” (9,2%), "Орел"(3,7%), "Витоша" (2,0%), "Български имоти" (2,0%), "Армеец"(1,3%), "Виктория"(1%), "Юпитер" (0,9%), "Левски Спартак"(0,8%) и др.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 15 Дек 2004, 10:07

:OT: Тези проучвания нали се сещаш понякога колко са реални и каква им е целта :) Нищо против ДЗИ.
човек се учи докато е жив...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 1.11.2004
Местоположение: София

Мнение от emdless4 » 15 Дек 2004, 11:01

fortune написа::OT: Тези проучвания нали се сещаш понякога колко са реални и каква им е целта :) Нищо против ДЗИ.


На мен ми звучи много нереално застрахованите в "Булинс" да са 0,6%... :dunno: А в Булстрад да са повече? Баси, аз отдавна не бях и чувал за тази компания. А че ДЗИ ползва маркировката на Булинс е хубаво, ама други подробности не знам. Каското ми е при Булинс и съм предоволен, ама за гражданската се чудя дали да не избера ДЗИ, ако са с по-добри условия? Т.е. да ми е мирна главата после ... :driving: Бас държа, че ако се направи едно проучване във форума, не 0.6 а 60 процента ще се окажат застрахованите в Булинс? :?: :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 15 Дек 2004, 11:10

Пич, БулИнс почти не се занимават с гражданска отговорност... Процента съм склонен да вярвам, че е реален при тях. А ми е чудно защо в тази анкета няма Евроинс, които не са по-зле от "Виктория" :?: :mhihi: Утре отивам, плащам си и ще ми извадят анкета, че аз съм най-големия застраховател. Но да не продължаваме оффтопика :confused:
човек се учи докато е жив...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Мнение от KoolyO » 18 Дек 2004, 14:27

Преди около 1месец бях зачекнал темата (малко рано), но сега имам точна информация.
Предлагат се всички фирми, без орел и български имоти
Фиксираните цени за застраховките ги знаете, но да преговорим :)

До 1800сс
Задължително ниво: 99лева
Доброволно ниво: 101лева

До 2500сс
Задължително ниво: 135лева
Доброволно ниво: 138лева

Над 2500сс
Задължително ниво: 290лева
Доброволно ниво: 294лева

Цените на задължително ниво са за всички застрахователни фирми, а на доброволно са за ДЗИ (При останалите фирми доброволното ниво е значително по-скъпо)
Отстъпката която мога да уредя при ДЗИ е 12% от официалните цени (тези които съм написал), като всички други преференции, (вече са обсъждани няма да ги коментирам пак) остават в сила.
Процентът отстъпка в другите компании е различен. Ако някой се интересува от друга ЗК да пише тук или на ЛС за да дам инфо, за точните отстъпки и преференции в другите фирми
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 18 Дек 2004, 14:39

Интересува ме,дали Булинс дават като бонус отстъпка от цената на
Каското.Защото 10 % от Каското са много повече от 10 % от гражданската :idea:
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 18 Дек 2004, 14:55

KoolyO написа:Отстъпката която мога да уредя при ДЗИ е 12% от официалните цени (тези които съм написал)


99лв. - 12% = ~87лв. Демек падаш под минималната цена от 89лв. обявена от държавата, да не говорим, че не смятам 2-та за лева за осигурителния фонд. Тия проценти ми се струва, че за нищо ги нямате :shock: Та върху минималната цена от 89лв. +2лв. осигурителен фонд компаниите начисляват разходите си за реклама, допълнително презастраховане за покриване на щети, договори със сервизи и т.н. !!! Не ви разбирам честно. На Левски спартак им беше забранено да предлагат безплатното си гориво абсолютно незаконно!!! Сега обаче давали 15лв. отстъпка, което отново смъква цената под минималната обявена от държавата. Демек те нямат възможност да осигурят парите, които би им се наложило да платят!!! Моят личен съвет е да бягате от компании, които с проста сметка можете да уличите в измама! Наскоро имаше тема, за това дали ако компанията ти по ГО не изплати парите на човекът, който си ударил примерно имаш вина. Е, проучих специално и ако компанията не изплати щетите държавата не съди тях, а теб! Има 2 отделни дела за наказание и обезщетение. Ти на свой ред имаш право да съдиш компанията, към, която си сключил ГО! Но шансовете не са големи, за разлика от нервите!!! Правете си сметката преди да платите на измамници, които не могат да гарантират изплащането на щетите. Само сметнете как по закон трява да се покриват суми от 700 000лв. и нагоре, които са валидни са всички компании. Как се покриват при тези съмнително ниски цени? :shock: Нямам нищо против ДЗИ. Те са стабилна компания, която според мен живее на стара слава, но това си е лично мнение. А за Левски-Спартак за бога... Не застраховайте там!!!

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 18 Дек 2004, 15:01

KoolyO написа:Цените на задължително ниво са за всички застрахователни фирми, а на доброволно са за ДЗИ (При останалите фирми доброволното ниво е значително по-скъпо)


По-скъпо е наистина! Но ти дават повече! А какво ти дава ДЗИ? НИЩО? Освен това безплатния преглед на ДЗИ е толкова безплатен, колкото аз ги ям доматите с колците. Добре познатите ни 3лв. за стикери и 2лв. за някакъв пожарогасител. В страхотните сервизи на СБА, които са под всякаква критика. За който ги е виждал естествено!

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 18 Дек 2004, 15:20

Не искам да звуча като адвокат на ЗД "Левски -Спартак" (най-малкото защото съм от ЦСКА), но я ми обясни какво е незаконното в това, че дават бензин за 30 лв.? Ааааааааа, сигурно имаш предвид, че застраховка "Гражданска отговорност" е задължителна и компаниите нямат право да предлагат бонуси към нея с цел привличане на повече клиенти. Дааа, прав си, така е, ако даваш бонуси нарушаваш закона. Но, за бога, айде стига сте писали глупости по теми, които не разбирате. "Левски -Спартак" не ти дават бензина защото си сключил ГО при тях. Дават ти го, защото си сключил застаховка, която покрива щети по колата ти при терористичен акт (тя е доброволна и към нея могат да ти дават каквито си искат бонуси, вкл. екскурзия до Марс). Отделен въпрос е, че премията (сумата, която плащаш) е 1(ЕДИН) лев. Да, определено се заобикаля закона(все пак в България законът е врата в полето-> който иска минава през нея), но да твърдиш, че е нарушен е абсолютно невярно твърдение. И все пак си прав за едно нещо: има нещо гнило в Дания. След като ти правят такава голяма отстъпка явно от някъде ще трябва да си ги избият тези пари. А от къде е най-лесно? Ами от оценката на щетата. Идва например бай Гошо с Москвето да си търси парите за дето ти си го размазал и хоп оценката е само 50 лв. А то Москвето -> тотална щета :) Щото е толкова изгнило, че и само е щяло да се разпадне тия дни по Коледа.
Айде стига, че застрахователите май ще ме подгонят за разкриване на тайните им замисли да прекарат целокупния български народ. (Ииииибахти ква глупост написах :uups: )
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 18 Дек 2004, 15:33

Реално те няма как да си покрият нищо като ти дават 30лв. гориво независимо дали те пазят от Осама Бен Ладен или от някой друг. Самата оферта е несериозна, хората се хвърлят и после берат ядове. А отделно имат още куп разходи са реклами и тем подобни, които с ниската им цена пък още повече няма как да бъдат избити. Ти сам го каза за Москвето -> прецакват хората :idea: Освен това, доколкото знам, вече нямат право да предлагат този "БОНУС" с горивото. Да не говорим и, че бонусите се раздават само при доброволно ниво, а това, което предлагат те (застраховката за тероризъм) го предлагат със задължителното. Освен всички тези глупости, които и аз изписах направете си елементарната сметка! 92лв. -30лв. за гориво, -всички други разходи по кампанията, които не са малко, договорите с разни сервизи независимо от отстъпката. И как после тази компания ще покрие щета до 1 000 000лв. примерно :shock: :?: Нали за това е тази ГО. Утре недай си боже блъснеш човек :( което се случи с един познат и те не ти изплатят парите, които в такъв случай са наистина много, ще те скъсат от съдебни дела, а ти я си вземеш 1/10 от парите, я не...
човек се учи докато е жив...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Мнение от KoolyO » 20 Дек 2004, 0:35

Anonymous написа:
KoolyO написа:Цените на задължително ниво са за всички застрахователни фирми, а на доброволно са за ДЗИ (При останалите фирми доброволното ниво е значително по-скъпо)


По-скъпо е наистина! Но ти дават повече! А какво ти дава ДЗИ? НИЩО? Освен това безплатния преглед на ДЗИ е толкова безплатен, колкото аз ги ям доматите с колците. Добре познатите ни 3лв. за стикери и 2лв. за някакъв пожарогасител. В страхотните сервизи на СБА, които са под всякаква критика. За който ги е виждал естествено!


Дават повече? Разликата между доброволното и задължителното ниво е в максималната сума на обезщетение, при евентуално настъпила щета :!: , а не в "бонусите", които раздават застрахователите. (законно, или не, според мен това би трябвало да си е тяхна работа. Няма да задълбавам)
Лошото е че в момента не мога да напиша какви са разликите при обезщетенията на различните нива, тъй-като, както казах и в другата тема, аз не се занимавам със застраховки, а предложих мой приятел, който работи сериозно това нещо. Утре ще го попитам за точните суми при обезщетенията. Освен това, както съм казал по-нагоре, той предлага застраховки на ВСИЧКИ компании, не само на ДЗИ.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 20 Дек 2004, 0:48

CheGevara написа:айде да направя малко реклама на NASTI (не искам %, но една почерпка си требва) :mhihi:
ДЗИ е предпочитаната компания за застраховане, показва проучването на НЦИОМ. На въпроса: "При кого сте застрахован?" 16,1% от анкетираните посочват ДЗИ. Следват "Алианц България Холдинг" (6,5%), Булстрад (5,9%), "Витоша" (1,9%), Български имоти (1,3%), "Орел" (1,2%), "Армеец" и "Виктория" (1%), "Левски Спартак" и "Булинс" (0,6%). ДЗИ има 35,3% от отговорите и на въпроса: "При кого бихте се застраховали?". Следват "Алианц България Холдинг" с 15%. После са “Булстрад” (9,2%), "Орел"(3,7%), "Витоша" (2,0%), "Български имоти" (2,0%), "Армеец"(1,3%), "Виктория"(1%), "Юпитер" (0,9%), "Левски Спартак"(0,8%) и др.

Да ма прощавате :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: тука никъде не е указано за какъв тип застраховки говорят ако е за автомобилно застраховане е смешно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: най-големия дял на всички ни е ясно кой има :roll: да не казвам че обявата спада към друг форум, не видях да е набиране, дискусия по темата а просто оферта :idea:
May the BMW force be with you!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Re: Дискусия - ГО. Клубна застраховка - ОТСТЪПКИ!

Мнение от KGB » 20 Дек 2004, 3:20

Nasti написа:
безплатно автокаско за чужбина при сключване на застраховка Зелена Карта


Това не важи за пълното каско...тоест КРАЖБАТА не влиза!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 20 Дек 2004, 23:39

TheBoss написа: След като ти правят такава голяма отстъпка явно от някъде ще трябва да си ги избият тези пари. А от къде е най-лесно? Ами от оценката на щетата. Идва например бай Гошо с Москвето да си търси парите за дето ти си го размазал и хоп оценката е само 50 лв. А то Москвето -> тотална щета

Така си е . Престъпници. Лично съм изпитал случката описана с бай Гошо. Смазаха ми колата както си беше паркирана. Ремонта надвиши 1500 кинта а Левски Спартак ми изплатиха едва 700лв. Нали се сещате че това стига само за едно пребоядисване. Не застраховайте там. Това е апел към вас. Не дай си боже ако ударите някой поне да си покрие щетата човека, ако ви е останал морал. Дано да не ви се случва. Успех на всички :)

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook